Zašto ne pišete po crolu?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la degenereginald » 20 tra 2019 22:57

Let's talk about it.
Ugl tema za nove korisnice, al mogu se uključiti i stare (Sorry not sorry). Ja ne pišem samo ak imam život il ako mi se ne da. Kaj vi sad šta?



#nekvalitetnomožeisusjeuskrsnuo
I have no money and I have to scream.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la Lagadema » 20 tra 2019 23:12

:lol: regie umirem ti :lol:

Ja ne pišem samo ako klonem duhom
U svim ostalim situacijama pišem :D
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la degenereginald » 21 tra 2019 03:30

Nemoj klonut duhom!
Ili, ak kloneš, dođi. Budemo te podigle iz pepela i nećemo te nazad u pepeo zakopat.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la ariadne » 21 tra 2019 09:50

Jer nemam šta reć :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

lastresort

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la lastresort » 21 tra 2019 09:51

Jer ljudima treba odmor od mene.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la Lagadema » 21 tra 2019 16:52

reginald je napisao/la:
21 tra 2019 03:30
Nemoj klonut duhom!
Ili, ak kloneš, dođi. Budemo te podigle iz pepela i nećemo te nazad u pepeo zakopat.
:lol: koji si ti lik
Regie volim te
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la degenereginald » 22 tra 2019 11:37

Kul, tenksač, i ti si vrh.

E, al ovo može bit i tema za- zašto ne možete prestat pisat po crolu? Crol addicts anonymous osim što nismo anonimne.
Fak, fakat moramo otvorit mogućnost da pišemo pod gost handle-om; meni to, npr, ful fali tu. Zašto? Jer ne pišem niđe drugdje, a želim dragat svoje porive za shitpostanjem. Hm.
I have no money and I have to scream.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la Lagadema » 22 tra 2019 15:02

Ja se osjećam anonimno
Nitko ne zna kako izgledam :D

Pa može li se to uvesti?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
Riana
Postovi: 267
Pridružen/a: 26 stu 2018 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la Riana » 23 tra 2019 17:16

Ja sam pisala, pa pauzirala, pa opet pisala, sad opet ne pisem... ne znam, valjda nemam inspiracije, ali volim procitat sta se dogada 😊
Keep going.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la JaNNa » 23 tra 2019 17:21

Zato što uvijek skupim BAN :svelja:

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la grlica » 24 tra 2019 06:33

Aš san se štufala, eto :kokice:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la Coffeemug » 25 tra 2019 08:54

nekad mi se ne da, nekad nemam vremena, nekad dodjem pa vidim sve jedno te isto i odustanem.
sad sam cak malo pozelila ovo selo :sealedlips:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la jpeg » 25 tra 2019 09:06

Tema je odlicna. Tema je stvarno, ajmo rjesit problem :D koji problem?

Ne pisu godinama ni ove koje su digle forum, i njima je to gubitak vrimena.
Ako to nije ocito da je gubitak vrimena uludo onda ne znam sta drugo.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la degenereginald » 25 tra 2019 09:06

@coffee- be the change you want to see in the world i svi ti aforizmi. Eyooo.

Ma hjo, zaš popravit ono kaj valja. Meni paše ovaj chill ritam foruma. Dođeš, sereš bez da te itko gnjavi i super. Najgore mi je kad se svi naseru u pitaj me pa samo odem. Ono, ne da mi se natjeravat i lovit sekunde. Al da je super tema, je. Jedino me strah da je jedini odgovor da se ljudima ne da. Mislim, ovo je divna navika i poligon za izbacivanje pizdarija koje ne bi imala di drugdje napisat.
Al realno, i ova tema je samo mini twist na onu staru--što vas motivira da pišete na forumu. Onak. Samo izmjene perspektiva, uvijek zauvijek, whatevs. Sve je isto, sve je drugačije. Zvučim ko trailer za cruise sa life guruom. Fuck me.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la Coffeemug » 25 tra 2019 09:14

