ispucavanje depresije, bijesa i tuge...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

ispucavanje depresije, bijesa i tuge...

Post Postao/la PlayToy » 06 kol 2009 23:29

Stvari se polako vraćaju na mjesto, ovako nešto se ne događa često, premda, priznajem ponekad pretjeram i nekud otplovim sama i tad slike izblijede sve i tad zatvaram se u sebe i tad nisi mi potrebna, kazaljke i dalje krugove crtaju, umjesto zvijezda kišne kapi na grad padaju, prazno mjesto u mom krevetu sjeća me, bila si tu, tko zna kuda si otišla, tko zna zbog čega se ne vraćaš, tko zna, sve piše u zvijezdama, još jučer poljupcima mi smo se borile i dodirom smo jedna drugoj tajne otkrivale, što se dogodilo, gdje je ta kap što je prelila čašu, što te natjerala da odneseš se što sam voljela, a tebe sam voljela, sve što sam sanjala, a tebe sam sanjala, ma zar sam pogriješila što sam se smijala kad su mi govorili da sve su žene kurve?
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

Plague

Post Postao/la Plague » 07 kol 2009 00:00

:o

Sta je bilo? :o

Tu keljimo srcedrapateljske pjesme?

Ovo mi je škola
I drugi puta ću pametnije
Jer fališ mi do bola
I znam da bit će još i bolnije
Jer svaka ljubav nova
Ruši vjeru u tebe
Ovo mi je škola
I drugi puta ću pametnije

Oooo ooo

Koje su to riječi
Što su meni sišle s usana
Ne poznajem ni jednu
Što bi kazni ovoj bila jednaka
Jer su osveta i ponos
Dvije sestre blizanke
Rođene u ponoć
Jedna malo prije, a druga kasnije

Oooo ooo
Ako ikad vratim vjeru u tebe
Oooo ooo
I onda lažna nada nikne za mene
Na poljima od snova
Ne pušta se korijenje
Ovo mi je škola
I drugi puta ću pametnije
Oooo ooo

Ovo mi je škola
I drugi puta ću pametnije
Jer fališ mi do bola
I znam da bit će još i bolnije

Jer su osveta i ponos
Dvije sestre blizanke
Rođene u ponoć
Jedna malo prije, a druga kasnije.

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 07 kol 2009 00:27

PicajzLa je napisao/la::o

Sta je bilo? :o
ma ništa, samo moram jednom mjesečno izbacit iz sebe neke stvari...
:violent: :( :aaaargh: :(
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 07 kol 2009 01:34

jednom mjesecno? :o doooobra si. mene spucavaju takva raspolozenja nekoliko puta dnevno.
jednom mjesecno...dobra si :thumbup:

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 07 kol 2009 02:19

kad te nešto ubija dovoljno dugo, onda se već i istreniraš i navikneš, tj. naučiš živjet s tim pa onda i rjeđe pucaš...
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

perzija
Postovi: 4
Pridružen/a: 23 srp 2009 10:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srednji jadran

Depresija, bijes, tuga . .

Post Postao/la perzija » 07 kol 2009 19:13

Treba pronaći uzrok
Zadnja izmjena: perzija, dana/u 30 kol 2009 19:56, ukupno mijenjano 1 put.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Re: Depresija, bijes, tuga . .

Post Postao/la call_me_not » 07 kol 2009 21:06

perzija je napisao/la:Najčešće odsijavaju pozitivnošći i vedrinom.
:D :D :D :D meni je ovo super.
:o a jel? a jel to znaci da ak si normalan onda najcesce odsijavas vedrinom?

perzija
Postovi: 4
Pridružen/a: 23 srp 2009 10:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srednji jadran

Post Postao/la perzija » 07 kol 2009 21:18

Uglavnom
Zadnja izmjena: perzija, dana/u 30 kol 2009 19:58, ukupno mijenjano 1 put.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 07 kol 2009 21:20

to mora da je tak lijepo...bit normalan.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 07 kol 2009 21:25

Jebes ti taj mir, mene su oduvijek fascinirali ljudi koji zrace unutrasnjom ljepotom. Ono, ljudi koji nemaju nikakve bozanske proporcije niti bog zna kakve estetske crte lica, ali koji toliko zrace necim lijepim.
Moze bit da je to povezano sa tim mirom, jer valjda kad pronadjes unutrasnji mir, to se odrazi i na tvom vanjskom izgledu, ali mozda i nije to... ne znam, osla sam u off sad vec. Uglavnom, zao mi je da takvih ljudi nema vise
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Re: Depresija, bijes, tuga . .

