neobavezno duzenje

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la slapa » 11 tra 2012 10:19

bolje nego baku s bečkom školom :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la hops » 11 tra 2012 10:22

pronicljivi opanak!
pa ne kazem da je to lose...
nego, brate mili sto ga je ukrasila....
reci ko posteni balkanac sta hoces i kako stvari stoje i amen, a ne ...za ostvarenje duge veze......kvalitetne veze....
sta fali imati umjesto jedne duge, recimo 10 jednako kvalitenih ali kracih ? :D

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la black.cat » 11 tra 2012 11:58

J.Fe je napisao/la:možda da točno definiraš što bi??
malo si kontradiktorna... ali samo malo...
dobro, zelim vezu, ali avantura nije iskljucena. nisam zbunjena nego neznam tocno kako bih postavila oglas, a da se curke ne preplase. ako trazis avaturu, onda si ku..a, ako trazis vezu onda ti fali njeznosti. kako god se postavis, ne valja. evo, iskreno.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la slapa » 11 tra 2012 12:06

otvoriš novi topic (ubit će me moderatorice jer ovo predlažem). predstaviš se. zanimljivo i iskreno koliko možeš. kažeš čemu se nadaš, ne zakompliciraš pritom ako baš ne moraš. i napomeneš da će ti biti drago ako koja cura traži to isto i javi ti se nakon tog posta PP-om. dopisujete se neko vrijeme i malo bolje upoznate. kasnije dogovoriš kavu ili druženje ako ispadne da se dobro slažete...
jako bitno: ne mijenjaš svoj početni post i mišljenje 10 puta!
tako to uglavnom biva kad upoznaš nekog preko foruma a imaš potrebu krenuti s oglasom. još je i bolje ako se s nekim upoznaš i počneš dopisivati bez oglasa ;) umjesto oglasa koji zna zvučati pomalo očajno primjerice popuniš svoj profil i tipkaraš po forumu pa ti se cure same jave ;)
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la black.cat » 11 tra 2012 14:09

slapa je napisao/la:otvoriš novi topic (ubit će me moderatorice jer ovo predlažem). predstaviš se. zanimljivo i iskreno koliko možeš. kažeš čemu se nadaš, ne zakompliciraš pritom ako baš ne moraš. i napomeneš da će ti biti drago ako koja cura traži to isto i javi ti se nakon tog posta PP-om. dopisujete se neko vrijeme i malo bolje upoznate. kasnije dogovoriš kavu ili druženje ako ispadne da se dobro slažete...
jako bitno: ne mijenjaš svoj početni post i mišljenje 10 puta!
tako to uglavnom biva kad upoznaš nekog preko foruma a imaš potrebu krenuti s oglasom. još je i bolje ako se s nekim upoznaš i počneš dopisivati bez oglasa ;) umjesto oglasa koji zna zvučati pomalo očajno primjerice popuniš svoj profil i tipkaraš po forumu pa ti se cure same jave ;)
hvala, bas si srce ;)

ovako preko foruma se ja mogu puno hvalisat i napricat mnogo lijepih stvari o sebi pa najbolje koja zeli da se sama uvjeri u to kakva sam. ali naravno, o sebi samo sve najbolje. :D moj konacni odgovor - trazim vezu-prioritet (a, nisam zato ocajna), avantura je seksundardna potreba koja je takodjer dobrodosla.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la slapa » 11 tra 2012 14:28

ok, vidim da si iz mog savjeta pokupila samo ono što ti je pasalo :D
pa prije nego odustanem...

zašto bi se neka cura htjela uvjeriti u to kakva si kad je dosad s foruma samo uspjela skužiti da si zbunjena (prepravljeno nakon dobre sugestije)?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
otep_
Postovi: 265
Pridružen/a: 11 tra 2012 04:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Kontakt:

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la otep_ » 11 tra 2012 14:33

nije komplicirana, samo je zbunjena. očito. :)

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 11 tra 2012 14:44

Ako budeš otvarala novu temu, nemoj zaboraviti anketu, zabogamiloga. :read:
Nikako nemoj zaboraviti anketu.
Za sva pitanja kontaktiraj malu od anketa.
Sretno!
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la hops » 11 tra 2012 15:41

black.cat je napisao/la:
ovako preko foruma se ja mogu puno hvalisat i napricat mnogo lijepih stvari o sebi pa najbolje koja zeli da se sama uvjeri u to kakva sam. ali naravno, o sebi samo sve najbolje. :D moj konacni odgovor - trazim vezu-prioritet (a, nisam zato ocajna), avantura je seksundardna potreba koja je takodjer dobrodosla.
e sad si usrala motku... :ubergeek:

why blue?
Postovi: 18
Pridružen/a: 06 tra 2012 22:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la why blue? » 11 tra 2012 16:23