@regiland- I can't be awesome both here and IRL. :shinner: :cool:

mozda da se otvori 10 random tema, pa neka upali? al đaba ti sve to kad se nekom nesto ne da.
ed- napisah ovo prije nego sto sam procitala tvoj post haha

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la tratinčica » 25 tra 2019 16:41

Manjak tema mi je glavni razlog. Nekad dođem baš s ciljem da podijelim koju "mudru" i onda zapnem. Tema "upravo sad" baš i ne dolazi u obzir jer uglavnom radim iste stvari i ne treba mi podsjetnik na to da nemam život i da previše vremena provodim uz serije i igrice. "o čemu razmišljam" - o čemu razmišljam!? trudim se što manje razmišljati :D a i to što mislim da bude rečeno bilo bi kažnjivo, pa onda bolje ne. U topik "pitaj me" ne zalazim više jer redovno ne znam koje pitanje da postavim nakon odgovora, što je zapravo posljedica ovog prethodno rečenog (ne razmišljam, jel :brainless: ). U zdravlje seksualnost i veze mislim da nikad ništa nisam napisala jer sam konzerva i sve je to meni previše intimno. :roll: Tu sam zbog Game of thronesa, serija i filmova.
No, budućnost nam je svijetla, sad je opet sve malo živnulo koliko vidim. Bit će bolje. :idemo dalje:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la degenereginald » 25 tra 2019 18:17

^to ne razmišljanje moment je samo motivacija plus da pišeš. You gonna fit right in! Čemu služe forumi, i mean---!
I have no money and I have to scream.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la JaNNa » 25 tra 2019 20:33

tratinčica je napisao/la:
25 tra 2019 16:41
Manjak tema mi je glavni razlog. Nekad dođem baš s ciljem da podijelim koju "mudru" i onda zapnem. Tema "upravo sad" baš i ne dolazi u obzir jer uglavnom radim iste stvari i ne treba mi podsjetnik na to da nemam život i da previše vremena provodim uz serije i igrice. "o čemu razmišljam" - o čemu razmišljam!? trudim se što manje razmišljati :D a i to što mislim da bude rečeno bilo bi kažnjivo, pa onda bolje ne. U topik "pitaj me" ne zalazim više jer redovno ne znam koje pitanje da postavim nakon odgovora, što je zapravo posljedica ovog prethodno rečenog (ne razmišljam, jel :brainless: ). U zdravlje seksualnost i veze mislim da nikad ništa nisam napisala jer sam konzerva i sve je to meni previše intimno. :roll: Tu sam zbog Game of thronesa, serija i filmova.
No, budućnost nam je svijetla, sad je opet sve malo živnulo koliko vidim. Bit će bolje. :idemo dalje:
Jbt, koja analiza i izlaganje intime... nego, ko ti brani da otvaras teme!?
Aj... neku cvjetnu! Trolat cu, obecajem!

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la tratinčica » 25 tra 2019 21:03

Koje intime? Bas sam bila koncizna. :D
A ja ti nisam bas od novih tema, jedino mogu u tuđe ime nesto novo otvoriti (vec jesam, ali su mi tadasnje moderatorice ugasile teme, bile su dobre, jedne od kvalitetnijih :D )
Nego, daj mi svoju lozinku i bit ce tema. :sinister:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la JaNNa » 25 tra 2019 21:23

GameFreakNaNajjace

#rokaj

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la Kroacija » 26 tra 2019 15:20

