Koja sam ja budala...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la Bash » 22 tra 2010 18:55

Jajesam je napisao/la:
reginald je napisao/la:...sto bi bilo grozno ako se stvarno zena ohladila. zadnje sto joj treba je da je ova opet povlaci, pobogu.
naravno, postoji mogucnost i da ispadne super.
ae, neka procijeni. ima li smisla sad kopati po svemu i pokusati probuditi osjecaje koji su mozda posve nestali?
Upravo toga se bojim. Necu da misli da je uhodim ili da je nemogu zaboraviti ili nesto...Kuzis?Ponekad mi se cini da se je ohladila a ponekad ne..Mislim da je najbolje da je pustim na miri, za sada...A opet ako je pustim na miru mozda i ono malo osjecaja ode k vrgu...Neznam
fascinantno. ti bi jos igrice igrala.
nisi je dozivljavala dok si bila zaljubljena u nekog drugog. ok, nije nesto sta mozes drzat pod kontrolom. ako je stvarno volis (meni uopce ne zvucis tako, sori), onda odi pogazit ponos i lipo joj priznaj sve, ispricaj se za ono sta smatras da se trebas ispricat, reci joj da je volis i jos bitnije zasto je volis, sta se promijenilo. ako je prekasno, sama ce ti rec, a ti ces znat da si napravila sta si mogla.

Avatar
Jajesam
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 tra 2010 10:09
Lokacija: A svugdje

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la Jajesam » 23 tra 2010 08:39

Pa ispricala sam joj se milijon puta. Rekla joj da sam bila budala. masu puta joj se pokusala priblizit a ona da ona nemoze vise,jer da ne osjeca nista...A onda opet ucini nesto sto mi govori suprotno.I sto sad?Nastavim li bojim se da ce misliti da je proganjam ili sto.Vjeruj mi nije mi do igra.Nikad mi nije ni bilo. Neznam dali je sada ludo volim,ali znam da osjecam prema njoj puno vise nego sam mislila.

Avatar
Jajesam
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 tra 2010 10:09
Lokacija: A svugdje

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la Jajesam » 23 tra 2010 14:07

Ooooo je napisao/la:
znam da osjecam prema njoj puno vise nego sam mislila.
ovo je bas iskreno i nekako lijepo...
zelim ti srecu...
ako zena i ne uspje preci preko toga sto se vec desilo, barem zadrzi ljepotu toga stava, jer je plemenit...i sacuvaj da netko drugi uziva u toj ljepoti- jako lijepo stanje duha...
Hvala ti. Eto ti vidis iskrenost i ljepotu, a ona samo ono sto je bilo. Ko da nitko nikad nije pogrijesio?Valjda ce jednom ovo netko znati cjeniti,ako ne vec ona.. :sorry:

Avatar
Jajesam
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 tra 2010 10:09
Lokacija: A svugdje

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la Jajesam » 24 tra 2010 10:28

Ooooo je napisao/la:da vidim, ali sam i vidjela kod nekog tko je meni slicno napravio...samo nesto u meni nije moglo proraditi...
znala sam sve sto se u njoj dogadjalo, matematicki tocno i nisam imala potrebu da prolazi kroz fazu koju si opisala, naprotiv, ali sam znala da je u meni nesto drugacije...i htjela sam da sve bude isto, ali nije bilo...cemu se zavaravati?

ljudi ti nekada ne okrenu ledja zato sto te ne vole, ili ti zamjeraju ili ti nisu oprostili...
mozda joj je teze nego tebi, jer ti ne moze objasniti...

kladim se da joj je jasno, da vidi...ali mozda ona ne moze...

pa ceka da prodje vrijeme i mozda bi ti rekla isto sto i ja, samo tebi treba vremena da vidis...to...

a da taj osjecaj jeste divan jeste, samo nije garancija da ce ona moci iskljucivo zbog njega te opet shvatiti kao vlastito nebo, jer si joj to bila, ako smijem zakljuciti iz rijeci...

a sto mislim da je bitno, da sebe cijenis zbog toga sto sada u tebi jeste, kako ne bi zabrazdila na suprotnoj strani zaljenja ili optuzivanja nje.

odbijam biti argument tipa, ja vidim, ona ne vidi...mislim da je krivo...

ja mislim da i ona vidi, a ti si zeznula...
pitanje krivnje je oduvijek bilo zanimljivo, gdje god oduvijek pocinjalo....

Pa cak mi je i rekla nesto slicno ovome o cemu ti pises da nemoze sad...Hmmm!Ti si prorocica... :ok: Ma bit ce sve to ok valjda s vremenom.

