Hebrang: Za djecu nisu gay romani

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Hebrang: Za djecu nisu gay romani

Post Postao/la calypso » 18 ožu 2009 06:52

"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Zita

Post Postao/la Zita » 18 ožu 2009 08:21

hebrangicu-pa ko te pita za misljenje?!

a nek oni moroni sa svojim komentarima ispod..."heteroseksualci su sa svojim zlijezdama i lucenjem normalni a homoseksualci su bolesni itd"
hm....
mora da je lijecnik da to sve "zna" :roll:

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Nicky » 18 ožu 2009 10:09

hebrang! mislim na njegove nebuloze smo vec navikli, ali ovi komentari od ostalih ljudi!!!
e ljudi fakat nisu normalni! :x pa kako ih nije sram tako bez veze lupetati o nečemu o čemu nemaju pojma! Pa kad će više naučiti da se ne može postati homoseksualac i da to nije izbor!!!!!!! Uf baš su me naljutili s tim idiotskim komentarima...

FofL

Post Postao/la FofL » 18 ožu 2009 14:01

Treba ovakvih romana, treba... da je bar meni netko objasnio da postoji i homosekusalna ljubav dok sam bila mala... bilo bi puno lakše, barem bih znala što mi se događa i prije, a ne tek sa 16 i pol, i ne bih se onda valjda nikad htjela ubiti zbog tog. (napisala bih im to i tamo al prelijena sam registrirati se samo zbog tog :D )

Avatar
Jani
Postovi: 73
Pridružen/a: 20 lis 2007 17:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: svratište Kod debele mame

Post Postao/la Jani » 18 ožu 2009 15:57

Flames of love je napisao/la:Treba ovakvih romana, treba... da je bar meni netko objasnio da postoji i homosekusalna ljubav dok sam bila mala...
Trebaju nam djela s gay tematikom, ali ne i literarno smeće. Tu se gay tematika isprepliće s horor motivima i sav taj galimatijas namijenjen je djeci od 9 do 12 godina? Kakav dojam djeca mogu steći? Da je biti gay ok pod uvjetom da netko nekog usput kolje? Srećom, knjiga je loše pisana, pa teško da će koje dijete poželjeti do kraja pročitati takvu budalaštinu.
Promoviranje tog tzv. literanog djela je veliki minus za Kontru, koja se dala uhvatiti na jeftini marketinški trik netalentiranog autora.

Avatar
look at her
Postovi: 74
Pridružen/a: 14 stu 2007 08:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la look at her » 18 ožu 2009 19:40

"Poštujem ih, ali ako ja ne izlazim na ulicu i ne vičem da sam heteroseksualac ne moraju ni oni vikati da su homoseksualci."

Ovakve izjave najviše mrzim.

A fakat smo onda u velikom sranju ako nam čelni ljudi ne kuže poantu vidljivosti. Mislim, ne čudim se kad to čujem od malograđana, ali ovo... :( :x :x :(

Avatar
Instinct
Postovi: 382
Pridružen/a: 01 srp 2008 11:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Post Postao/la Instinct » 19 ožu 2009 09:29

Mislim da mi je Hebrang jedan od najljigavijih ljudi koje sam u životu vidjela.
Zadivljujuće je kako netko može imati tako malo mozga.
"Najveća mudrost u životu je da čovjek pronađe pravu ludost"

Zita

Post Postao/la Zita » 19 ožu 2009 09:30

izbori se priblizavaju pa cine sve da pridobe par glasova...

eto i glasa naroda:
Od svih prekrasnih knjiga na tržištu, mi promoviramo gay romane.
--------------------
P.O. iz Zagreba

po ovome ispada da imamo bar 200 gay romana koje promoviramo i bacamo po cestama da ih nitko nemre izbjec jer su gay aktivisti toliko grozni i maltene siluju naciju

to je po odabiru novinara ocito najvaznija stvar dana. :roll:

prohujalo_s_vigorom
Postovi: 1
Pridružen/a: 28 svi 2008 14:42

Post Postao/la prohujalo_s_vigorom » 20 ožu 2009 20:11

Mislim da generalno djeci treba malo različitosti u bajkama, ne samo gay likova. Nije da nisam svojedobno voljela Disney, ali brate uvijek je zla vještica u crnom, dobra u bijelom, princeza je plava a princ uredno podšišane smeđe kose. Očito je izuzetno bitno da u djetinjstvu svi dobijemo crno bijelu sliku svijeta i da se onda ostatak života bavimo rušenjem tog stereotipa. Nisam, ponovo, ni za isključivo gay bajku (to me podsjeća na onu retardaciju od Pod istim krovom, gdje nije bilo nijednog bijelca) već za normalniji prikaz šarolikosti ljudskog roda. A Hebrang...pa, šta očekivati od jednog doktora spominjanog kao kandidata na predsjedničkim izborima...

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 21 ožu 2009 05:31

pa za djecu ni nisu gay romani. romani su im dosadni, djeca su vizualna, kada im kažeš da je Ana otišla svojoj djevojci Maji njima to ništa ne znači.

za djecu su gay slikovnice.

i da, ne daj Bože da kao društvo odgojimo normalnu djecu, onu kojoj je sve ok i prirodno, koja se agresivno ne zamaraju različitostima već ih slave.
mislim, ta djeca sigurno ne bi izrasla u ljude koji će glasat za HDZ. tako da i hebranga kužim skroz. :puke:
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Judina sestra
Postovi: 252
Pridružen/a: 27 svi 2008 23:54

Post Postao/la Judina sestra » 21 ožu 2009 09:59

Nevjerovatno je koliko baš ta izjava ponavljana hiljadu puta.Nevjerovatan je mozak koji nalaže osobi da to kaže: osoba to izgovori, jer vidi, homoseksualci izlaze na ulice a heteroseksualci ne, i to je to! Onda počne misliti šta će danas jesti za ručak. Nema dalje! Nema dubljeg promišljanja! Što je sasvim u redu ako nemaš blage veze o toj temi, o kojoj evidentno Hebrang i njemu slični nemaju, ali onda neka ne lupaju gluposti. Svi se tako gorljivo trse da kažu nešto o prideu, homoseksualcima, izlupetaju površinske gluposti s velikom samodopadnošću i onda odu dalje.
Offtopic je, ali sad se sjetih apsurda - kako su svi bili veoma indignirani, zaprepašteni i napunjeni mržnjom kad je izašlo da je Račan probao marihuanu. U jebote, strašna stvar! Odmah ga se mrzilo. A ratni zločini, ma dobro, to ćemo zataškati, jebiga, u ratu se ubija. Ali netko proba travu i odmah ga se s visoka mrzi. Diže se fama oko gay bajke! Pušenje trave i gay bajke, općenito gay osobe i prikazivanja istih (onaj poljubac na htv-u), e to su traume sa državu! Rat, silovanja, ubijanja, a šta sad, siluje se i ubija, ajmo dalje. Ma fuuuuj. Ne čudim se što je Ionesco imao tone materijala za drame. Ljudska glupost je internacionalna i vječna.
Koliko košta madona bez djeteta?

Odgovorite