Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Jadzia Dax » 24 stu 2011 11:18

prvo sex s nekom curom, a onda većeru kod Mamića, ni u snu nisam skrivala da ga ne mogu smisliti

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fuga » 24 stu 2011 17:50

Ovaj tjedan je iznimno plodonosan po pitanju snova, bogato erotizirani snovi. Mislila sam da nikad neću doći u tu fazu sa snovima i prevarila sam, e to mi je baš drago :D
Neki dan onaj tip, danas pak blagajnica iz DM-a. :D

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 24 stu 2011 18:49

Moji seksualni snovi su prešli već svaku granicu perverzije. :/
Sinoć sam sanjala kako su Jed Allan i Bruce Davison otac i sin (u stvarnosti je razlika između njih 9 godina) koji su u incestuoznom odnosu. Osim vulgaris analnog seksa njih dvojice bilo je tu i guranja svijeća i svašta nešto. slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 24 stu 2011 22:40

Da me progone neki duhovi. Mogli su ući u bilo koga i bilo što i tako su me plašili naokolo. Onda je meni došlo dosta svega pa sam ih krenula ubijati. Ispalo je da su neki lejm duhovi kad ih se može ubiti praktički bilo čime ako dovoljno jako zamahneš pa sam ubrzo postala frustrirana jer su se oni samo množili i smetali mi dok su drugi ljudi oko mene bježali ko sumanuti i čekali da se ja obračunam s napašću. Bila sam ljuta što mi ovi nisu dali mira i što mi nitko nije htio pomoći kad ih je već bilo tako lako ubiti. Sjećam se da sam razmišljala "mislila sam da će mi uloga junakinje i spasiteljice svega prisutnog pružiti više zadovoljstva, this is bullshit" :emo: Vrlo antiklimaktično.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 25 stu 2011 13:45

Onaj topic o viševoljenju je uzeo svoj danak. Sanjala sam kako sam u vezi sa starijim muškarcem za kojeg znam da je moja mama bila s njim prije mog oca.
Osim njega, u vezi sam i s jednom lezbom koja mi je u realnosti skroz neprivlačna, a koja je u snu plahutala po nekakvoj bijeloj prostoriji punoj ljudi u baletnoj haljinici slika
I falabogu da nije bilo nikakvog seksa. slika

:/
Zadnja izmjena: Fusion, dana/u 25 stu 2011 13:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la shizika » 25 stu 2011 13:49

Fusi perverznjakuso mala, sta sanjas ;D


Ot.. sanjam mačke sve češće, mrzim mačke :S
...život je lijep... (:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 25 stu 2011 13:52

Kad ću već jednom tebe sanjati? slika

Say: S-H-I-Z-O slika Say: A-M-O-R-I-J-A slika Say: S-H-I-Z-O-A-M-O-R-I-J-A slika

slika

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la shizika » 25 stu 2011 13:53

Stvarno ti zamjeram Fus, pored toliko bluda, da mene nigdje nisi ubacila :/
...život je lijep... (:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 25 stu 2011 13:57

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PcLne5mUpNk[/youtube]

Sanjam da te opet slusam kako dises
Kako dises dok savija se trava
I da me dira tvoja kosa plava
Tvoja kosa na mom licu draga

Sanjam da se opet volimo u klasju
U tom klasju sto lezi tu pod nama
I da luta tvoja ruka vrela
Tvoja ruka preko moga tijela


slika

slika

slika ("Snaše" by HJ)

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 25 stu 2011 20:59

susjedi su me učili da ako na poseban način spojim kabele u modem, mogu vidjet duhove u crno-bijelim filmovima. :D

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ticklebook » 25 stu 2011 21:12

Da sam na odmoru u Grčkoj i imam hrpu (svoje) djece i za dadilju nabildanog, osunčanog, dugokosog Grka po imenu Alexandros, a Mrvica pizdi dok me čeka kod parkinga kod plaže dok otpremam klinčad i dadilju na ronjenje jer kasnimo na večeru u fancy restoran na trgu Omonia :luda:

:haha: :haha: :haha:
Ne smijem ići spavati tako premorena
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 27 stu 2011 17:39

Da su mi se ostvarili svi snovi i da sam bila sretna. Mojoj obitelji i prijateljima isto tako.

