Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
starakoka2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10 lis 2010 19:25

Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la starakoka2 » 10 lis 2010 21:30

Pozdrav, cure,

ja sam sasvim frška tu na forumu i tražim savjet. Dakle, malo sam zrelija "teta", prešla sam 40 i neku, i sve donedavno sam bila "normalna" :hihi: znate ono, na ulici sam se rado okrenula za nekim dobrim frajerom i tako to.

ali onda mi se prije nekoliko mjeseci dogodilo TO! Zaljubila sam se u ženu!!!! :nesvjest: i od tada sam luda. onda sam osjetilapotrebu krenuti u istraživanje tog svog novog "ja".

ima li netko od vas ovakvo slično iskustvo i ima li imeđu vama cura starijih od 40, koje imaju dovoljno strpljenja, želje i volje mene sasvim sirovu, nekuhanu i zelenu uputiti u tajne istraživanja?
Zadnja izmjena: starakoka2, dana/u 23 svi 2011 06:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Kroacija » 10 lis 2010 21:33

nje to tak strašnje. svi smo mi bipsici, samo si neki ne zele priznati :D

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Vox Feminae » 10 lis 2010 21:40

Elo.
Za ovo prvo, pa, dobrodošla. :)

Za ovo drugo - ja bih ti nekak više preporučila balconn forum, http://www.balconn.com/site/forum/ pa izvidi. Kokice su ti starije, imaš i special tretman ako si iznad 45 (nepopustljive su i ne primaju pilenca u taj klub, davno sam već probala nažicati :D ) i fakat su ugodne.

Ovdje su ti, uz iznimku više manje (primjerice, Staru :D ), sama pilenca.

I tak. Ak ti se ne svidi, uvijek se možeš vratiti ovde. ;)
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Kroacija » 10 lis 2010 23:29

divna promocija.
medjutim, uvjerena sam da je medju 1972 registrirane korisnice i ovdje barem 20 (ne)aktivnih zena od 30+ koje pregledavaju slucajne susrete, pa eto, nadam se da ces naci nesto i sretno. :)

NiceGirl

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la NiceGirl » 11 lis 2010 08:24

ili si straight,ili gej,ili lezba ili bipsic,drugoga nema.

probaj sa curom, pa ces vidjet. neko vrijeme je potrebno da utvrdis sto,kako,na koji nacin.

postoje savjetovalista za osobe koje se prolaze kao ti npr.

eto...

Avatar
astra glacialia
Postovi: 218
Pridružen/a: 13 kol 2010 21:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la astra glacialia » 11 lis 2010 16:47

StaraKoka2 je napisao/la:Jesam li lezba? Kako to otkriti?
Ako te više uopće ne privlače muški, nego samo ženske, onda si lezba, da (teško mi je pojmiti takvu "transformaciju" ili spoznaju u toj dobi - zapravo bilo kojoj iznad 16 :D - ali mora i toga biti)
Ako su "u igri" i muški i ženske (bez obzira je li ti "baš svejedno" ili te jedan spol privlači znatno češće i jače), postoji za to riječ - biseksualka - i ne treba je se sramiti, isto kao što se ne sramiš riječi lezba :thumbup:
A ako je riječ samo o toj jednoj ženi (a ne okrećeš se sad inače i za ženama na cesti itd.), možda je čak iznimka koja ne čini pravilo, dakle još si "normalna" samo te ona toliko preplavila svojom osobnošću da si u tom jednom izoliranom slučaju "previdjela" spol.
A možda jednostavno nije bitno :D , sve je to ljubav :)

A otkriti... tako da čitaš i pišeš ovdje i drugdje, i još više gledaš oko sebe i osluškuješ svoje osjećaje u "stvarnom životu"... želim ti sreću u otkrivanju :)
per aspera ad astra

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Kroacija » 11 lis 2010 17:19

a da skratimo pricu, a? :o

AM I LESBIAN? - test

Gost

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Gost » 11 lis 2010 18:35

Dal ti se i druge žene sviđaju na taj način?