Post Postao/la PlayToy » 08 kol 2009 00:30

perzija je napisao/la:Treba otkriti uzrok takvog stanja/raspoloženja/ponašanja, pokušati pronaći izvor
znam i di živi jebeni uzrok/izvor!
perzija je napisao/la:a zatim terapiju.
tequila + moto ''bit će bolje''
perzija je napisao/la:Uvjerenja sam da sređene ososbe, mislim na psihičku i emotivnu zrelost nemaju pretjeranih oscilacija u stanjima i raspoloženjima. Najčešće odsijavaju pozitivnošći i vedrinom.
biti psihički i emotivno zreo znači između ostalog znati kako se suočiti i nositi s problemom, al neki su problemi malo teže rješivi pa samim time zahtjevaju i veći trud, a da ne govorim o onima na koje se ne može utjecati nego se treba naučiti nositi s njima i pomiriti s tim da stvari jesu kakve jesu.
Također, ja odsijavam pozitivnost i vedrinu, ali istovremeno čovjek može pucati po šavovima iznutra, a zadržavanje osmijeha na licu traži podosta energije i živaca koji nekad presuše.
perzija je napisao/la:Naravno, često puta osobe nisu apsolutno odgovorne za svoje stanje/ponašanje/raspoloženje. Može biti uvjetovano problemima u obitelji i problemima okoline koji naposlijetku postaju i osobni problemi :(
točno to.
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

perzija
Postovi: 4
Pridružen/a: 23 srp 2009 10:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srednji jadran

Post Postao/la perzija » 08 kol 2009 08:58

. . . nema čovjeka bez problema :)
Zadnja izmjena: perzija, dana/u 30 kol 2009 20:25, ukupno mijenjano 1 put.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 kol 2009 09:17

perzija je napisao/la:Pa da, odsijavati pozitivnost i vedrinu ne podrazumijeva uvjetno i biti bez problema u životu . . . nema čovjeka bez problema :)
..bas i nisam normalna, pa :D ..nego, pokusavam zamisliti zenu, sa toliko problema, djeca, posa, manijak od muza i nju kako isijava, vedrinom, pozitivnoscu sva u sjaju osmjeha, razigrana, raspolozena, ..pokusavan i pokusavan..al ne ide :o
nisam srela u zivotu, ljude sa problemima, al problemima( ne da joj je puka nokat ili..) i da odsijavaju pozitivno i vedro i ako jeste, to nije svakodnevno, tako da :?

Avatar
satine
Postovi: 80
Pridružen/a: 29 pro 2007 12:48

Post Postao/la satine » 08 kol 2009 10:50

hahahahah ''normalni ljudi'' odsijavaju vedrinom i nemaju oscilacije u raspoloženju? u protivnom je potrebna terapija?


:D :D :D

no hard feelings, ali jesam ja jedina kojoj je ovaj post hillarious? :D :D

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 08 kol 2009 12:15

satine je napisao/la:hahahahah ''normalni ljudi'' odsijavaju vedrinom i nemaju oscilacije u raspoloženju? u protivnom je potrebna terapija?


:D :D :D

no hard feelings, ali jesam ja jedina kojoj je ovaj post hillarious? :D :D
ja sam se isto nasmijala na dio s odsijavanjem, al sad ne znam jel to zbog čitanja istoga ili to jednostavno moja ''vedrina'' izlazi iz mene... -.- odo na terapiju da saznam. -.-
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

Avatar
satine
Postovi: 80
Pridružen/a: 29 pro 2007 12:48

Post Postao/la satine » 08 kol 2009 12:56

post je zamišljen kao amaterska psihoanaliza, koja upotrebljava skliske i upitne termine poput ... čega? mir? vedrina? sređenost? ili naime -- ''normalno''.

gruden would love it. :twisted:

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 08 kol 2009 13:06

ma dobro, ajde, cura je vjerojatno imala najbolju namjeru, ali meni osobe koje su nasmijane od 0 do 24, sedam dana u tjednu, uvijek im je sve divno i krasno, ne pokazuju nikad ''negativne'' osjećaje kao što su ljutnja, nezadovoljstvo, povrijeđenost, tuga, nego je sve rozo i lepršavo oko njih, e pa meni TE osobe nisu normalne. ili imaju jeben život pa se ni nemaju oko čega sekirat. -.- u svakom slučaju, zaključak je da se ja ne smatram NEnormalnom jer me puca depresija pa onda kad izgubim volje i živaca pretvarat se da je sve ok, malo puknem s vremena na vrijeme. -.-
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

Avatar
satine
Postovi: 80
Pridružen/a: 29 pro 2007 12:48

Post Postao/la satine » 08 kol 2009 14:37

ma problem je u tome što ja apriorno ne priznajem termin ''normalno''. oni etiketirani kao ''normalni'' su u biti najveća projekcija društvenih nesigurnosti, a ne oni ''devijantni''.

osoba može biti kakva god želi pod uvjetom da ne ugrožava tuđu slobodu. recimo ja ne zračim ''vedrinom i poletnošću'' - više sam cinična, analitična i ponekad melankolična - pa opet smatram da živim produktivno i u skladu sa svojim potencijalima. manje-više, koliko mi to ljudsko stanje dopušta.

očito mi treba terapija.

