'Gurati drugdje, ono što se zna kamo se gura, je grijeh'

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

iwy
Postovi: 108
Pridružen/a: 30 ruj 2008 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: somewhere

Re: 'Gurati drugdje, ono što se zna kamo se gura, je grijeh'

Post Postao/la iwy » 20 vel 2010 12:12

tamara3 je napisao/la:http://www.crolportal.com/1/index.php?o ... Itemid=187

Rebić kaže kako je stav katoličke crkve vrlo jasan i u potpunosti temeljen na Svetom pismu. 'U Svetom pismu jasno se govori da oni koji realiziraju homoseksualni odnos i ponašaju se prema njemu pred Bogom su počinili težak grijeh. Bog nije stvorio homoseksualce, zato se i kaže da se nitko ne rađa kao homoseksualac već to postaje svojom odlukom', pojašnjava Rebić. Dodaje da je u redu da svaki kršćanin, vjernik, a pogotovo kardinal daje izjave na temu homoseksualnosti.

:puke:
yeah, right...nitko ne bi odabrao homoseksualnost kad znamo da živimo u konzervativnoj zemlji. mislim, ono... :shakehead:

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: 'Gurati drugdje, ono što se zna kamo se gura, je grijeh'

Post Postao/la lia » 03 ožu 2010 13:59

Da kraljevstvo nebesko... a švašta majko moja i vrag bi se znoijo kad bi me vidio ..mislim da bi samo rekao ; produži dalje jer te nitko neče ispovjediti... :D :D :D :D
'Mi nismo za razapinjanje homoseksualca, mi s njima želimo tolerantno živjeti, samo ne možemo ono što je grijeh zvati krijepošću'
'To je riječ Božija, kaže se da takvi neće vidjeti Kraljevstvo nebesko, to je ozbiljna stvar.A da kakvi to mamu vam vašu ???
Sve su to bolesnici koje na žalost ne mogu ignorirati - totalno su poremećeni... Zar nismo svi ¨kao¨ neka djeca Božja i Bog nas takve voli?- Tko vjeruje u Boga naravno.
Oavakve pečate stavljati i ovako nešto objaviti - sramota A oni svi svi pedofili do pedofila - Bođe pomozi im slikaslika Šu od mene Šuuuuuu !
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Odgovorite