black.cat stani dok je vrijeme. ok, počet ćemo više gubit ikakvu nadu,. moj prijedlog, stvarno dobro razmisli prije nego što išta počneš pisati. ispadaš prezbunjena(nemoj ovo shvatiti kao nešto negativno, samo izražavam svoje mišljenje, i želim ti dat nekakvi savjet iz moje perspektive,tj.gledišta). u biti svatko od nas ti želi pomoć sa savjetom, ali to kao da ne dopire do tebe. ti se opet vraćaš na isto, sama si sebi kontradiktorna,. počela si od neobaveznog druženja, biljara, do one night stand pa do veze, ja mislim da ne znaš ni ti sama više šta si pisala. netko ti da dobar savjet, onda ga uprskaš s tim da napišeš dobro, može i veza, ali ONS, tj. avantura ne bi bilo loše. Dobro je biti iskren, ali bilo bi dobro da prominiš neku spiku, ubaciš malo šarma, nekakvog humora, i sl., učiniš sve to malo zanimljivije,.. Ispuni svoj profil nekim stavkama, pogledaj profile drugih cura, i koji su ti zanimljivi, upadni s nekom zanimljivom spikom, započni dopisivanje, pa malo pomalo, vidjet ćeš.. Budi svoja, ne odustaj, malo strpljenja i bit će ok :-)

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la black.cat » 11 tra 2012 18:28

bila sam jedino nesigurna oko svog nastupa, ali znam sto zelim i to sam rekla, a mislim da ne moram ponavljat stalno.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la JaNNa » 12 tra 2012 08:59

black.cat je napisao/la: ovako preko foruma se ja mogu puno hvalisat i napricat mnogo lijepih stvari o sebi pa najbolje koja zeli da se sama uvjeri u to kakva sam. ali naravno, o sebi samo sve najbolje. :D
:roll: omg!


mala od ankete naišla na članak koji bi možda mogao pomoći...

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la black.cat » 13 tra 2012 08:11

J.Fe je napisao/la:
black.cat je napisao/la: ovako preko foruma se ja mogu puno hvalisat i napricat mnogo lijepih stvari o sebi pa najbolje koja zeli da se sama uvjeri u to kakva sam. ali naravno, o sebi samo sve najbolje. :D
:roll: omg!

mala od ankete naišla na članak koji bi možda mogao pomoći...

mala od ankete, nisi shvatila moju zafrkanciju ;)
rekla sam sto zelim - vezu, ali nemam nista protiv ako uleti kakva avantura.
za pocetak mogu samo natuknut: volim sve sto vole mladi - kava, spika, zafrkancija, ali isto tako volim vrijeme koje imam samo za sebe. za sebe mogu reci da sam prilicno tolerantna, da cu rado saslusat nekoga i ako mogu pomoci. dodjes do odredjene faze u zivotu kad ti dosade povrsne veze, zato nisam ocajna ako trazim, a trazim curu koja je takodjer dosla do slicne faze. za pocetak, to je sve sto cu sada reci jer ako kazem sve, mozda nece biti zanimljivo. dobro, eventualno mozda jos popunim profil do kraja...

Gost

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la Gost » 13 tra 2012 13:19

Nisam čitala ciyelu temu, pa bi me samo zanimalo da mi netko ukratko obyasni koya ye točno razlika između obaveznog i neobaveznog druženja?

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la zenia » 13 tra 2012 13:29

obvezno druženje je ono kad sretneš nekog koga slabo podnosiš, ali
se iz pristojnosti moraš popričat s njim i pravit se da te zanima njegov život...
ili kad moraš bit fina s frendicama svoje cure i trpit zajednička druženja...
ili ono kad na svadbama gledaš slike djece i slušaš o životu nepodnošljivih rođaka iz stotridesettrećeg koljena..
e to ti je sve obvezno druženje...

a neobavezno ti je kad se družiš s nekim s kime se zaista želiš družiti...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la JaNNa » 13 tra 2012 13:56

Lady_Stone je napisao/la:Nisam čitala ciyelu temu, pa bi me samo zanimalo da mi netko ukratko obyasni koya ye točno razlika između obaveznog i neobaveznog druženja?
mislim da to nitko ovdje ne zna... možda je neobavezno ONS, a obavezno VEZA.. :nezna:
brijem da će Blek ket to bolje objasniti...

a sad da malo odem off, ali on glede jedne druge teme...
možeš ti meni reći zašto umjesto j pišeš y? i zašto je druženje s j, a ne s y?

Gost

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la Gost » 13 tra 2012 14:10

Ahaaa...to ye nešto kao slobodno vriyeme koye traye od 0-24, a neki tvrde da ga imayu ili nemayu :D



vec sam yednom obyasnila...riknulo mi ye j od previše korištenja, pa sam počela sa y i tako mi ye ostala ta navika, a navika ye *ebena stvar :twisted:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la JaNNa » 13 tra 2012 14:15

uff.. popravi j... ili još bolje, pozovi blek ket da ti popravi j! :D

Avatar
Vdara
Postovi: 39
Pridružen/a: 13 tra 2012 20:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la Vdara » 17 tra 2012 15:38

Meni je sinula ideja da probam iznajmiti prijatelja. Ono, da načrčkam kako se traži osoba koja će mi praviti društvo za novac. To bi otprilike značilo da će netko cca 2 sata podnositi moju blizinu, slušati moje dileme u vezi toga da vakuum prema kvantnoj mehanici nije prazan nego je pun nasumičnih kolebanja elekromagnetskog polja, da mi je teško shvatiti kako se u tim kolebanjima pojavljuju parovi 'virtualnih čestica' koje se privremeno ni iz čega stvaraju, postoje trenutak, a zatim se nazad stapaju niušta...

