Evo i ja dosao!

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
Responsible-Blanket
Postovi: 1
Pridružen/a: 19 tra 2021 08:32
Spol/rod: muško
Ja sam: gej
Status: U vezi

Evo i ja dosao!

Post Postao/la Responsible-Blanket » 19 tra 2021 08:43

Pozdrav! Ja sam novi kolac ovdje. U kasnim 20tim sam i nisam na forumu nekom bio preko 10 godina! Samo sto sam tada ganjao forume za igrice, a sada nesto drugo. Uvijek sam htio naci druge LGBT osobe, ali nisam valjda trazio na dobrim mjestima. Evo sad pokusavam ovdje pa da vidim sta ce da se desi. Primarno bih volio da imam vise gej prijatelja koji su u tom svijetu, jer iskreno ih nikada nisam imao, mimo glavnog koji mi je ujedino i momak haha. Nemam osjecaj sigurnosti i iako sam u vezi, imam osjecaj da ne pripadam nekom kolektivu jer ne poznajem toliko ljudi. Makar bilo virtuelno, volio bih vas upoznati, gdje god da ste :)) ljude s kojima mogu diskutovati o necemu bez predrasuda i da vodimo bas ono ozbiljne odrasle diskusije: Pod tim mislim, naravno, detaljno obrazlozenje zasto odredjenoj djevojci ili momku stoji/ne stoji odredjeni izgled :D

Pozdrav! <3

Nataša
Postovi: 35
Pridružen/a: 13 stu 2017 21:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Evo i ja dosao!

Post Postao/la Nataša » 21 tra 2021 14:27

heej! fulao si zestoko.. em je ovo forum samo za zene, em je vec godinama mrtav. odi na gay.hr
sretnoooo :cookie4u:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Evo i ja dosao!

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 18 ruj 2021 21:26

Nema gay.hr vise.
Kazu da stvaraju novi brand. :shakinghead:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

prostorvrijeme
Postovi: 204
Pridružen/a: 23 svi 2019 01:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Evo i ja dosao!

Post Postao/la prostorvrijeme » 08 lis 2021 20:48

Mislim da je to sad ovo https://www.haer.app/ ? :dork:

Odgovorite