Lezbijka se ne postaje, lezbijka jesi. Ako si se okretala za muškarcima, ne bih te svrstala u tu kategoriju.
Ali bitnije je gdje se ti vidiš, tu ti ne može pomoći ništa osim vlastitog poštenog pogleda unatrag i iskrenog rezoniranja odnosa u kojima si sudjelovala.
Gud lak.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Zita » 11 lis 2010 19:47

samo prati svoje osjecaje i bit ce sve okej ;)
bez obzira sto neke ovdje pisu-imamo sirok raspon korisnica od onih koje jos idu u skolu pa do onih koje su pred penziju ;)
samo znas dobro da dame nikada ne otkrivaju svoje godine :D (osim ovih najmladih pa izgleda da ih je najvise)
dobro i suradjujemo sa Balconnom i prijateljski nam je sajt, zajedno sa starom koja je metuzalem i koju mozes naci na oba sajta :D
u svakom slucaju dobro si dosla
Measure of a woman is her sense of humor

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Ameli » 12 lis 2010 18:45

Meni uopce nije jasno, zbog cega se tu prica o starosti :nezna: pa 40 + lijepe godine, znam mnogo zena koje u tim godinama izgledaju bolje nego neke mladje djevojke/zene.
Opusti, igraj i uzivaj :hidden2:

Avatar
starakoka2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10 lis 2010 19:25

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la starakoka2 » 13 lis 2010 09:47

hvala na savjetima, cure.

ameli, pa nisam nigdje ni rekla da su meni godine problem! samo da tražim žene koje su mi bliže po godinama.
Zadnja izmjena: starakoka2, dana/u 23 svi 2011 06:44, ukupno mijenjano 1 put.

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Sania » 14 lis 2010 19:59

Ameli je napisao/la:Meni uopce nije jasno, zbog cega se tu prica o starosti :nezna: pa 40 + lijepe godine, znam mnogo zena koje u tim godinama izgledaju bolje nego neke mladje djevojke/zene.
Opusti, igraj i uzivaj :hidden2:


Lijepo je to rečeno Ameli, ali ton razgovora i odbojnost koja izbija u njima, kazuje da je +40 nešto strašno, gotovo neoprostivo. Što bi takve radile među vama, mladima ili mlađima. Kao da će sve ostati vječito 25-godišnjakinje. A, to da samo do 16 godina ne znaš što si, a nakon toga je sve jasno, Bože sačuvaj... Sve ste više-manje tako definirane i sve znate, kako o sebi, tako i o drugima, upravo fascinantno, nemate pitanja, sumnji ili pogreški. Što ako se počne žena okretati za ženama kad prođe pubertet, ili se zaljubi, ili možda počne lutati i zbunjena je. Savršene ste gotovo sve, i sve s visine rješavate, kad netko zamoli da ga saslušate i pomognete ako možete. Kako ne zna je li lezbijka ili ne?! Nemoguće. Rodiš se, to znaš i živiš... Ali, život nije priča, i dođete u takvu ili sličnu situaciju pa ćemo vidjeti što i kako ćete, ako trebate tražiti pomoć onih koje ste ismijavale. Ponašate se kao muškarci od kojih bježite toliko, a pomislio bi možda netko da su žene tankoćutnije i senzibilnije...

Avatar
astra glacialia
Postovi: 218
Pridružen/a: 13 kol 2010 21:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la astra glacialia » 14 lis 2010 23:23

Sania je napisao/la:[A, to da samo do 16 godina ne znaš što si, a nakon toga je sve jasno
Hej, pa šalila sam se :pardon: Pokušala sam napisati nešto konstruktivno, što bih podjednako napisala i svojoj vršnjakinji, nije mi bila namjera ikog uvrijediti. Doista me zanima kako se to u "zreloj" dobi otkrivaju takve sklonosti, jer pokušavam razumjeti što više različitih perspektiva kako bih općenito bolje razumjela ljude - to što nešto ne mogu shvatiti ne znači da to želim osuditi, naprotiv, želim znati kako bih shvatila i kako ne bih nehotice osuđivala. I svjesna sam da sam zelena i prihvaćam svaki savjet koji bi mi mogao pomoći da malo dozrijem :sramise:
per aspera ad astra

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Sania » 16 tra 2011 16:55

StaraKoka2 je napisao/la:Hvala na savjetima, cure.