Htjela sam se propucat kad sam se probudila.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Faith » 05 pro 2011 03:00

I danas smo opet s vama kao i svako jutro samo na radio Anteni . Vijesti nestalo je nafte ! Ne izlazite na ulice , zaključajte se i ne izlazite! Pokolj počinje!

Mama mama mogu se poć igrat , možeš Meri stavi pancirku na se!
To kralju!

Otvorim ormar u kojem se nalaze moje bebe, ipak se godinama isplatilo skupljat ih!
Na leđa nabacim snajper MO7, mašinku M48, bacač. Pogledam kroz prozor, još nije počelo!
Stara odo ja !
Meri pamet u glavu!
aha

Ulazim u auto i vozim se do ciboninog tornja! Ala gule savrseni pogled! na vrhu se izvalim potrbuške i uzimam snajpić , zora zivih mrtvaca, svi su đubrad đubrarska koja ce se poklat međusobno radi nafte! Panika , nered, kaos . Nastaje u roku od ure vermena! To se pale automobili, razbija se sve po gradu kao da je nekakva navijačka euforija! DOslovno svak za sebe!
Metak ,metak! Svi na pumpi čekaju za tu jebeno zadnju kap goriva! Wauuuu, doveli smo sami sebe do istrebljenja!
Tamanim ja ljude kao da su mi najgori neprijatelji ,a ustvari ih nit nepoznam , jer da ih poznajem bilo bi mi zao u nekoj mjeri ,ovisno koliko dobro si izdresiran! , uzimam M48 i ziđam. ovo je stvarno zabavno! Odu meci ko tica trkacica . Okinem jednu na bacaču i tu nastane strka ! Iznad glave mi se stvori helić i maskirani s užetom me uhvate!
Strpaju me u neku buksu!
Frkić jesi to ti?
Đurić jesi to ti?
Pičku materinu i ti si u pancirki!
Jesmo rekli kad nestane nafte najviši poloŽAJ! a pancirka nije stara dala bež nje!
Ni meni moja!
odo ja leć , idem i ja.
spavamo mi i nešto me poče grist . Đuro diži se neš me grize. Spavaj Mala to su štakori meni su već ruku pojeli!
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Faith » 09 pro 2011 03:46

3:07

sendvić i to ne bilo kakav već s kuhanim jajem , salatom, parizerom , sirom i majonezom !
I sad cu to napravit! Pošto sam pokusala ponovo zaspat al ne ide , obukla sam se i moram ic skuhat jaja i ukrast joj salatu!
Al ja cu taj sendvić napraviti!
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fuga » 09 pro 2011 09:26

Neku mačku (životinju) kako mi govori da sam previše odmjerena i da se ona boji kakav ćemo mi odnos stvoriti, kako joj treba vremena da stvori povjerenje, uz to je naglasila kako ona ima osjećaje koje baš previše ne spoznaje. :wacko:

Zadnjih par dana se budim preko noći i uvijek zapišem što sanjam. :D

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 09 pro 2011 13:15

zadnjih dana odsanjam cijele filmove od početka do kraja. neku večer je bio jedan u kojem je elijenski virus ušao u ljude i pretvorio ih u kanibale, a završilo je otkrićem da glavni lik pati od poremećaja višestruke ličnosti. noćas je bila nekakva romantična komedija s ryanom goslingom u glavnoj ulozi. on je bio mali bogataš koji nikad nije imao curu koja ga je voljela zbog njega samog, dok nije upoznao tu lepojku koja se zabavljala štrcajući limun drugim curama u oči. ali bila je dobra osoba i oni su se zaljubili. žao mi je što se nisam probudila na vrijeme da zapišem te njihove razgovore, bili su smiješni.
nakon toga sam sanjala da mi hrčci bježe i ne mogu iz uhvatit.
pa onda jetsonse. jetsonse? :o :D

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 09 pro 2011 13:28

da imam na potiljku neku crvenu kuglicu. a ni tumor.