Jedina šansa da probam motivirati nekoga da priča sa mnom jest da mu platim.. :D
Na svijetu ima dovoljno za svačiju potrebu, ali ne i za svačiju pohlepu. - Mahatma Gandhi

Maris
Postovi: 31
Pridružen/a: 12 svi 2011 21:56

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la Maris » 17 tra 2012 19:33

I koliko bi platila da te netko sluša kako pričaš o fizici? :D

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la mango » 17 tra 2012 20:19

Vdara je napisao/la:Meni je sinula ideja da probam iznajmiti prijatelja. Ono, da načrčkam kako se traži osoba koja će mi praviti društvo za novac. To bi otprilike značilo da će netko cca 2 sata podnositi moju blizinu, slušati moje dileme u vezi toga da vakuum prema kvantnoj mehanici nije prazan nego je pun nasumičnih kolebanja elekromagnetskog polja, da mi je teško shvatiti kako se u tim kolebanjima pojavljuju parovi 'virtualnih čestica' koje se privremeno ni iz čega stvaraju, postoje trenutak, a zatim se nazad stapaju niušta...

Jedina šansa da probam motivirati nekoga da priča sa mnom jest da mu platim.. :D

Iman ti ja jednu priju s takvin pricama...samo dok ta izađe iz kuce :)

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la miss_misty » 17 tra 2012 20:26

lovu na sunce, nešto ćemo riješit :D
posao je posao ma kakav on bio
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la Jadzia Dax » 17 tra 2012 20:27

miss_misty je napisao/la:lovu na sunce, nešto ćemo riješit :D
posao je posao ma kakav on bio

alllo, stani u red, ti već imaš job, nezahvalnice

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la miss_misty » 17 tra 2012 20:28

znala sam da ćeš mi pomutit poslovne planove
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la Jadzia Dax » 17 tra 2012 20:31

miss_misty je napisao/la:znala sam da ćeš mi pomutit poslovne planove
kad god ti treba :sinister:
ma ja samo pazim na tebe, da se ne zanosiš,
i nemoj odustati, korejsko peradarstvo će dati ploda, samo moraš vjerovati

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la miss_misty » 17 tra 2012 20:34

kad smo već kod neobaveznog druženja
obećala si cjelonoćno iduće
kad?
jadzi, navučeš pa odeš
hahaha
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la Jadzia Dax » 17 tra 2012 20:37

@misty
bit će, slijedeći tjedan :D :D :D

šalim se, znaš da mi je zadovoljstvo piti sa onima koji se razumiju u uzgoj peradi, pošto je to jedina tema o kojoj razgovaram :D

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la miss_misty » 17 tra 2012 20:41

svašta će meni bit idući tjedan
:roll:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h0xrPLZtp_A[/youtube]
:D :D :D
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
procrastinator
Postovi: 50
Pridružen/a: 11 pro 2011 01:04
Spol/rod: žensko

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la procrastinator » 17 tra 2012 21:29

Vdara je napisao/la:Meni je sinula ideja da probam iznajmiti prijatelja. Ono, da načrčkam kako se traži osoba koja će mi praviti društvo za novac. To bi otprilike značilo da će netko cca 2 sata podnositi moju blizinu, slušati moje dileme u vezi toga da vakuum prema kvantnoj mehanici nije prazan nego je pun nasumičnih kolebanja elekromagnetskog polja, da mi je teško shvatiti kako se u tim kolebanjima pojavljuju parovi 'virtualnih čestica' koje se privremeno ni iz čega stvaraju, postoje trenutak, a zatim se nazad stapaju niušta...

Jedina šansa da probam motivirati nekoga da priča sa mnom jest da mu platim.. :D
koliko bi ponudila? pitam čisto informativno :D

Avatar
Vdara
Postovi: 39
Pridružen/a: 13 tra 2012 20:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: neobavezno duzenje

Post Postao/la Vdara » 17 tra 2012 21:36

procrastinator je napisao/la:
Vdara je napisao/la:Meni je sinula ideja da probam iznajmiti prijatelja. Ono, da načrčkam kako se traži osoba koja će mi praviti društvo za novac. To bi otprilike značilo da će netko cca 2 sata podnositi moju blizinu, slušati moje dileme u vezi toga da vakuum prema kvantnoj mehanici nije prazan nego je pun nasumičnih kolebanja elekromagnetskog polja, da mi je teško shvatiti kako se u tim kolebanjima pojavljuju parovi 'virtualnih čestica' koje se privremeno ni iz čega stvaraju, postoje trenutak, a zatim se nazad stapaju niušta...

Jedina šansa da probam motivirati nekoga da priča sa mnom jest da mu platim.. :D
koliko bi ponudila? pitam čisto informativno :D
30 kn po satu?
Na svijetu ima dovoljno za svačiju potrebu, ali ne i za svačiju pohlepu. - Mahatma Gandhi

Zaključano