Sad povremeno odem jer sam se zajebala s oglasom za roadtrip i bodlje za golubove. /advertising mode on/ *Prodajem super nekorištene bodlje za golubove i pojilicu za psa/mačku, jako su vam super i u pol cijene su od onih u dućanu. /advertising mode off/ KUPITE*
Inače bih otvorila forum valjda jednom u mjesec-dva, čisto iz otužne navike.
KAKO TO, KAKO TO pitaš se? :vojko feat andrea andrassy:
Pa tako, radim, družim se stalno, obaveze, ovo ono, život se događa. Ako pišem igdje osim najdražim mi ljudima po mesindžerima, znači da sam vjerojatno sama u kuhinji i prokrastiniram isplahnit suđe za mašinu i očistit lešo meso s pijata. Ili dozivam mačku da to napravi. Vjetar mi trenutno doslovno ruši stvari u stanu. Možda je i malu otpuvalo, ne čujem ju uopće 👀 Okej sad je neku lajsnu srušilo. Možda ipak da ustanem i čekiram. Eto, all explained :D

adamica

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la adamica » 26 tra 2019 16:14

Ma kaj bumo sad pisali. Vidi zivota vani :D
Vratit ce se pticica, na zimu :)

lastresort

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la lastresort » 26 tra 2019 20:34

Nitko neće sa mnom da se igra, ko da sam opet u vrtiću, a dovoljan je jedan ksilofon

infinitiy
Postovi: 2
Pridružen/a: 03 svi 2019 22:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la infinitiy » 03 svi 2019 23:03

reginald je napisao/la:
20 tra 2019 22:57
Let's talk about it.
Ugl tema za nove korisnice, al mogu se uključiti i stare (Sorry not sorry). Ja ne pišem samo ak imam život il ako mi se ne da. Kaj vi sad šta?



#nekvalitetnomožeisusjeuskrsnuo
Eto mene ova tema potaknula na reg i na tipkanje :veryhappydance:
“Wherever you go, go with all your heart”

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la Lagadema » 04 svi 2019 14:01

infinitiy je napisao/la:
03 svi 2019 23:03
reginald je napisao/la:
20 tra 2019 22:57
Let's talk about it.
Ugl tema za nove korisnice, al mogu se uključiti i stare (Sorry not sorry). Ja ne pišem samo ak imam život il ako mi se ne da. Kaj vi sad šta?



#nekvalitetnomožeisusjeuskrsnuo
Eto mene ova tema potaknula na reg i na tipkanje :veryhappydance:
Nek smo nekoga i na to potakli :lol:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la zelena žabica » 05 svi 2019 11:15

doduše, s obzirom na staž ionako malo pišem ovdje, krajnje probirljivo.

ali ajmo redom: curke su tu ili zato da nađu nekoga ili zato da trolaju ili pecaju.

toliko novih nickova a brijem da su teški duplići ili su u pitanju strejtuše ili frajeri.

ja bi malo kvalitetnog humora pročitala, a možda i napisala, ali inspiracije niotkud.

ima par zanimljivih nickova koji bacaju dobre baze, pa se nekada isplati doći i malo pročitati, ne daj bože i nasmijati.

vidim da se polako vraćaju i stariji nickovi pa reko da dam svoj obol.

:blushes:
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la degenereginald » 15 svi 2019 07:44

Da ne otvaram još jednu novu temu, god knows da smo preplavljene, hjoj, tko će se snać.
A i sigurna sam da postoji neka srodna onom što ću pitat, al hej, ova je moja. Di se popišaš---> tu drži misu.

Ne, al fakat, kakav flavour crol forum ima za vas?
Jer, ja sam tu godinama i cijeli život sam na ovim i onim forumima koje još povremeno pratim, i ne znam. Bizarno je. Nekak mi je ovaj forum baš neosoban. I mean, imam tu masu poznanica i ljude koji su mi super bliski i hrpu nepoznatih i stalno je prisutna ta izmjena aktivnih, gdje imamo generacije novih, a stare nestanu i periodično se vrate da bi skomentirale kak' se niš nije promijenilo i još je mrtvo (al okej, to se zadnjih 5+ godina događa na svakom svakom forumu, tbh). Ono, meni je baš lijepa platforma za izdrkavanje bez straha od ikakvih posljedica (ne da kršim pravila or anything, samo je ono, playground. Dođeš i igraš se malo i whatever), ali imam dojam da je baš--- idk. Nekak je postapokaliptični playground. Ono, s.t.a.l.k.e.r. moment. Sori na retanoj paraleli. Želim reć da drkanje u pješčaniku gets really fucking old really fucking fast ako se jedini igraš. + pretvoriš se u retaja jako brzo.

