pripreme za crolov party

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

pripreme za crolov party

Post Postao/la weirdo » 18 ožu 2007 13:07

:inlove:
i...??? frka panika. jeste se već počele depilirat :D , čupat obrve, hodat kod krojača i šnajderice, tražit cipelice i torbice, krenule u teretanu, na pilinge??
da čujem . :roftl:
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 18 ožu 2007 14:39

hm, ne, ali ja se pripremam na iducih 10 novih otvorenih topica koji ce bit o crolovom partiju
:D:D:D:D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 18 ožu 2007 16:19

Hidden_soul je napisao/la:hm, ne, ali ja se pripremam na iducih 10 novih otvorenih topica koji ce bit o crolovom partiju
:D:D:D:D
I ja :D moglo bi biti naporno :D
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 18 ožu 2007 16:31

Hm, možda smo ipak prerano postavile obavijest :?.

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 18 ožu 2007 16:33

Ma niste...svi se veselimo pa neka...kad meni postane naporno ne bum dolazila na forum :)
Put my head in your lap, the world will go away...

Zita

Post Postao/la Zita » 18 ožu 2007 16:34

tamara3 je napisao/la:Hm, možda smo ipak prerano postavile obavijest :?.
ma nismo
kaj kurac, uvijek problem, il prerano il prekasno :o
ah zene :scarlet:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 18 ožu 2007 16:36

Ma ja sam to samo zbog zdravlja naših predragih juzerica, nema smisla dizati adrenalin, tlak i nervozu već sad, znaš koji je to šok za organizam :D!

Zita

Post Postao/la Zita » 18 ožu 2007 16:41

ma vraga
ionak su napete, kaj god da napravis im dignes zivac ::D:D
slika

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 18 ožu 2007 16:43

Da, to je fakat istina :osica:. Mislim da onda treba odrediti nekakav dress code i tome slično.

Zita

Post Postao/la Zita » 18 ožu 2007 16:44

da? :hm:
kaj si imala na umu :veselise:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 18 ožu 2007 16:45

Pa ne znam... možda nešto poput tvoje haljine, u znak pozdrava ljetu :D?

Zita

Post Postao/la Zita » 18 ožu 2007 16:49

JELDA?!
od kad sam vidla tu haljinu izvan sebe sam od srece
vidla si onaj sajt sa tim haljinicama :inlove: sam neznam koju bi obukla za tak specijalan dan
mislim da ce mi iduca 2 mj to biti dom :D:D
bas me puklo proljece :inlove:

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 18 ožu 2007 17:34

ma kaj bi bilo prerano...nek se piše...šta vas boli.........mene jedino strah kad se krene pisat o samom partyiju dan poslje.....al nek se i onda piše :D :D :D
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Zita

Post Postao/la Zita » 18 ožu 2007 17:50

kaj, probudis se, umires od mamurluka, neznas sa sebe i onda pocnu slike...pa malo mjenjas boje pa dodes na bord pa citas stvari za koje se nit ne sjecas itd
:roftl:

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 18 ožu 2007 18:17

u picku kaj vec pripreme?
zvir i bestimja.

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 18 ožu 2007 18:17

I tak bu već osmu godinu za redom.... Jesus, nadam se da mi ovaj put nikakva pijana kokoš koja kao pokušava plesat (ili je možda nekaj objašnjavala onak dramatično, zbunj?) ne bu i ove godine slučajno laktom razbila nos... Brijem da otud prošlogodišnji tračevi o navodnom chick fajtu... :shinner:

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 18 ožu 2007 18:20

jel to nije za vise od 2 mjeseca?
zvir i bestimja.

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 18 ožu 2007 22:34

upravo :D
pokušavam skužit tko su femmice na forumu. :roftl:
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 18 ožu 2007 22:35

pa zar nije ocito? :D
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 19 ožu 2007 10:11

Zbela Lokwa je napisao/la:I tak bu već osmu godinu za redom.... Jesus, nadam se da mi ovaj put nikakva pijana kokoš koja kao pokušava plesat (ili je možda nekaj objašnjavala onak dramatično, zbunj?) ne bu i ove godine slučajno laktom razbila nos... Brijem da otud prošlogodišnji tračevi o navodnom chick fajtu... :shinner:
kaj??? laktom u nos!? A jadna..... Jel sad nosek okej?

Joj, kak se veseeelimmmm:):) Jedva čekam...
Ja bum ziher imala pripreme za crol party. Kaj bum obukla, kak bum s kosom... Onda bu me panika uhvatila jer bum shvatila da sam dobila prišt koji je jakoooo velik. Brzinom svjetlosti bum otišla u prvu ljekarnu i kupila 5 proizvoda da ga nekak ublažim i da se ne vidi.
Kad napokon dođem na crol party, popila bum si pivce,pa jiš jedno, pa još jedno i ubrzo će me boliti briga i za prišt i za sve ostale nevažne stvari:)

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 19 ožu 2007 10:54

da...da ti nije palo napamet s pristom ulazit u glob :o
odmah buju te zbacili van...znas ono zarko svjetlo kaj tam tuce...stat ce i muzika, samo da ti ga vide ... :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 19 ožu 2007 11:14

Malena je napisao/la:da...da ti nije palo napamet s pristom ulazit u glob :o
odmah buju te zbacili van...znas ono zarko svjetlo kaj tam tuce...stat ce i muzika, samo da ti ga vide ... :D
odurna si :? :? :? :? Pa nemam čir.... Bem ti, sad bum dva put tjedno do partija išla kozmetičarki

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 19 ožu 2007 22:43

bum se obukla i svratila nakratk. tolko o pripremi
zvir i bestimja.

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 19 ožu 2007 23:17

Sutra imam termin kod kozmetičarke, preksutra idem kod kovača da mi stavi nove potkove ( bivše cure su me često zvale konjem :o ), slijede mukotrpne vježbe u teretani da mogu dizat pivu i da zadivim žene svojim bicepsima... Kaj još? Baka mi upravo izrađuje nove opanke da sakrijem one potkove, međutim kažu da se karakter nikako ne može sakriti tako da to možda i nema smisla... :roftl: Aha...kvarcanje, limfna drenaža, liposukcija.... Pripreme? Nema ih - obučem se, odem na pivu, dvije zagrijavanja s ekipom da se ne splašimo i pobjegnemo kad vidimo sve one silne žene i to je to. Hebo pripreme. To bi me samo još više psihički izludilo... :o

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 20 ožu 2007 14:13

ja bum se potrudila da do tada hodam s 1 stakom i nadala se da me niko ne bu zrusil. a zena bu me podupirala! :D

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 20 ožu 2007 14:18

jedino ak bus vani "stajala" :D
my only fear of death is coming back reincarnated...

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 20 ožu 2007 22:32

da
zvir i bestimja.

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 20 ožu 2007 23:40

lana je napisao/la:ja bum se potrudila da do tada hodam s 1 stakom i nadala se da me niko ne bu zrusil. a zena bu me podupirala! :D
ma ti isto....kaj ce ti staka? dodji u invalidskim kolicima, i samo pitaj zene koja ce da ti sjedne u krilo :D
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 21 ožu 2007 00:21

Ak ikak možeš nabavi neka koja su kao Love seat Deluxe...više žena bu ti stalo... :D

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 22 ožu 2007 00:13

Definitivno se vec sad moram pozuriti najavit i zakazat kod kozmeticarke, naime pred party ce sve bit puno i niiiigdje nece biti mjesta :D :D :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Odgovorite