Dobra vecer, evo da Vam se predstavim i da Vas sve lijepo pozdrav. Imam 33god i iz Pule sam. Nesto vise pise i u mom profilu, ako tko zeli tamo ''skicnuti'' :) Nadam se druzenju i ''babetanju''...a s vremenom...tko zna..?! I ispunjenju zelje :) Cijenim ''hrabrost'' i pomoc u snalazenju ovdje..pa ako...