kak se dodje do ovoga?!

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

kak se dodje do ovoga?!

Post Postao/la jasamocitam » 15 svi 2008 08:01

http://www.net.hr/webcafe/page/2008/05/14/0336006.html

mene je strah :o
tko zna cuci li u nekome od nas stroj za prozdiranje svega i svacega koji samo ceka da mu se da prilika!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 15 svi 2008 08:25

omg. ali, kako je ovaj tip jos uopce ziv? kako je uspijevao pronalazit kurac sve te godine, i to se pitam.
anyway,ja mislim da u meni cuci.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 15 svi 2008 10:00

Zašto sam kliknula na taj link, zašto?!? :o
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 15 svi 2008 10:41

tesko da nesto takvo cuci u meni. jer bi se garant zrigala nakon treceg cheeseburgera. a kamoli da to jedem svaki dan!!!
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 15 svi 2008 10:50

pa to je i meni cudno. kak tip ne povraca?
mislim, volim ja papati, ali organizam negdje ipak stane. zgadi ti se hrana, muka ti je na samu pomisao, ne mozes posteno jesti par dana nakon kaj pretjeras itd.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 15 svi 2008 10:54

to je moguce samo u americi. valjda.
na razna smeca u nenormalnim kolicinama navikavaju zeludac vec od 3 godine. odn. cim predju sa sisanja na krutu hranu.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Ja_bu_CICA
Postovi: 217
Pridružen/a: 07 svi 2006 19:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la Ja_bu_CICA » 15 svi 2008 12:20

Grozno.
Jedan je od dva milijuna Amerikanaca koji teže preko 250 kilograma!
Bljaki.
What a life?! :?
Sto sve ljudi nece napraviti od sebe...
Zavedi mi um i imas moje tijelo, pronadji mi dusu i imas me zauvijek.

http://www.youtube.com/watch?v=jhm48mp8q98

slika

http://www.youtube.com/watch?v=ykiclUiTraw

zoey
Postovi: 101
Pridružen/a: 14 sij 2008 11:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la zoey » 15 svi 2008 12:34

a dok je lezao u krevetu i debljao se,,onda mu je bilo dobro,,
a sada kada nemoze nikamo onda bi smrsavio
kaj nije ranije mislio
Ako vegetarijanci toliko vole životinje, zašto im pojedu svu hranu?!

lidiafox
Postovi: 10
Pridružen/a: 15 svi 2008 12:30

Post Postao/la lidiafox » 15 svi 2008 12:59

kako da dodem do frizidera ajme nemogu ja to izrigat cu se
JOJ

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 15 svi 2008 18:44

prestrašno... jednostavno nemam riječi.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 15 svi 2008 23:20

ja bih mu bas rado izdrkala.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 16 svi 2008 07:57

a sto bi mu drkala, molim lijepo :D
lako je to reci kad unaprijed znas da ga je nemoguce pronaci

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 16 svi 2008 12:52

moraš mu ga s viljuškarom trazit
Normal people frighten me!

mausi
Postovi: 41
Pridružen/a: 06 svi 2008 18:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na sončni strani alp ;-)

Post Postao/la mausi » 17 svi 2008 09:07

jao, :o pa kako može toliko jesti?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 17 svi 2008 10:27

ZALOSNO,AL SAM JE ODABRAO..A OVA DJECA NISU http://www.unicef.org/childalert/hornofafrica/ ODABRALA GLAD..ne vjerujen da netko nemoze da kontrolira svoju tezinu i da se glad ne moze utazit u manjim kolicinama hrane..dok jedni prezderavaju se ,drugi nemaju ni mrvu kruha..
-----------------------------------------------------------------------------------------
Etiopija: Dijeca umiru od gladi
Carolyn Weaver



Na hiljade djece širom Etiopije biva primljeno u centre za prehranjivanje kako bi se spriječilo da ne umru od gladi. Glad je ponovo zavladala u toj zemlji i humanitarne organizacije saopštavaju da je za 12 miliona Etiopljana očajnički potrebna pomoć u hrani. O tome više govori novinarka Carolyn Weaver.

Na jugu Etiopije u selu Leku udaljenom 300 km od glavnog grada Addis Ababe neuhranjena djeca plaču od bola. Njihove majke izgledaju još bespomoćnije. Glad hara u dijelovima Etiopije i mladi a posebno djevojčice prvi počnu umirati od gladi.

Sačuvajte djecu, grupa iz Sjedinjenih država je jedna od humanitarnih organizacija koje su ovdje otvorile urgentne centre za ishranu. U centru se utvrdi težina djeteta i djeci se daju mlječni proizvodi koji sadrže vitamine. Humanitarna radnica Hedwig Deconninck kaže da je situacija očajna.

Više od 90 procenata djece ima edemu i to je jedan od najtežih stadija neuhranjenosti. Ova djeca će, ukoliko im se odmah ne pruži pomoć, umrijeti u roku od sedmice dana, kaže gospodja Deconninck.

