Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la tamara3 » 09 lip 2011 00:02

Upravo je na HRT 2 super film s Vanessom Redgrave, "Druga prilika", pogledajte si kome se ne spava.

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la dany » 09 lip 2011 16:02

htjela sam napisat nešto ozbiljno i pametno. ne mogu. it cramps my style.
jebote b*g

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la jpeg » 09 lip 2011 16:04

:pokusava otvorit lizu:

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la melted_sun » 09 lip 2011 16:18

tvoja sam sudbina mi je the best ever sapunica... :sarkasticna: :sarkasticna: :sarkasticna: :plačeodsmija:

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la talented miss cohen » 09 lip 2011 16:23

nemrem vjerovat, al ono fakat.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Upravo sada...

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 09 lip 2011 17:53

gledam neki spot Lene Marlin,e nju ne vidjeh dugo..pa khmm hmm,kjut je..aha :sramise:
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Mia. » 09 lip 2011 19:24

mravcica je napisao/la::pokusava otvorit lizu:
šta ti ne zvuči ljepše recimo - ˝mikić˝?


ot-jebački jebenu (pardon my french!) pitu od blitve i krumpira sam ispekla.
jojčekić.
Stay tuned.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la jpeg » 09 lip 2011 19:30

pa ne zvuci bolje jer ne znam sta je mikic. osim ako lizanje nije mikanje.
sta je mikic?

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la uNrEaLL » 09 lip 2011 19:40

Trebali su sutra doci,pokvarise mi planove.

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Mia. » 09 lip 2011 19:56

mikić=lizalo(gadne li riječi)=lizaljka=liza=lollipop=mikić
Stay tuned.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la jpeg » 09 lip 2011 19:58

:D
jel to kao... suvislo objasnjenje? :D

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Mia. » 09 lip 2011 20:10

ja ćem odgovoriti vrlo kratko i jednostavno (i suvislo) - da.
Stay tuned.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la jpeg » 09 lip 2011 20:13

okej :D

ot: pomikila sam jos jednu mikicu.

Avatar
Temida
Postovi: 574
Pridružen/a: 02 svi 2011 23:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: svugdje, a nigdje

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Temida » 09 lip 2011 20:27

izbjegavam učenje na sve moguće i nemoguće načine...
Whenever people agree with me, I always feel I must be wrong...

Plague

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Plague » 09 lip 2011 21:36

sam se sjetila da sam budala koja je opet zaboravila kupit tekućinu za leće. ovo će bit negdje deseta noć da spavam s njima. zdravo mi je to. :palacdolje:

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la talented miss cohen » 09 lip 2011 22:18

gledam i slušam i divim se i srce mi je radioaktivno od milosti, a osmijeh od uha do uha... :inlove:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h-Pp4bmVs8o[/youtube]
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Kroacija » 10 lip 2011 00:41

lijepim dany britney spears po zidu. fun. :D
ex invalid_user

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Upravo sada...

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 10 lip 2011 10:34

should I stay or should I go? :help:
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
didi0gisele
Postovi: 560
Pridružen/a: 04 ruj 2007 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Lost and never to be found..

Re: Upravo sada...

Post Postao/la didi0gisele » 10 lip 2011 15:04

Odlazim s posla.... yeah! :mjuza:
When for the last time you close your mouth, your words and soul will belong to the world of no place no time.

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Daisy » 10 lip 2011 16:10

...razmisljam je li zivot doista nepredvidiv

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Zita » 10 lip 2011 16:18

vrijeme leti prebrzo :/
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Zita » 10 lip 2011 16:46

zanimljivost:

Tijekom posljednje tri godine u Hrvatskoj je 5.237 djevojaka rodilo u dobi od 14 do 19 godina i 25 djevojčica u dobi mlađoj od 14 godina, a to pokazuje da samo zakazali na području edukacije i prevencije te pružanju informacija mladima o tome kako se zaštititi i odgovorno ponašati, rečeno je danas na promociji publikacije "Kada djeca imaju djecu" u organizaciji udruge roditelja "Korak po korak" i Ureda UNICEF-a za Hrvatsku.


sad su neke pomislile kako njihov zivot i nije tako grozan :D
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 10 lip 2011 16:49

Ukrali su mi bicikl.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Zita » 10 lip 2011 16:50

zamisli da imas 14 i da si trudna. bit ce ti lakse
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Temida
Postovi: 574
Pridružen/a: 02 svi 2011 23:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: svugdje, a nigdje

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Temida » 10 lip 2011 17:11

skužila da sam zapravo zavolila ovaj grad!
hm...zanimljivo,ali i neočekivano.
Whenever people agree with me, I always feel I must be wrong...

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 10 lip 2011 17:30

Zita je napisao/la:zamisli da imas 14 i da si trudna. bit ce ti lakse
Ako je ovo na moj prethodni post, onda moram reći da nisam uopće uzrujana. Nekako mi je više i očekivano da mi se takve stvari događaju. Čim sam zavoljela taj bicikl, morao je nestati. Naturally.

Oh well. Jedna stvar u životu gore-dolje.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Upravo sada...

Post Postao/la rainbow » 10 lip 2011 19:13

di šta padne, tu i ostane...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 10 lip 2011 20:30

sul. je napisao/la:Čim sam zavoljela taj bicikl, morao je nestati. Naturally.
:/ :hug:

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 10 lip 2011 21:56

Bash je napisao/la: :/ :hug:
:)
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Zita » 10 lip 2011 22:04

ajd..kako znam koliko volis kad te ljudi diraju u znak supporta dajem :ruza:
Measure of a woman is her sense of humor

Odgovorite