Kaj slušate?

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la rainbow » 15 stu 2010 00:44


Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Kroacija » 15 stu 2010 00:52

ex invalid_user

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Kroacija » 15 stu 2010 00:58

ex invalid_user

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la swayka » 15 stu 2010 02:44


Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Uliana » 15 stu 2010 03:54

Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la DEFIANCE » 15 stu 2010 14:53


Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la DEFIANCE » 15 stu 2010 14:57


Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la DEFIANCE » 15 stu 2010 16:52


Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Ice » 15 stu 2010 17:03

juliette and the licks :)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la DEFIANCE » 15 stu 2010 18:00


Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Peglam_subotom » 15 stu 2010 18:12

I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Moloko » 15 stu 2010 18:56

"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la fakatja » 15 stu 2010 19:38

"for me it is more about seduction than just a pretty face"

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Ice » 15 stu 2010 20:18

My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Zita » 15 stu 2010 20:21

Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la jpeg » 15 stu 2010 21:20


Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Moloko » 15 stu 2010 22:17

"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la rainbow » 15 stu 2010 22:41


Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Zita » 16 stu 2010 01:00

Measure of a woman is her sense of humor

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Ameli » 16 stu 2010 10:05

sad ju slušaš, a ljutila si se kad sam ti je poslala za rođendan :D
ovo je za mene
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KhfNqw-JDB0[/youtube]

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la roadkill » 16 stu 2010 10:12

vristanje po hodniku.
bring your mind into my head...

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Mia. » 16 stu 2010 12:41

Stay tuned.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la rainbow » 16 stu 2010 14:12


Plague

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Plague » 16 stu 2010 20:10


Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la DEFIANCE » 16 stu 2010 20:18


Plague

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Plague » 16 stu 2010 20:27


Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Mia. » 16 stu 2010 21:25

Crystal Castles - Magic Spells

http://www.youtube.com/watch?v=1lwuFEz_ydo
Stay tuned.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la rainbow » 16 stu 2010 21:27


Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la DEFIANCE » 16 stu 2010 21:40


Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Zita » 16 stu 2010 21:41

Measure of a woman is her sense of humor

Odgovorite