Ameli, pa nisam nigdje ni rekla da su meni godine problem! Samo da tražim žene koje su mi bliže po godinama. A što se tiče godina, ja se nikada nisam osjećala ugodnije, smirenije, zadovoljnija samom sobom i sretnija nego baš u ovim godinama. To valjda dođe sa životnim iskustvom i zrelošću.

Dakle, cure, nemojte se bojati starosti. Dapače, u 40-ima ćete biti sretnije i zadovoljnije nego u 20-ima. Pod uvjetom da nešto prođete u životu i radite na sebi.

"Raditi na sebi"! Uh koje li čarobne riječi :luda:

Da, pronašla si valjda sebe i otkrila, bila sa mnom i otišla. U samo šest mjeseci sve si to napravila, odbacila me i ostavila, kao da me nema i kao da sam nitko. Voliš me i voljet ćeš me cijeli život - kao i ja tebe i znaš to - ali me udaraš i bacaš. Uništena sam - jer ne radim - i živjela sam neki život s tobom, ali nisam mislila da ćeš me, unatoč kompliciranoj i zahtjevnoj situaciji, ubiti. Moram dalje, znam da ni tebi nije lako i jednostavno, dogodilo se nešto što je tebe ucijenilo i priprijetilo ti, neki grub i težak, bolan trenutak, koji te je doveo do ruba, a mene si stavila pred gotov čin. Ubila ljubavlju kako bih to rekla pjesnički i emocionalno. Racionalnošću proći put, ne znam, možda ti uspije i možda se može. Bilo je šest mjeseci nečeg najljepšeg i najboljeg u mome životu što sam čekala i željela, ne žalim za ničime i ne krivim Božju volju i htijenje. Samo sam prevarena i izdana bila u svojoj ljubavi, a sad ostavljena. Doviđenja draga moja, do nekog susreta negdje i nekad, jer se suočiti mora i treba s učinjenim i posljedicama tog

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la pihach » 16 tra 2011 17:24

Sania je napisao/la:Da, pronašla si valjda sebe i otkrila, bila sa mnom i otišla. U samo šest mjeseci sve si to napravila, odbacila me i ostavila, kao da me nema i kao da sam nitko. Voliš me i voljet ćeš me cijeli život - kao i ja tebe i znaš to - ali me udaraš i bacaš. Uništena sam - jer ne radim - i živjela sam neki život s tobom, ali nisam mislila da ćeš me, unatoč kompliciranoj i zahtjevnoj situaciji, ubiti. Moram dalje, znam da ni tebi nije lako i jednostavno, dogodilo se nešto što je tebe ucijenilo i priprijetilo ti, neki grub i težak, bolan trenutak, koji te je doveo do ruba, a mene si stavila pred gotov čin. Ubila ljubavlju kako bih to rekla pjesnički i emocionalno. Racionalnošću proći put, ne znam, možda ti uspije i možda se može. Bilo je šest mjeseci nečeg najljepšeg i najboljeg u mome životu što sam čekala i željela, ne žalim za ničime i ne krivim Božju volju i htijenje. Samo sam prevarena i izdana bila u svojoj ljubavi, a sad ostavljena. Doviđenja draga moja, do nekog susreta negdje i nekad, jer se suočiti mora i treba s učinjenim i posljedicama tog
:shock2: :shock2:
ovaj rasplet nisam ocekivala :(

drz' se! :ruza:

Plague

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Plague » 16 tra 2011 17:59

zagrcnula sam se juhom čitajući ovo. moguće je. :o

ViviAna
Postovi: 266
Pridružen/a: 21 pro 2010 13:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la ViviAna » 16 tra 2011 18:54