U drugom jednom centru za ishranu u gradu Ziway desetomjesečni Kufa Faro možda neće doživjeti sutrašnji dan. On nema snage čak ni da doji. Njegova majka jeca u strahu da će izgubiti svoje djete.

I druga djeca u ovom šatoru hranu primaju intravenozno. Teško je povjerovati da Madina Nurfu ima deset godina, toliko je nerazvijena, što je posljedica nedostatka hrane. Ljekar Antenanse Enyen kaže da je za veliki broj djece pomoć stigla prekasno: Većina njih se, što se tiče zdravlja i neuhranjenosti, nalazi u izuzetno teškom stanju i kada dođu ovamo oni su gotovo na samrti i mi činimo sve što je u našoj moći da im pomognemo.

Mnoge humanitarne organizacije iz inostranstva nastoje pomoći. Sjedinjene Države su dale više od milion metričkih tona humanitarne pomoći u hrani. Za mnoge je ta pomoć stigla prekasno.

Glad koja vlada nazvana je ”zelena glad” zbog toga što je okolno zemljište pokriveno zelenilom ali usjevi ne dospjevaju na vrijeme ili ne rode dovoljno da bi prehranili gladne. Zemlja od prevelike eksploatacije postane posna, domaće životinje se ne mogu dovoljno nahraniti ili napojiti.

Sva zemlja nalazi se u posjedu države tako da zemljoradnici ne pokazuju želju da ulože išta u zemlju čak ni onda kada imaju šta uložiti. Većina zemljoradničkih porodica je toliko mnogobrojna da čak i za vrijeme dobre godine nema dovoljno hrane za sve njih.

Etiopski premijer Males Zenawi je krajem prošlog mjeseca rekao novinarima da je hitna huimanitarna pomoć koja je stigla iz inostranstva spriječila masovno umiranje od gladi i dodao:

Međutim najvažnije pitanje, gledajući dugoročno je otklanjanje uzroka koji dovode do gladi i to je ono na čemu radimo zajedno sa donatorima, rekao je premijer Zenawi.

Na sastanku Ujedinjenih nacija za razvoj u Addis Ababi premijer Zenawi je rekao da će Etiopija uložiti više kako bi riješila pitanje navodnjavanja, obuku zemljoradnika, razvoj poljoprivrednog tržišta i ukudanje trgovačkih barijera.

Etiopija je jedan od najsiromašnijih zemalja u svijetu i za spašavanje 12 miliona ljudi kojima prijeti smrt od gladi biće će u doglednoj budućnosti potrebna hitna pomoć. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@OVO JE STRASNO I ZALOSNO!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 17 svi 2008 15:10

Ameli je napisao/la:ZALOSNO,AL SAM JE ODABRAO..A OVA DJECA NISU http://www.unicef.org/childalert/hornofafrica/ ODABRALA GLAD..ne vjerujen da netko nemoze da kontrolira svoju tezinu i da se glad ne moze utazit u manjim kolicinama hrane..dok jedni prezderavaju se ,drugi nemaju ni mrvu kruha..
je strasno i zalosno.
ali nemojmo biti licemjerni.
da li i ti ili ja svaki put kad zvacemo drugi batak zaredom mislimo na gladnu djecu u etiopiji. molim te.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 17 svi 2008 15:19

I nemojmo se zavaravati i dijeliti na dobre i lose, nije ni on sam odabrao. I on bi vrlo rado da nema tumore, probleme sa srcem, da moze hodati, trcati, biti zgodan frajer koji se nece plasit odraza u ogledalu (onda kad smrsavi dovoljno da ustane do njega), tako da vjerujem da on moze da bira, sigurno bi vrlo rado nesto drugacije od ovog.
I da je tako lako glad utaziti manjim kolicinama, ne bi danas bilo ovakvih slucajeva uopce i ne samo to, vec ne bi bilo ljudi sa par kilograma viska.
A kad je dolazilo do toga, kao da je on znao dokle ce dogurati, pa svi se mi zavaravamo - ajd, od ove jos jedne tegle nutelle nece bit nista, ajde...
O emotivnim sranjima koja prozivljava ne zelim niti nagadjati.

Bacanje novaca je rat koji Bush financira za Irak i americka recesija koja ce pregazit i Europu radi toga. Da je te milijune izdvojio za Etiopiju, ti ljudi bi danas isto sigurno smisljali nacine za dijetu, a ne plakali od gladi.

A ne da ja moram razmisljati o onima u Etiopiji i nabijat si osjecaj krivnje svaki put kad napravim rucak.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 17 svi 2008 15:21

Šta ne dođu kod nas? :shinner: :cvjetic:

Uglavnom....kakav bi svijet bio da su svi bogati,da su svi onako fancy,da idu na dosadne zabave u fancy haljinama sa šampanjcem u ruci,da umjesto nogometa,navijanja,trganja stolica idu na otmjenu partiju tenisa u odjelima......svijet bi bio uzasno dosadan i glup :shinner: :shinner:
Normal people frighten me!

