ovo ili ono?
- leeloox
- Postovi: 369
- Pridružen/a: 16 lis 2012 01:49
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
Re: ovo ili ono?
pizza
salata ili vocna salata
salata ili vocna salata
Re: ovo ili ono?
nemam pojma..malešnica valjda..
salata
piletina ili janjetina?
salata
piletina ili janjetina?
Re: ovo ili ono?
janjetina.....
a kapulicom mladom ili bez..?...
a kapulicom mladom ili bez..?...
Re: ovo ili ono?
haha, bez bez
mineralna ili obična voda?
mineralna ili obična voda?
Re: ovo ili ono?
obicna...
sladoled..cokolada ili vanilija?
sladoled..cokolada ili vanilija?
Re: ovo ili ono?
Čokolada
Na lešo ili iz ulja?
Na lešo ili iz ulja?
Re: ovo ili ono?
leso.....
kiwi ili papaja?
kiwi ili papaja?
Re: ovo ili ono?
Papaja.
Papaya ili Hemingway?
Papaya ili Hemingway?
Re: ovo ili ono?
papaya....
maja bajamic ili marcela orosi?
maja bajamic ili marcela orosi?
Re: ovo ili ono?
Zvone mi, al morala sam zguglat 
Marcela
Malboro ili Ronhill?
Marcela
Malboro ili Ronhill?
Re: ovo ili ono?
hehehe....
mali boro..
propolis kapi ili sprej?
mali boro..
propolis kapi ili sprej?
Re: ovo ili ono?
Sprej. I to bi mi trebao momentalno
Šećer ili natren?
Šećer ili natren?
Re: ovo ili ono?
pjevala previse?hehe
a joj....aj secer...
pasteta....kokosja ili od tune?
a joj....aj secer...
pasteta....kokosja ili od tune?
Re: ovo ili ono?
Previše leda u vodki 
Tuna, argeta. Zašto ju rade tak dobru a nemaju ni more
Mortadela s maslinama ili bez?
Tuna, argeta. Zašto ju rade tak dobru a nemaju ni more
Mortadela s maslinama ili bez?
Re: ovo ili ono?
nije valjda cista?...
ko zna sta je sve unutra...ono
sa....
domace vino ili flasirano ?
ko zna sta je sve unutra...ono
sa....
domace vino ili flasirano ?
Re: ovo ili ono?
Nije čista. Al ni jako razrijeđena 
Ako je slatko, nije bitno. Ne pijem baš vino.
Orah ili lješnjak?
Ako je slatko, nije bitno. Ne pijem baš vino.
Orah ili lješnjak?
Re: ovo ili ono?
ok...
ljesnjak...
senj ili sinj?
ljesnjak...
senj ili sinj?
Re: ovo ili ono?
bura je zabavnija od alke
T-com ili neki drugi operater?
T-com ili neki drugi operater?
Re: ovo ili ono?
tele2.....
crni ili bijeli kruh?
crni ili bijeli kruh?
Re: ovo ili ono?
Crni
Sjemenke ili ne?
Sjemenke ili ne?
Re: ovo ili ono?
da....
suncokreta ili bucine?
suncokreta ili bucine?
Re: ovo ili ono?
suncokret
voćni jogurt ili obični?
voćni jogurt ili obični?
Re: ovo ili ono?
obicni....
suzuki ili honda?
suzuki ili honda?
Re: ovo ili ono?
suzuki
cornflakes ili musli?
cornflakes ili musli?
Re: ovo ili ono?
cornflakes....
kurkuma ili curry?
kurkuma ili curry?
Re: ovo ili ono?
kurkuma
riža ili kuskus?
riža ili kuskus?
Re: ovo ili ono?
riza.....
budimpesta ili bratislava?
budimpesta ili bratislava?
Re: ovo ili ono?
nisam bila pa bratislava
eiffel tower ili london eye?
eiffel tower ili london eye?
Re: ovo ili ono?
prvo.....
kawasaki ili yamaha?
kawasaki ili yamaha?
Re: ovo ili ono?
R6 
Dizel ili benzin?
Dizel ili benzin?