Avatar
Jajesam
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 tra 2010 10:09
Lokacija: A svugdje

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la Jajesam » 24 tra 2010 14:05

Ooooo je napisao/la:ha ha ha ha ha...nisam, samo svi pricaju o nekim razlikama medju ljudima, a svi smo mi u principu toliko slicni, prototipni i citljivi...ukoliko smo imalo u granicama normale...
da ljudi vise pricaju, razgovaraju.. mislim da bi to bilo ocitije...
oduvijek vidjela forum kao mjesto koje bi trebalo tome sluziti...pa eto...:)
U potpunosti se slazem. Svi smo isti ispod koze. I razgovor i razumjevanje bi mnoge stvari rijesio i odkomplicirao,ali ljudi nevole komunicirati vise vole zakljucivati sami, pa sto cemo onda.... :aaaa:

Avatar
july
Postovi: 26
Pridružen/a: 01 tra 2010 18:09
Lokacija: Zagreb

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la july » 28 tra 2010 13:28

ako je rekla da ne osjeća ništa onda je tako..ne vuci se za slamku ako si zabriješ da te možda ipak voli jer je nekako drugačije ovaj put postupila ..kreni dalje al ovaj put ne ponavljaj istu grešku ..meni se to isto dogodilo samo što je puno više trajalo a ja se zaljubim uvijek kad prekinem vezu ..tako da nisi jedina budala ima i gorih od tebe pogledajmo mene :tjesi:

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la phos » 30 tra 2010 17:06

Ima nas jos!!!!!
ali dobar sex sve lijeci...bar privremeno.
zato ga treba cesto prakticirati :)
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

just me
Postovi: 46
Pridružen/a: 30 sij 2010 02:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la just me » 05 svi 2010 11:46

ima još budala..meni se desilo da budem ta koja nije primjećena,saslušana..najtužnije je što smo bili i u vezi..kunila se da me voli,kad je pitam.al dolazila je rijetko,a u istom smo gradu,jedva poruka,dvije na dan,i to onako hladne,čisto informativne.kad god sam započela razgovor,ona zašuti,nejavi se danima,neodgovara na poruke.prekinula sam tu vezu,napokon..samo da sam ranije bar,al eto,dala sam joj zaista puno vremena i prilika..čak sam je morala pitati dali me želi uopće..bila sam joj prva,pa sam mislila da joj dugujem vrijeme,prilike..

Avatar
Jajesam
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 tra 2010 10:09
Lokacija: A svugdje

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la Jajesam » 10 svi 2010 12:58

Ajde glavno da nas ima jos.Mislim nas budala. :haha: Ma eto pokusavam krenuti dalje i zelim,ali uvijek srce vuce na drugu stranu.... :srce: Ma bit ce to ok.

Avatar
Jajesam
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 tra 2010 10:09
Lokacija: A svugdje

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la Jajesam » 19 srp 2010 09:15

Evo samo da vam napisem kako NIJE SVAKO ZLO ZA ZLO. :ok: Hvala dragom Bogu da nikad nisam zavrsila sa ovom curom,jer tek sad vidim koliko psihicki nije ok i koliko zna biti opsjednuta osobom s kojom je. Ja organski nemogu podnjeti ljude koji su toliko opsjednuti vezom da nemogu misliti na nista drugo i koji dave svog partnera.Mislim da bi ja pukla po savovima za dva dana da sam bila s njom.Tako da ponekad ono sto mislimo da je najgore sto nam se moglo desiti u bit jesti najbolje za nas...

Poz :duga:

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la odiseya » 21 srp 2010 03:21

Citav tijek ovog threada i zadnji post kao konacan zakljucak = neprocjenjivo. :D

michelle

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la michelle » 21 srp 2010 12:31

procjenjivati ljude na temelju odnosa s drugima... bezveze...

družila sam se jedno ljeto s jednom djevojkom koju je pratio loš glas u mjestu u kojem je živjela... napustili su je prijatelji, osuđivali su je stanovnici tog mjesta... prema njima, ona je bila propali slučaj... začudo, družeći se s njom otkrila sam da je cura sasvim oke osoba, poticala je iz siromašnije obitelji, obitelj joj je bila malo sjebana, bila je najstarije dijete i brinula se za ostalo braće i sestre, doduše, nije bježala ni od toga da je radila sranja sebi, ali nikad drugima, što mi nikako nije bilo jasno zašto su se svi tako okomili na nju, kao da su oni nešto bolji i vredniji od nje... njezine tzv. prijateljice, kada su vidjele da se ipak netko druži s njom, počele su joj pokorno prilaziti i ispričavale su se (ne znam zbog čega), lijepo ih je izgrdila i odjebala hehe... ta djevojka i dan danas mi je u lijepom sjećanju... nije me zanimalo, nit me je ikada bilo briga što je radila, bitno je bilo samo da je bila oke prema meni...

ono što sam htjela reći je da bez obzira što netko ima loš odnos s nekim, nikad ne valja suditi samo jednoj strani, tko zna što sve stoji iza toga zašto se netko ponaša tako kako se ponaša... možda druga osoba jednostavno ne zna s tom osobom i izaziva loše reakcije u ovoj, što ne znači nužno da ću recimo ja izazivati takve reakcije u toj istoj osobi... ljude volim karakterizirati vlastitim iskustvom s njima... svakome dajem priliku da ispadne oke, njihova je blamaža ako to zajebu...