:D

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 08 kol 2009 22:47

satine je napisao/la:hahahahah ''normalni ljudi'' odsijavaju vedrinom i nemaju oscilacije u raspoloženju? u protivnom je potrebna terapija?


:D :D :D

no hard feelings, ali jesam ja jedina kojoj je ovaj post hillarious? :D :D
nisi. meni je. al ja nisam normalna pa brijem da je problem u meni kaj ne isijavam. i u protivnom.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 09 kol 2009 12:31

Isijavanje nekako vezujem za Černobil.
Stalnu depresiju i izljeve bijesa za Vrapče.
Mislim da je "normala" negdje između.
I u tom je mir - prihvatiti nesavršenosti koje ne možeš izmijeniti i/ili ne ovise o tebi a nastojati promijeniti one koje ovise o tebi i na koje možeš direktno utjecati. I to je to. Nema tu puno filozofiranja. Ali za to treba snage.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Post Postao/la Bash » 09 kol 2009 15:51

Riga mi se od te brije na "pozitivu". Znam jednu curu koja je stalno vesela i vrckasta, sve joj je tako super_genijalno_najboljeikad, nikad je nisam vidila u manje sretnom stanju od toga. Ne javlja mi se otkad sam joj rekla da mi je Slumdog Millionaire sranje. :(

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 09 kol 2009 16:10

ticklebook je napisao/la:Isijavanje nekako vezujem za Černobil.
Stalnu depresiju i izljeve bijesa za Vrapče.
.
:D :D

Plague

Post Postao/la Plague » 10 kol 2009 18:18

satine je napisao/la:hahahahah ''normalni ljudi'' odsijavaju vedrinom i nemaju oscilacije u raspoloženju? u protivnom je potrebna terapija?


:D :D :D

no hard feelings, ali jesam ja jedina kojoj je ovaj post hillarious? :D :D
Nisi jedina, evo ja bas gledam i cudim se :o :o

Plague

Re: Depresija, bijes, tuga . .

Post Postao/la Plague » 10 kol 2009 18:23

perzija je napisao/la:Treba otkriti uzrok takvog stanja/raspoloženja/ponašanja, pokušati pronaći izvor, a zatim terapiju.

Uvjerenja sam da sređene ososbe, mislim na psihičku i emotivnu zrelost nemaju pretjeranih oscilacija u stanjima i raspoloženjima. Najčešće odsijavaju pozitivnošći i vedrinom.

Naravno, često puta osobe nisu apsolutno odgovorne za svoje stanje/ponašanje/raspoloženje. Može biti uvjetovano problemima u obitelji i problemima okoline koji naposlijetku postaju i osobni problemi :(
Pa gle, oni su nekako dosli do tog stanja u kojem "isijavaju",
Ocito su nasli nacin da se ispusu jer cisto sumnjam da nemaju nikakvih problema u zivotu zbog kojih s vremena na vrijeme ne puknu.
I sad curi treba terapija jer je puca lagana depra!?
Ovo je njen nacin i pusti je na miru, sacuvaj ovakve kvazi-psihoanalize za neki drugi topik.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 10 kol 2009 19:58

Bash je napisao/la: Ne javlja mi se otkad sam joj rekla da mi je Slumdog Millionaire sranje. :(

:D :D :D narusavas idilu. to je. :odvratna_sam:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Post Postao/la Bash » 10 kol 2009 21:42

ma kakvi odvratna, svjesna sam da je najvjerojatnije u tome stvar.. a sjebala sam samu sebe jer mi se sviđala njena dobra prija, sad se mogu slikat :D

Avatar
Venice
Postovi: 25
Pridružen/a: 09 kol 2009 21:22

Post Postao/la Venice » 10 kol 2009 21:51

Bash je napisao/la:ma kakvi odvratna, svjesna sam da je najvjerojatnije u tome stvar.. a sjebala sam samu sebe jer mi se sviđala njena dobra prija, sad se mogu slikat :D
hahahaha.

murphy bi rekao - u svakom zlu jos vece zlo :D

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 11 kol 2009 01:47

vlastite demone ne treba demonizirat, nit mistificirat. treba ih pretvorit u gnome. i ignorirat. tak prolaze.

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 11 kol 2009 09:12

ma dok vi izanalizirate sve to, mene već prošlo. do sljedećeg ispada depresije, naravno. :D
sad me nervira to što me ljudi koji me navodno vole bude prije 10h!!! :violent:
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 11 kol 2009 09:16

Svaka cast kristalnoj kocki vedrine, al ja sam nekak imala dojam da s ljudima koji su uvijek razdragani, veseli i nasmijani nekaj nije u redu. pa kak mozes bas uvijek bit dobre volje??? postoje ljudi koji pozitivno zrace, iz njih izlazi neki fini ugodni mir, al to za mene ne znaci da moraju uvijek bit razdragani.

Odgovorite