:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
fairyL
Postovi: 3
Pridružen/a: 13 kol 2009 22:15

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Post Postao/la fairyL » 13 kol 2009 22:27

ciaooooooooo..............
:)

ja sam nova ovdje.......a...i .......moram priznati i u ovom "svijetu".......
i,i,i jaaaaaaaaaaaaako sam sretna zbog toga..........

želim samo reći..................................:


da ...SAM JAAAAAAAAAKO ZALJUBLJENA..........I DA OBOZAVAM SVOJU CURU!!!!!!!!!!!!!!1




VOLIM TE LJUBAVI!!!!! TI SI ME OSLOBODILA!!!!!!!!!!!!!!!



PUSEEE SVIMA OVDJE :)

Plague

Post Postao/la Plague » 13 kol 2009 22:33

:ura: :ura: :ura:
euforija tvog posta je presla na mene...
:ura: :ura: :ura: :ura: :ura: :ura:

dobrodoslaaaaaa!!!

;)

:ura: :ura: :ura: :ura: :ura: :ura:

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la sekica63 » 13 kol 2009 22:36

:cvjece:
ne ruši most, možda nas poveže

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Post Postao/la Bash » 14 kol 2009 15:42

Hellou.. ljubomorna san :x :D

Avatar
sillmarien
Postovi: 650
Pridružen/a: 26 stu 2008 10:53
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la sillmarien » 14 kol 2009 16:16

wiiii super! :grli: :kolo:

Avatar
lucretia
Postovi: 1214
Pridružen/a: 06 tra 2009 13:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: in the moonlight

Post Postao/la lucretia » 16 kol 2009 02:42

bravo za vas!!! ;) ;)
i dobrodošla :)
We serve an old moan in a dry season
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR

fairyL
Postovi: 3
Pridružen/a: 13 kol 2009 22:15

Post Postao/la fairyL » 16 kol 2009 14:49

hvalala vam..........
:) :) :)

joooooojiiiiii.........jaaako sam sretna........ a posebno evo danas :).......
jer danas obiljezavamo 9mjeseci veze....... :inlove: ..... pa sam kupila jedan mali pokloncic i jedan love balon ........i vodim svoju djevojku van navecer..........:) :) na jedno posebno mjesto...... jedva ceekaaaam :) .....volim te baby


vama curke veeeeelike puseeeee........ I zelim vam puuuuuno lijepih trenutaka, osmjeha i strasti u ljubavi ........ uzivajteeee


ee.....zbilja se odlicno osjecam sto sam to sto jesam i sto imam ljubav koja me cuva, cini mocnom ....i ispunjuje me........ baby ...tvoja dva plava svemira u okama vode me u jedan beskraj kad me gledaju..... vode me na najdivnije mjesto o kojem sam samo nekada davno mogla sanjati....... a sada ga ljubim svakodnevno ..... i svakim danom...... zvijezde dodirujem....osjecam......smjesim se......volim....




curke ...imati DJEVOJKU,....volleti i biti voljena.......zbilja ...zbilja....je nesto posebno.....
:)

nemojte tratiti trenutke.....iskoristite ih za ljubav.......


...
..
.

fairyL

Plague

Post Postao/la Plague » 16 kol 2009 15:14

Meni je ovo suuuupeeer :lol:
:grli:

Toliko pozitivne energije u samo dva posta... :)
Ja se zelim s tobom druzit, brijem da nikad ne bi bila u depri :D

Avatar
sillmarien
Postovi: 650
Pridružen/a: 26 stu 2008 10:53
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la sillmarien » 16 kol 2009 15:22

hehe meni je ovo malo.. squishy :D
ali neka, zaljubljena si, boli te kurac ;)

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 16 kol 2009 17:19

hvala na tom osjecaju, koji si nam podarila kroz svoje postove, sama pozitiva :D ..dobrodosla!

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la sekica63 » 16 kol 2009 20:10

curke sretna vam 9veto mjesečna veza, iskoristite sve, u životu realnosti nema reprize. Sretno volite se :)
ne ruši most, možda nas poveže

Avatar
laura
Postovi: 37
Pridružen/a: 17 svi 2009 15:16

Post Postao/la laura » 16 kol 2009 21:01

:) :) :) supeerrrrr pozz vama to je tako dobar osjećaj,,,uživajte curke !!!!

fairyL
Postovi: 3
Pridružen/a: 13 kol 2009 22:15

Post Postao/la fairyL » 17 kol 2009 14:52

HVALAA......

:)

ljubav je nesto najdivnije....... upravo ona ti daje smisao......koji potom ostavlja osmjeh na tvom licu i zvijezde u okama...


...smijesite se,........sjajite!!!



:)
puse


:)
fairyL

Avatar
angeL_Lady
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 srp 2009 21:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: daLmacija ;-)

Post Postao/la angeL_Lady » 17 kol 2009 19:41

Sweet :) .. pozz fairyL :)

Odgovorite