Sania je napisao/la: Da, pronašla si valjda sebe i otkrila, bila sa mnom i otišla. U samo šest mjeseci sve si to napravila, odbacila me i ostavila, kao da me nema i kao da sam nitko. Voliš me i voljet ćeš me cijeli život - kao i ja tebe i znaš to - ali me udaraš i bacaš. Uništena sam - jer ne radim - i živjela sam neki život s tobom, ali nisam mislila da ćeš me, unatoč kompliciranoj i zahtjevnoj situaciji, ubiti. Moram dalje, znam da ni tebi nije lako i jednostavno, dogodilo se nešto što je tebe ucijenilo i priprijetilo ti, neki grub i težak, bolan trenutak, koji te je doveo do ruba, a mene si stavila pred gotov čin. Ubila ljubavlju kako bih to rekla pjesnički i emocionalno. Racionalnošću proći put, ne znam, možda ti uspije i možda se može. Bilo je šest mjeseci nečeg najljepšeg i najboljeg u mome životu što sam čekala i željela, ne žalim za ničime i ne krivim Božju volju i htijenje. Samo sam prevarena i izdana bila u svojoj ljubavi, a sad ostavljena. Doviđenja draga moja, do nekog susreta negdje i nekad, jer se suočiti mora i treba s učinjenim i posljedicama tog
I to se desi, ali ne u Odesi, nego u Zagrebu. I to baš u travnju, ah...
April is the cruelest month, breeding
Lilacs out of the dead land, mixing
Memory and desire, stirring
Dull roots with spring rain.

http://eliotswasteland.tripod.com/
Da, život oponaša umjetnost... :ruza:

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Jadzia Dax » 16 tra 2011 19:45

Gospođo, nemojte se osjećati zbunjeno, samo, go whit the flow, stvarno je nebitno da li se svrstavate u neke okvire tipa gey, bi ili strejt.... nemojte razbijati glavu s tim, samo ćete se izmučiti bezveze, (introspektivna analiza je opasna stvar), ako vam se netko svidi,nebitno o spolu, pokušajte mu/joj prići ili bar nekako dati do znanja da vam je stalo. A definiranje seksualnosti je pre komplicirano da se s tim mučite. Sretno

Gost

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Gost » 16 tra 2011 19:58

Sania je napisao/la:Da, pronašla si valjda sebe i otkrila, bila sa mnom i otišla. U samo šest mjeseci sve si to napravila, odbacila me i ostavila, kao da me nema i kao da sam nitko. Voliš me i voljet ćeš me cijeli život - kao i ja tebe i znaš to - ali me udaraš i bacaš. Uništena sam - jer ne radim - i živjela sam neki život s tobom, ali nisam mislila da ćeš me, unatoč kompliciranoj i zahtjevnoj situaciji, ubiti. Moram dalje, znam da ni tebi nije lako i jednostavno, dogodilo se nešto što je tebe ucijenilo i priprijetilo ti, neki grub i težak, bolan trenutak, koji te je doveo do ruba, a mene si stavila pred gotov čin. Ubila ljubavlju kako bih to rekla pjesnički i emocionalno. Racionalnošću proći put, ne znam, možda ti uspije i možda se može. Bilo je šest mjeseci nečeg najljepšeg i najboljeg u mome životu što sam čekala i željela, ne žalim za ničime i ne krivim Božju volju i htijenje. Samo sam prevarena i izdana bila u svojoj ljubavi, a sad ostavljena. Doviđenja draga moja, do nekog susreta negdje i nekad, jer se suočiti mora i treba s učinjenim i posljedicama tog
Da mi ovako nešto javno napiše ijedna od bivših cura, raščerečila bih ju.

Najozbiljnije.

Avatar
starakoka2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10 lis 2010 19:25

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la starakoka2 » 16 tra 2011 21:14

:palacdolje:
Zadnja izmjena: starakoka2, dana/u 23 svi 2011 06:45, ukupno mijenjano 5 puta.

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la dany » 16 tra 2011 21:19

:eek:
jebote b*g

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la fakatja » 16 tra 2011 21:26

Khm, mozda bi bilo bolje ne ovako, javno, a :nezna:
A mozda je to facabuk bolest....
Bilo sta bilo,ovo:
StaraKoka2 je napisao/la: Kako? Kojim putem? Gdje tražiti? I što uopće tražiti?
Totalno sam zbunjena :sramise:
Pitat ces se do kraja zivota...
"for me it is more about seduction than just a pretty face"

