Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la slapa » 04 pro 2016 11:20

mislim da je u proslom zivotu zivjela u baroku. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Dalmata » 04 pro 2016 11:20

nasmijava me do suza... tnx :D

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Women » 04 pro 2016 11:48

Mislim da voli kaubojce.
Pretpostavka je majka svih zajeba

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la TheaX » 04 pro 2016 12:15

Mislim da brzo uocava :D
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Dalmata » 04 pro 2016 12:19

hehehehe... svašta nešto... :D ;)

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la TheaX » 04 pro 2016 12:22

Izazovna :veryhappydance:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Dalmata » 04 pro 2016 12:23

sviđaju joj se izazovne :D

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Moloko » 04 pro 2016 12:32

Sviđa joj se TheaX :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Dalmata » 04 pro 2016 12:35

skoro pa je u pravu. :D ;)

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la slapa » 04 pro 2016 12:40

poduzetna.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Moloko » 04 pro 2016 12:42

Zdravo se hrani većinu vremena. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la slapa » 04 pro 2016 12:44

nadam se da će preživjet prehladu. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la TheaX » 04 pro 2016 12:45

Zanimljiva
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la slapa » 04 pro 2016 12:47

fali mi jedan centimetar da zadovoljim njezine kriterije. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Dalmata » 04 pro 2016 12:49

hahahahaha... ne sviđa joj se šta nema taj cm.... :D

muč, meni fali 6... :D

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la TheaX » 04 pro 2016 12:51

O.o :lol:

koliko si visoka?
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la slapa » 04 pro 2016 12:52

uporno fulava temu, preporučam joj da prije svakog posta broji do 10. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Dalmata » 04 pro 2016 12:53

ovo će bit 2. minus. :P :D 165. :D
triba još zercu snizit kriterije. :D

šlapa ima pivo od mene! :D

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la TheaX » 04 pro 2016 12:55

[quote="slapa"]uporno fulava temu, preporučam joj da prije svakog posta broji do 10. :D:

:lol:

too much multitasking, join me? :gigglenod: :gigglenod: :gigglenod:

Koncentrirana :typerhappy: :impatient:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Dalmata » 04 pro 2016 12:56

sva je u multitaskingu :D

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la TheaX » 04 pro 2016 12:57

Nisam ja ta koja ovaj puta fali temu .... :D welcome to the club :lol:

da nastavim ... u klubu je ... :p
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Women » 04 pro 2016 13:27

Voli :kokice: .
Pretpostavka je majka svih zajeba

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Dalmata » 04 pro 2016 13:33

misli da drži forum u ravnoteži :lol:

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Dalmata » 04 pro 2016 13:35

u pravu je :D

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Women » 04 pro 2016 13:42

Nemam razlog da joj proturječim. :D
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la fuji ix » 04 pro 2016 13:50

Joga joj je draga. :roll2:

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Women » 04 pro 2016 13:53

Održava isti kurs dok plovi. :P
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la fuji ix » 04 pro 2016 13:55

Voli ploviti sa mnom. ;)

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Women » 04 pro 2016 14:00

Ponekad zna biti dvosmislena "kapetanica". :P
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Moloko » 04 pro 2016 14:09

I ona isto. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Odgovorite