Light In @ Fanatic

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Light In @ Fanatic

Post Postao/la marmat » 23 tra 2007 11:24

CITAJ ZADNJI POST :)



newsflash.

4-ti clan respektradiokollektviva, toma, zbog odredjenih faxovnih obaveza ne moze doci pa cemo tako nas troje produziti glazbene uzitke..

daklem

sutra, utorak!

@Fanatic - Broken BPM session

22-03

marmat
rea
fwd

free

rspkt.
Zadnja izmjena: marmat, dana/u 07 svi 2007 11:27, ukupno mijenjano 2 puta.
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 24 tra 2007 09:38

a evo nekih trackova koje cete moci cuti veceras ...

voom voom - best friend - marcus worgull remix
bad mouth - anymore - phonique remix
phonique - computer kidz
MR V - Da Bump - Ame unreleased remix
logan - flash - cherles webster remix
faze action - in the trees - carl craig remix
tracey thorn - it's all true - escort extended remix
moloko - forever more - francois k remix

i tako to Smile
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 24 tra 2007 11:44

Tko je fwd? :o
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 24 tra 2007 11:55

STARKA je napisao/la:Tko je fwd? :o
oh_boy! :)

novo ime si je spikirao ;)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 24 tra 2007 16:51

Ooooo najs ekipa...sviđa mi se, no, sutra imam ispit :( moram se dobro skoncentrirati, pa bi mi izlazak mogao porušiti planove...a hebiga sad...

Uživajte! :)
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

novi tuloom.

Post Postao/la marmat » 28 tra 2007 20:01

30-04-2004

Zakaj ja volim ponedelek???
Zate kaj u Fanaticu svjetla ima..
Zato što sviraju:

Marmat
Pytzek
Oleg

i ne dela se sutra..
od 22-...h

see ya.. :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 30 tra 2007 10:22

znaci od muzike cete cuti...

nu house, nu disco, jackin house, electrohouse, minimal i slicne ''in'' stilove Smile

vidjamo se ;)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 04 svi 2007 16:11

ovo je bilo dobro...uvjerena skroz...

@ali ovo mi za Tomu, ne drzi vodu.... :D :)
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 06 svi 2007 18:18

gia-84 je napisao/la:ovo je bilo dobro...uvjerena skroz...

@ali ovo mi za Tomu, ne drzi vodu.... :D :)
nisam ni ja mogao vjerovat al eto covjek se primio knjige :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 07 svi 2007 11:28

daklem.

sutra utorak 08-05-07 u Fanaticu od 22-03 za mula kuna mozete poslusati novu mladu snagu :)

dj Brighton aka bluntafari ;)

a drustvo ce mu praviti Oleg i Marmat.

dodjite zaplesite i proveselite se :)

cu :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 08 svi 2007 09:45

a brighton kaze sljedece :

Od mene se može očekivati malo dublji set nego inače.
Dakle deep, spacey, groovy House. Bit će i stare Ney York garaže, '88-'93, Strictly Rhythm, Azuli i sl.

+++ link na mix/playlistu

http://www.cobaltrecordings.net/er45/vi ... hp?t=10903

ciao djaci. :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 21 svi 2007 12:16

sutra.

utorak 22-05-07

marmat
fwd
oleg

22-03.

eto. :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

Odgovorite