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la tamy1302 » 15 lis 2010 16:11

Ameli je napisao/la:ma ja sve smo mi pametne i vidimo par godina unaprijed i tesko kad sto valjano propustimo, ma daj :nah: ..desava se, covjek se pocesto zaslijepi prosloscu, i propusti priliku za srecu s nekim tko mu je pred nosom.

so true :)

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la Moloko » 16 lis 2010 16:10

Makni se od proslosti i manipulacije i kreni dalje.Jednu priliku si propustila sa drugom osobom koja ti je mozda mogla puno toga dati,sad nema povratka.Nekad zbog zasljepljenosti prošlošću ne vidimo ono lijepo sto se "otvara" pred nama.Makni se s mrtve tocke i usredotoci na buducnost.Ili ostani gdje jesi i psihički se uništi mazohizmom.Druge nema.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

*blondie*
Postovi: 14
Pridružen/a: 05 tra 2010 01:23

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la *blondie* » 07 stu 2010 03:07

i ja se želim pridružiti ovoj skupini "koja sam ja budala...."
naime, ja sam već skoro godinu dana malo žešće zaljubljena u udanu "curu", koja to najvjerojatnije niti ne zna (osim ako joj to moje crvenilom obliveno lice nije dalo do znanja :sramise: )
nismo prijateljice, poznanice smo, i zbog toga ne mogu s njom biti nešto slobodna, direktna....
imamo jako čudan odnos - odnosi se strašno zaštitnički prema meni (iako je 4 godine mlađa), tetoši me u svakoj situaciji, "skenira" me pogledom od glave do pete, ali nikada neće komentirati neku promjenu na mom fizičkom izgledu (primjerice, smršala sam ili promijenila zurku)....
ja baš nisam od onih hrabrih da bih joj na neki način dala do znanja da sam zatreskana u nju, odnosno da mi se sviđa (nikad joj ne bih mogla priznati zatreskanost!), jer je udana (pod tim podrazumijevam neku heteroseksualnost, koja i ne mora biti, naravno), ali mi njeno ponašanje govori da ni ona nije baš ravnodušna prema meni (uzmimo u obzir da i ona mene smatra heteroseksualnom). da li sam joj toliko draga i simpatična, ili me možda žali, ili se nekim čudom i ja njoj sviđam (što bih ja voljela, ali ne mogu vjerovati!). Ili sam ja to sve umislila iz puste želje za njom? Možda sam te sve njezine geste i mimiku protumačila na način koji mi najviše odgovara? Šta da radim? Ne mogu više ovako, a ne mogu joj ni pokazati.... nisam nikada bila u sličnoj situaciji, trebala bih "stručnu" pomoć. hvala puno, unaprijed.
Koja sam ja budala....
zasjenila je sve moje prijašnje (muške) ljubavi, zbog nje sam ono što jesam- napravila velike promjene na sebi (kažu ljudi pozitivne), isplati li se riskirati i dati joj to do znanja (i na koji način) ili to jednostavno preboljeti (ali kakoooo, kad je obožavam?!)
svakoga bi to već prošlo, ali ne i mene....
Koja sam ja budala.....

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la melted_sun » 07 stu 2010 17:59

a ne zeli se nac s tobon na kavu jer je valjda u fazi prelaženja preko toga svega,,,i sad tu biće ima i ponosa ka nije me htjela 4miseca pa ko je jeb*....
nezz ja se isto tako ponasam kad me neko uzima zdravo za gotovo il ne obraca paznju na mene.
ljudima zasvitli lampica obično kad taj netko ode, šteta....
svijet bi bija bolji kad bi svi sve odma shvacali.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la melted_sun » 07 stu 2010 18:01

just me je napisao/la:ima još budala..meni se desilo da budem ta koja nije primjećena,saslušana..najtužnije je što smo bili i u vezi..kunila se da me voli,kad je pitam.al dolazila je rijetko,a u istom smo gradu,jedva poruka,dvije na dan,i to onako hladne,čisto informativne.kad god sam započela razgovor,ona zašuti,nejavi se danima,neodgovara na poruke.prekinula sam tu vezu,napokon..samo da sam ranije bar,al eto,dala sam joj zaista puno vremena i prilika..čak sam je morala pitati dali me želi uopće..bila sam joj prva,pa sam mislila da joj dugujem vrijeme,prilike..
drama
Zadnja izmjena: melted_sun, dana/u 01 pro 2010 00:02, ukupno mijenjano 1 put.

*blondie*
Postovi: 14
Pridružen/a: 05 tra 2010 01:23

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la *blondie* » 08 stu 2010 02:37

a ja jadna i dalje vapim za mišljenjima....
hoće li netko pročitati moj post i reći mi svoje mišljenje?
please, help....
thanks...

Avatar
Samantha
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:37
Spol/rod: žensko

Re: Koja sam ja budala...

Post Postao/la Samantha » 08 stu 2010 22:10

*blondie* je napisao/la:a ja jadna i dalje vapim za mišljenjima....
hoće li netko pročitati moj post i reći mi svoje mišljenje?
please, help....
thanks...
A ne znam, ako je udata i kažeš da niste frendice nego poznanice, onda ju prvo malo bolje upoznaj. Iako, ja se ne bi tu mješala na tvom mjestu ako je riječ o udatoj osobi. Čekaj da prođe neko vrijeme, pa vidi...

Odgovorite