jedna koju volim + druga koju želim

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
eLi
Postovi: 327
Pridružen/a: 16 tra 2008 09:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: dijagonalno parkirana u paralelnom svijetu

Post Postao/la eLi » 28 svi 2008 11:02

postoji jedan pojam. poliamoroznost

postoji on, postojim ja i baš mi je optimalno (da upotrijebim nimalo poetsku a sasma pravu riječ)


@ hera (akosenevaram), vidi dal se mozes pronac u opisu... tek toliko da te ne zbunjuje taj dio tebe i da nemas ovakve zavrzlame.

ja sam uvijek na cisto sa ljudima koji se nesto vise upetljaju u moju ljubav... vazno je (samo) biti iskren. kako prema drugima, tako (obavezno) prema sebi.

:inlove: :grli: :cvjece:

...svi smo mi eli...
iako...

after 2012 mozda ne bude tako.... :angry: :shinner: -osim ako da. :D

Avatar
eLi
Postovi: 327
Pridružen/a: 16 tra 2008 09:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: dijagonalno parkirana u paralelnom svijetu

Post Postao/la eLi » 28 svi 2008 11:24

FatalFemme je napisao/la: i trend nije varanje.
varanje je sport za slabice.
skupi picku pa reci djevojci da slinis za drugom i onda odi i potrosi je, slobodna i bez griznje savjesti da si nekom srusila snove i sve u sto je vjerovala.
e! to. :thumbup:

uglavnom radi se upravo o iskrenosti!

kako je zivot lijep kad privlacis pojmove mog potpisa ..evo odmah tu nize.
kad se trudis po tome zivjeti samo je ljepše i ljepše.

mozda treba imat muda al jebo vas koji cete plakat i stenjat sto vam je loše, a za sve je kriv Vaš vlastiti kukavičluk.

mene ne cimate. ni na smijeh ni na brigu ;) al se nadam da ima razumijevanja..?
iako...

after 2012 mozda ne bude tako.... :angry: :shinner: -osim ako da. :D

Avatar
eLi
Postovi: 327
Pridružen/a: 16 tra 2008 09:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: dijagonalno parkirana u paralelnom svijetu

Post Postao/la eLi » 28 svi 2008 11:27

e da.

wikipedija je uvijek tu :D http://en.wikipedia.org/wiki/Polyamory

al ima i ova str.. nisam joj nis vremena posvetila al izgleda zadovoljavajuce http://www.xeromag.com/fvpoly.html

stogod...
iako...

after 2012 mozda ne bude tako.... :angry: :shinner: -osim ako da. :D

dalanija

Post Postao/la dalanija » 19 lip 2008 08:37

hej sta bi na kraju?

hera
Postovi: 14
Pridružen/a: 22 svi 2008 13:13

Post Postao/la hera » 24 lip 2008 13:17

a ništa ... ispričala sam (nakon zere ili malo više vina) sve curi... ispalo je da je pred pol godine, godinu i ona bila u sličnoj situaciji.
sad radimo na tome jer previše značimo jedna drugoj da bi neka lijepa ženica za jednonoćni seks to upropastila.

dalanija

Post Postao/la dalanija » 06 srp 2008 23:05

hajd, bas mi je drago da je tako ... :) dobro zvuci... i vidis da savijet ipak nisi nasla na forumu...ups, nek me nitko ne ubije, ha ha...pa lijepo vam islo dalje...
p.s. nek lijepe zenice stoje na miru, nisu one krive sto su toliko pozeljne i divne... ;)

Avatar
femella
Postovi: 62
Pridružen/a: 03 lip 2008 14:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la femella » 07 srp 2008 11:21

Drago mi je zbog tebe, jer to nisi učinila. Moja je cura imala sličnu situaciju. Nije ona gledala drugu, ali je podlegla tim pogledima. To se dogodilo u fazi kada sam joj rekla da želim da poradimo na kvaliteti veze jer smo se malo udaljile. Naravno, ja sam saznala.. jer kada si s nekim 7 godina znaš kako ta diše, misli i sve ostalo.
Iako me je prevarila i ja sam već našla drugi stan, puno smo razgovarale o tome i sada smo zajedno. Samo sada ne mogu napisati žena i ne vjerujem joj. Ona je toga svjesna i zaista se trudi svim silama vratiti ono što smo imale.
ja u ljubav vjerujem..

Avatar
pospanka
Postovi: 68
Pridružen/a: 17 ožu 2008 16:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: izvan stvarnosti

Post Postao/la pospanka » 07 srp 2008 11:54

ajde baš super da se na kraju sve posložilo.. nek te sreća sad nadalje prati u stopu.. :)
..tu sam negdje.. ;)

Avatar
femella
Postovi: 62
Pridružen/a: 03 lip 2008 14:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la femella » 09 srp 2008 13:21

Thanks! Mislim da će biti sve O.K. :)
ja u ljubav vjerujem..

Odgovorite