Zita

Post Postao/la Zita » 18 svi 2008 10:46

pa sad ta etiopija..
nemojmo sad optuzivat tog covjeka da je on kriv kaj se u etiopiji gladuje
i uostalom kak je netko vec rekao-kolko puta se desi da pojedete nekaj kad niste gladne a to ste recimo mogle poslat u etiopiju
il kupit robu bez neke marke, ne kupit parfem, skupe cipele, komp, otic van, cugat, trosit na pljuge, drogu itd i svu tu lovu poslat u etiopiju

tak da to ne drzi vodu..
a kak je dosao do toga-neznam al se slazem sa dragom da on to sigurno nebi tako da moze birat

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 18 svi 2008 11:02

..ma nisan tila reci da je taj covik kriv,za gladne u etiopiji..niti da svaki batak koji stavin u usta zvacem sa tugom zasto nemogu podijeliti sa gladnom dijecom u africi..samo san tila rec da ovaj covik je ima izbora,umjerenije jesti i regulirati prehranu..a da ova djeca nemogu izabrati nista,jer nemaju nista..pretilost je posta problem zapadnog svijeta..al po meni je to problem pojedinca..a glad problem svijeta..koji je mnogo tezi i veci..
on od debljine ne moze u ducan,izac vanka,al nije li sam odabrao prezderavanje koje ga je do toga dovelo..

Zita

Post Postao/la Zita » 18 svi 2008 11:09

mozda je bolestan,
postoji i genetska predispozicija za debljinu
mozda je jednostavno bio u depri. opce neznam i nije moja stvar
covjek je dosao po pomoc i nadam se da ce je dobit

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 18 svi 2008 11:13

i ja se nadam da ce dobiti pomoc..i da ce mu to biti razlog koji ce ga u zivotu uvijek podsjetiti da nije sve u hrani..ma da si u velikoj depri,ma da imas genetske predispozicije..imas mogucnost da se boris protiv debljine i nikad vise ne dovedes u to stanje...

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 18 svi 2008 13:03

... a bla... :roll:
sinoc sam se satrala s hranom... i sad me izjeda moja savjest sto pola svog oborka nisam poslala dhl-om u Etiopiju... jea rajt :roll:
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2008 14:53

:o

Ja sam gladna.
Epizodna uloga.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 18 svi 2008 15:13

Ne kužim kak nije potražio pomoć kad je dosegnuo recimo 230 kg :o? Potpuni sam laik, naravno, ali nekako mi se čini da je riječ o bolesti, poremećaju, nečem takvom.
Al pazi podatak: jedan je od dva milijuna Amerikanaca koji teže preko 250 kilograma?! Zaboga miloga, kog vraga oni žderu da su toliki?

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 18 svi 2008 15:29

Ljude?
Epizodna uloga.

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 18 svi 2008 18:04

McDonalds
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 18 svi 2008 19:56

Ameli je napisao/la:pretilost je posta problem zapadnog svijeta..al po meni je to problem pojedinca..a glad problem svijeta..koji je mnogo tezi i veci..
.
ne bi se slozila. debljina je postala prava epidemija i odavno vise nije samo problem pojedinca.

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Post Postao/la syrinx » 18 svi 2008 22:54

pa možda ga je djevojka ostavila,
i onda je počeo

pojest ću sve
kolačićee
i tebi u inaat
postat ću debeooo...

a pretilost je postala epidemija..zbog pojedinaca
koji se hrane brzom i masnom hranom
i na toj hrani im djeca odrastaju
pa njihova djeca, pa unuci
i eto ti epidemije..

fit for fun
Postovi: 113
Pridružen/a: 06 sij 2007 09:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: stubicke toplice

Post Postao/la fit for fun » 19 svi 2008 09:36

tamara3 je napisao/la:Ne kužim kak nije potražio pomoć kad je dosegnuo recimo 230 kg :o? Potpuni sam laik, naravno, ali nekako mi se čini da je riječ o bolesti, poremećaju, nečem takvom.
Al pazi podatak: jedan je od dva milijuna Amerikanaca koji teže preko 250 kilograma?! Zaboga miloga, kog vraga oni žderu da su toliki?
kaj zderu? da mcdonalds, sve umjetno i nezdravo, m&ms bomboncici se jedu svako malo pocevsi od dorucka, puuuno cipsa i slicnog, nekih gumenih bomboncica tu i tamo...uglavnom ti njihovi snackovi, (ima i izuzetaka koji jedu normalnu hranu).... i onda kad dodju tu kod nas u restorane gdje dobiju pravu hranu, sve frisko i puno puno zdravije, cude se kako hrana ima cudan okus a zasto, zato jer zapravo nemaju pojma kakvog je sta okusa, zive na snackovima...
a kaj se tice prekomjerne debljine tu ima i neka bolest pa se na to ne moze toliko utjecati kao pojedinac nego se potraziti treba strucna pomoc, a svi mi bi trebali znat svoje granice u hrani i picu, za nase zdravlje..

Odgovorite