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 10 pro 2011 12:40

prijinu rodbinu iz srbije koju nisam u zivotu vidila. :sarkasticna:

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 10 pro 2011 15:09

poligone za učenje snalaženju u prirodi. :D dakle, poveći komad zemlje ograđen žicom, na jednom kraju je ulaz, na drugom izlaz. na putu se nalaze dvije srne, dva psa i dva vuka, hrpa korova, trave i debala (ako je to genitiv množine riječi deblo?), a mi moramo bosi preć to. bila su tri, svaki drukčiji na svoj način. kad sam prošla sva tri i izbjegla da me pojedu vukovi, pala sam s litice.

zatim testiranje automobila i vlakova. našla sam se u onim garažama di se auta zabijaju u zid ne bi li se provjerilo otvori li se airbag svaki put. i vlakovi su tutnjali tuda sve u šesnaest, skoro sam nekoliko puta poginula.

zatim sam bila u posjeti frendici kojoj je stari bolestan i u koju sam zaljubljena (needless to say, nemam takvu frendicu, ali za potrebne sna, zvala se vanesa). vanesa je taj dan bila uzrujana jer me dugo nije bilo i kad sam došla, tamo je bila nekakva cura čije namjere nikako nisu bile čiste, a koju sam kasnije nazvala kobilom ( :D ) jer je krenula osporavat moje i vanesino dugogodišnje nježno prijateljstvo. malo mi je bed sad kad se sjetim.

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la samo ja » 10 pro 2011 15:13

nekako sam se našla u nekom studentskom domu s nekom malom koja studira dif i bila je jako ljubazna prema meni, al se spremala nedi sa onom sportskom torbom preko ramena pa ju nisam uspila ispitat šta ja tu radim :D

summermorning
Postovi: 11
Pridružen/a: 17 lis 2011 13:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la summermorning » 10 pro 2011 19:55

sanjala da sam si iscupala dva zuba!!! sta to znaci uopce?? :luda:

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fuga » 22 pro 2011 08:30

Kako sam s frendicom ukrala taksi i bježale smo van iz države slušajući Bjork :D

Plague

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Plague » 23 pro 2011 01:49

predatore. :heartbreak:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 23 pro 2011 11:02

da sam srela japanca cija je sestra izmislila i pisala scenarije za dosije x. prvo nije htjeo reci od cega zivi. eto sad. my detective skills are


awesome.

(onda sam pogledala tko je zapravo napravio dosije x, i ispalo je da se radi o nekom tipu. amerikanac. damnitjanet)
I have no money and I have to scream.

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Mary of Silence » 27 pro 2011 08:19

Kao moj profesor sjedi u nekoj prostoriji i zove me da mu priđem, jer "neko" hoće da mi kaže nešto. I tako... ja njemu priđem kad pored njega sjedi Margita Stefanović iz Ekv-a i kao hoće da razgovaramo, što smo i uradili, a razgovor je bio uglavnom njeno savjetovanje i nagovoranje da izađem na ispite što ja u stvarnosti duže vrijeme izbjegavam. :brainless:

Danas sam trebala imati neki ispit, i nisam htjela izaći, i dobila sam upravo poruku da je odgođen za četvrtak. Može biti da je još neko sanjao Margitu :invisible:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 27 pro 2011 10:40

Prošli tjedan sam dva puta sanjala da sanjam. Događalo se već. Zanimljivo.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 27 pro 2011 16:05

Da li se ikome od vas ikad dogodilo da u dva različita sna sanjate isto mjesto koje ustvari ne postoji?