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Sania » 17 tra 2011 14:45

ReaTM je napisao/la:
Sania je napisao/la:Da, pronašla si valjda sebe i otkrila, bila sa mnom i otišla. U samo šest mjeseci sve si to napravila, odbacila me i ostavila, kao da me nema i kao da sam nitko. Voliš me i voljet ćeš me cijeli život - kao i ja tebe i znaš to - ali me udaraš i bacaš. Uništena sam - jer ne radim - i živjela sam neki život s tobom, ali nisam mislila da ćeš me, unatoč kompliciranoj i zahtjevnoj situaciji, ubiti. Moram dalje, znam da ni tebi nije lako i jednostavno, dogodilo se nešto što je tebe ucijenilo i priprijetilo ti, neki grub i težak, bolan trenutak, koji te je doveo do ruba, a mene si stavila pred gotov čin. Ubila ljubavlju kako bih to rekla pjesnički i emocionalno. Racionalnošću proći put, ne znam, možda ti uspije i možda se može. Bilo je šest mjeseci nečeg najljepšeg i najboljeg u mome životu što sam čekala i željela, ne žalim za ničime i ne krivim Božju volju i htijenje. Samo sam prevarena i izdana bila u svojoj ljubavi, a sad ostavljena. Doviđenja draga moja, do nekog susreta negdje i nekad, jer se suočiti mora i treba s učinjenim i posljedicama tog
Da mi ovako nešto javno napiše ijedna od bivših cura, raščerečila bih ju.

Najozbiljnije.

Raščereći mene, umrijet ću i to će biti razriješenje
Zadnja izmjena: Sania, dana/u 17 tra 2011 14:55, ukupno mijenjano 1 put.

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la Sania » 17 tra 2011 14:52

StaraKoka2 je napisao/la:Da, ja sam ta koja je voljela i koja je ostavila. I predobro znam kako se moja draga sada osjeća. S tim osjećajem - s njezinim bolom i osjećajem prevarenosti, ali i sa svojim, jednakon teškim, osjećajem praznine - moram nastaviti živjeti.

No život prečesto nije tako jednostavan, stvari nikada nisu ni sasvim crne ni sasvim bijele. A u ovom je slučaju sve nekako sivo, mučno sivo i previše komplicirano.

Moja draga, voljela je i ostavila. Brzo se dođe na prošlo vrijeme, kao da je fatamorgana, a ne život, ljubav ta. Kažem li c'est la vie, nije mi ništa lakše i bolje. Nijedna riječ i misao skoro ne odgovara onome što osjećam i kako mi je. S time treba nastaviti živjeti, da.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la rainbow » 17 tra 2011 14:53

de, bona, nije smak svijeta...jeble nas te hirošima katastrofične spike kad neka veza pukne...il koji god kurac da se dogodio;
da nas jeble :nah:

pun svijet ljudi, ko košnicaa.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la JaNNa » 17 tra 2011 14:55

pa dobro Wave.... pusti žene da nas up date-aju!
:kokice: :kokice: :kokice:

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la rainbow » 17 tra 2011 14:57

(puštam, tila sam smao bit mini energetska podrška za scenarij u kojem ima svitla na kraju tunela)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la JaNNa » 17 tra 2011 15:01

tako i onako mi se čini da ćemo u off topic uskoro svi, pa ono...

ali ajde ipak nešto ot: mislim da smo svi biseksualna bića i ovakve situacije su normalna pojava! a drama i to sve bi fkt moglo u pp!

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la rainbow » 17 tra 2011 15:03

invalid_user je napisao/la:a da skratimo pricu, a? :o

AM I LESBIAN? - test
jao bre

Raging Homo!!!

You scored ###%! Now what does that mean...
Omg I don't think you could become any more gay, you reek of it! Gay pride all the way, and if you want to hook up and celebrate this gay pride then I will be here, just for you my lovely lesbian.
lol

pis :predaja:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pomoć!!! Totalno sam zbunjena...

Post Postao/la JaNNa » 17 tra 2011 15:10

:duga: :duga: :duga: :duga:
me toooooooooooooo!!!!
Omg I don't think you could become any more gay, you reek of it! Gay pride all the way, and if you want to hook up and celebrate this gay pride then I will be here, just for you my lovely lesbian.

:duga: :duga: :duga: :duga:

Odgovorite