Mislim, kužim da tu ljudi dođu malo pustit paru i da se svi pokupe kad nađu nekoga, I get it, al brate. Napravi alt i piši pizdarije jer ja najiskrenije ne vidim šta je zabavno u tome da samo postojimo na forumu na kojem je najzabavnije ako netko ima solidan streak u pitaj me topicu, a i to se dogodi jednom svakih par mjeseci.
A ne znam, vjv samo brijem. Al ono, onda mi to recite :D
+
Okej, mislim, i da, čula sam priče i znam da se sve događa u inboxima, kul, my dudes, baš smo svi jebeni stereotipi. Al ono, s obzirom da pratim forume di se ili svi znaju, pa je forum samo ekstenzija tih poznanstava online ili di je forum mjesto gdje svi pokušavaju biti više kul jedni od drugih pa je ful zabavno jer je svaki post za krepat, well, crol je na toj ljestvici dosta na tužnoj poziciji, tbh.
A mislim, nije da se nije pričalo o ovome, ali idk, čini mi se da nismo odavno?

Brijem da se ja vraćam jer navike i bizaran osjećaj pripadanja ovom community-ju koji se konstantno mijenja i nekakav mi je solidan prostor za izdrkavanje kakvog još uvijek nisam utemeljila negdje drugdje. Special flavour. Ono, skriveno mjesto gdje mogu jer nema previše korisnica da bi mi bilo stalo (svi se kinda znamo, but not really--- osim frendova, što je onda irl thing, pa je opet nebitno kaj tu drkaš) i da bude risky na bilo koji način, a ima nas dovoljno da ne pišem sama sebi baš cijelo vrijeme. Idk. Also, solidna doza egzibicionizma, obv.

Al fakat, ne sjećam se kad je zadnji warning pao tu. Tbh, dođe mi da napravim tri alta i malo podivljam, just for the fun of it. I okej, svi imamo živote and all that jazz i više nemamo 19, nažalost, ALI. Ali. Kišno je ovih dana, pa mi se ne da inicirat neke pive, pa ono. Iskoristimo ovo lijepo vrijeme prije nego nas zahvati ljetna suša is all I'm sayin'.

e: sidenote---> više od jednog para su bili- da sam vidjela šta pišeš po crolu sa svojim acc-om, ne bi mi bila zanimljiva/privlačna/whatevs, well. Želim reć da vam je sve ovo kurac, so let your freak flag fly. Al onda opet, onih dvajst parova koji su se našli na crolu, welp. Bog im pomogo, idk. Ne razumijem na koju foru, tho. Svi, al svi ste zabavniji irl. S V I.
Ono što želim reć je- barite irl, na druženjima, participarijama i svim ostalim tematskim partijima, a tu dođite drkat. Možete imati i alt i nikome ne reć koji je, fuck it. Ovaj krip right here će znat ako si ne nabavite vpn and that's it.
Al kužim, da. Tu nije ekipa koja brije na forume; tu je ekipa jer smo gej, a taj vennov dijagram je malo kurac. Eto nas ovdje, nas pet koji smo retani dovoljno da smo tu oduvijek i zauvijek, a ostali dođu po ono što ih zanima i odu. Well, fuck. Migriraću, jebosve.
I have no money and I have to scream.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la degenereginald » 15 svi 2019 07:46

infinitiy je napisao/la:
03 svi 2019 23:03
Eto mene ova tema potaknula na reg i na tipkanje :veryhappydance:
.



:D
I mean...
I have no money and I have to scream.

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la kap_kise » 15 svi 2019 11:56

Pa....ne znam :lol:.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Zašto ne pišete po crolu?

Post Postao/la Lagadema » 15 svi 2019 20:22

^ nije dovoljno dobar razlog
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Odgovorite