Sinoć sam opet sanjala neko mjesto na obali mora. To more je zapravo više djelovalo kao ocean (zbog veličine valova itd) ali su se u daljini vidjeli obrisi nekog kopna isto pa ne znam. What do I know, bila sam na moru četiri puta u životu valjda. Anyway, ovaj put se događalo po noći i u zoru (u prošlom je bilo po danu i navečer, WTF) i moj prijatelj kojeg znam od sedme godine je došao kod mene u posjetu i rekao da "je igra počela" i da moramo van jer već kasnimo. Ja si mislim o čemu on trkelja ali svejedno sam izašla. Vani uopće nije bilo svjetla osim par uličnih lampi koje su bile zbilja jako slabe tako da su više odmogle nego pomogle jer je sve izgledalo kao sjena. Mjesec je bio dosta jasan, doduše, i odsjaj od vode je bio divan. Ništa se nije čulo osim valova. Bila sam u isto vrijeme opuštena i nervozna jer i dalje nisam imala pojma o čemu se radi. On je išao ispred mene (šuljao se, more like) a ja sam ga slijedila. I dalje mi nije ništa govorio ali pretpostavljala sam da ne bi bilo pametno govoriti uopće s obzirom na to da smo očito trebali biti neprimjetni. Onda sam odjednom čula Gandalfov voiceover koji je govorio nešto o hobitima čega se sad ne mogu sjetiti ali uglavnom činilo se da moramo naći nekoga a u isto vrijeme nas netko drugi lovi. Oh the joy. S vremena na vrijeme bismo naletjeli na nekoga tko je isto sudjelovao u ovome ali svi su bili isplašeni nasmrt i izvan sebe, bježali su i pokušavali pronaći skrovišta. Nisu nam znali reći tko ili što ih lovi niti kako. Najgora stvar je bila ta što su se svi šuljali i samo bi se odjednom pojavili iz neke sjene, što mi je samo stvaralo još veću nervozu. Eventually smo skužili da je nešto pošlo po zlu i da ovo više nije bila igra nego su ljudi stvarno nestajali i umirali. Sad, bilo mi je nejasno da li se radilo o nekom ubojici ili više njih ili nekoj nevidljivoj sili s obzirom na to da sam općenito jedva išta vidjela. Taj moj frend i ja smo se nekako razdvojili, ja sam naletjela na frendicu iz srednje i skupa s njom sam krenula u smjeru u kojem je otišla osoba koju smo tražili. Potrčale smo naprijed, ali onda sam ja stala na mjestu jer sam vidjela izlazak sunca koji je bio predivan. Bio je u pozadini nekog velikog mosta kojemu nisam vidjela kraj jer mi je onaj komad kopna zaklanjao pogled. Imala sam osjećaj da povezuje obalu na kojoj jesam s nečim iza tog kopna. Pojma nemam. A to je isti taj most kojeg sam sanjala i prije par dana, tako da znam da je isto mjesto, ili barem blizu (u prvom snu sam bila bliže mostu). Gledala sam taj izlazak sunca i tu sam se probudila.

Jedino što povezuje ta dva sna je to mjesto. Akteri i radnja su inače bili drugačiji. I don't even.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Bash » 28 pro 2011 10:12

da sam isla kod javnog biljeznika nesto potpisivat i vratim se doma i na forumu Uliana pise kako misli da sam ja upravo bila kod nje na poslu i opisuje kako izgledam i da imam malo dijete i da sam samohrana majka i svasta sta sam potpisivala kod javnog biljeznika :D ja se s prijom ljuto vratim tamo da je nadjem i porazgovaram s njom o privatnosti, ali ona misli da nisam ja ja, vec da je prija ja i njoj se obraca i s njom se svadja, a mene ne cuje, a prija suti :insane: za osvetu, Uliano, cilom forumu cu sad obznanit da si plava i ista Kristanna Loken :x

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fusion » 28 pro 2011 16:13

Josipović nam je došao na ručak. Jeli smo za nekim malim stolom i bile smo samo mama i ja s njim.
Kad se mama ustala od stola nisam znala što bih pričala s njim pa sam ga pitala što radi u slobodno vrijeme. Odgovorio je da ga nema. : D
I mama ga je stalno zvala nekim prezimenom na Š., gospodine Šerfezi ili tako nešto. Kad je otišao rekla sam joj da se tako ne preziva. :')

slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 29 pro 2011 13:45

Da sam pomagala Kelly Clarkson naći dečka. Noćna mora, znači. :lol: I čitala sam Rilkea iz nekog razloga. Nikad nisam čitala Rilkea. :/
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite