"love...za šaku dolara"

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

"love...za šaku dolara"

Post Postao/la Ameli » 09 svi 2008 09:40

Kazu da ponekad treba vjerovati instiktu..prije vise mjeseci,upoznala sam nju,..mnogo mladju od sebe..ona slobodna,a ja udata..sto me je privuklo njoj ,tu nama objasnjenja..nesto me je vuklo njoj,al i u isto vrijeme,osjecala da trebam pobjeci....mjesecima smo se vidjale,emotivno sve vise vezale..cak i odlucile da zivimo zajedno..i napokon dosao je trenutak kad sam rekla svom muzu:-zelim razvod!..Svih ovi mjeseci bio je tolerantan,pustio me da odlucim sto cu..malo je takvih muskaraca,ali on je takav,govorio mi je:volim te,al ako smatras da ces s njom biti sretna ja ti necu stajat na put,imas moju podrsku u svemu..i naravno,koliko tuzna sto ostavljam covjeka koji me voli i s kojim sam provela 13 godina..toliko sam bila sretna jer NAPOKON ZIVJET CU SA NJOM,KOJU SAM ,CINILO MI SE CIJELI ZIVOT CEKALA..ALI ,nakon svih planova,kako ce mo i gdje,pocele su prepirke i uvrede..moj plan nije se poklapao sa njenim,njen s mojim..doslo je vrijeme,kad je ona odlucila da je bitniji posao koji radi sezonski,od posla kojeg bi nasla tu u zagrebu i di bi bile skupa,a ne da se pet mjeseci tako rec ne vidimo,jer ona taj posao voli i zeli..stavila je na vagu:pet mjeseci posla na moru il moju ljubav i zelju da zivimo i radimo u istom gradu..mozda ,zvuci kao da sam ja sebicna,ali radi se o tome da bi ja trebala biti tu sama u zagrebu cijelo ljeto s djeteto i raditi,a ona bi bila na moru i radila posao koji donosi odgovornost,avanturu i provod..
Jesam li ja presebicna kad je molim da ostane raditi tu ili bi je trebala pustiti..nakon sto sam svojih 13 godina bacila u vodu,da bi bila snjom..zar je vaznije more i avantura,od ljubavi i suzivota sa osobom za koju se zaklinje da je prva osoba kojoj je rekla VOLIM TE,TKO OVDJE ZELI A TKO NE,sto je uredu a sto ne!
@Pošto sam starija od nje,logicki bi bilo i da sam pametnija(sto bas sad ne bi mogla rec da jesam) ali odlucila sam da je pustim,nek ide svojim putem,ne zelim jednog dana da mi kaze da sam joj srusila snove i oduzela ljepe trenutke na moru..OCIGLEDNO DA MOJA LJUBAV NIJE DOVOLJNO JAKA,DA JE ZADRZI PORED MENE,ljubav prema avanturi i druzenje sa drugima,za nju je puno bitnije!?
Tesko mi je i sad san pateticna,placljiva i ranjena i sama,al kazu vrijeme lijeci rane..i ovo mi je skola!Priznajem grijesila sam i ja,al ovo ne mogu da vjerujem da sam zasluzila,al ispade da jesam!?
Zadnja izmjena: Ameli, dana/u 09 svi 2008 11:11, ukupno mijenjano 1 put.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 09 svi 2008 09:48

Imaš svako pravo na svoje osjećaje, razočaranost i sebičnost,
ali - if you love somebody, set them free.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 09 svi 2008 10:04

bea.zarre je napisao/la:Imaš svako pravo na svoje osjećaje, razočaranost i sebičnost,
ali - if you love somebody, set them free.
znam bea..zato je pustam

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 09 svi 2008 10:06

nekako mi se cini da s njene strane to i nije bila ljubav.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 09 svi 2008 10:06

Ameli je napisao/la:znam bea..zato je pustam
Ali nemoj biti tužna zbog toga.
Sada ćeš vidjeti koliko je vaša veza zapravo ozbiljna.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la zenia » 09 svi 2008 10:11

Kad nekog voliš , pusti ga da ode..
Ako se vrati znat ćeš da te voli i da sve ima smisla..
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 09 svi 2008 10:35

zenia je napisao/la:Kad nekog voliš , pusti ga da ode..
Ako se vrati znat ćeš da te voli i da sve ima smisla..
..to iscekivanje boli,volim je,al vrijedi li cekati..nisam ni prva ni zadnja,koje muce ljubavni jadi..al meni se cini ka da je najtezi..osjecan se ka izigrana budala..

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 09 svi 2008 10:58

ako zena to voli raditi i ako je to jedino sta zna raditi.
cemu joj to uskracivati.
nadji ti sezonski posao na moru. pa za njom.

p.s. ajde probaj ne preuvelicavati neke stvari vec mi pomalo pocinje ici na zivce. tice se prvog djela tvog posta.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 09 svi 2008 11:10

jabooka31 je napisao/la:ako zena to voli raditi i ako je to jedino sta zna raditi.
cemu joj to uskracivati.
nadji ti sezonski posao na moru. pa za njom.

p.s. ajde probaj ne preuvelicavati neke stvari vec mi pomalo pocinje ici na zivce. tice se prvog djela tvog posta.
ka prvo ne mogu za njom jer i ja imam obaveza..a za ovo drugo..evo izbrisat cu

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la zenia » 09 svi 2008 11:11

Vrijedi.
Nisi izigrana niti si budala.. Vjeruj mi ja najbolje znam kako to izgleda biti izigrana budala..
Probajte se uskladiti, napraviti kompromis.. To i jest smisao veze..
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 09 svi 2008 11:14

@jabooko oprosti evo izbrisala san..
@zenia..taj kompromis ja non stop zagovaram,al ne moze biti kompromis samo s jedne strane..triba biti obostran

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 09 svi 2008 11:34

nije ti nitko rekao da trebas izbrisati. dobro nebitno.

zelim vam da se nadjete na sredini.
rjesenje je vjerovatno moguce bez ultimatuma. stavljanja ljudi da biraju izmedju posla i voljene osobe. bez drama.
to moze biti samo jedno ljeto od pedesetak koje cete provesti zajedno.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 09 svi 2008 11:42

jabooka31 je napisao/la:nije ti nitko rekao da trebas izbrisati. dobro nebitno.

zelim vam da se nadjete na sredini.
rjesenje je vjerovatno moguce bez ultimatuma. stavljanja ljudi da biraju izmedju posla i voljene osobe. bez drama.
to moze biti samo jedno ljeto od pedesetak koje cete provesti zajedno.
hvala jabooko

Avatar
satine
Postovi: 80
Pridružen/a: 29 pro 2007 12:48

Post Postao/la satine » 09 svi 2008 13:14

ovo je zaista jedan iskren, emotivan post. moje skromno mišljenje je - da sama najbolje znaš odgovor. nepotrebno je ispričavati se zbog svojih emocija (koje možda smatraš iracionalnima). ne znam kako bih ja reagirala da mi se nešto takvo dogodi. razumno je dati osobi koju voliš prostora da ispunjava svoje želje, a samo će vrijeme pokazati razloge i koliko je ljubav jaka. ljudi na različite načine reagiraju da želju da ostanu uz nas. ti sama najbolje znaš osobu koju voliš, koji su njeni motivi i kako će sve ispasti. možda vas ta razdvojenost još više poveže i izgradi vezu zbog koje si napravila toliko žrtve. zaista se nadam da hoće. :)

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 09 svi 2008 13:43

draga satine,cini mi se da nakon svih ovi mjeseci ja uopce ne poznajem tu osobu,..nije lako slusat kako joj je bilo ovdje dobro il ondje s nekima,sto je sve radila i koliko uzivala..kad je slusam cini mi se kao da sam suvisna,..tesko mi je sto ne dijelimo istu radost,sto ne mogu biti s njom i jos najteze od svega toga sto ona taj posao zeli raditi dok god moze,znaci svake godine ista prica ona odlazi,a ja ka dobra zena tribala bi radit tu i cekat je i slusat,kako joj je predivno..jos teze od toga bi bilo da mi jednog dana dodje i kaze kako se zaljubila u nekog,jer ljeto,more i ta ljetna atmosfera ponese covjeka..ja znam sto je biti sezonac,jer i ja san sa mora i poznate su mi te ljetne noci i zajednicka druzenja..znam da nema garancije za nista u zivotu osim smrti,..ako bi me varala ,varala bi me i tu da radi ,al opet vjerujem da su manje sanse,jer svaki dan kad se vrati s posla doma meni,moj zagrljaj i poljubac,podsjetio bi je da ima vec ljubav pored sebe..a ovako daleko od ociju..bojim se s vremenom..daleko i od njenog srca,..

Avatar
satine
Postovi: 80
Pridružen/a: 29 pro 2007 12:48

Post Postao/la satine » 09 svi 2008 14:24

smatram da, ako će te netko varati i dopustiti da mu ostali sadržaji poput društva, ljeta, aktivnosti i sl. unište vezu, to će napraviti držala ga ti uz sebe ili ne. to će se dogoditi prije ili kasnije. sama priroda veze određuje hoćete li se udaljiti ili ne, nakon razdvojenosti i drukčijih iskustava. dakle, nije stvar u aktivnostima i udaljenoj lokaciji, već u samim osobama i njihovim motivima, bile vi 24 sata skupa ili daleko. trebalo bi preispitat tu osobu, razgovarati, preispitat sebe. samo nagađam, ali možda, s obzirom da je mlađa, se osjetila pod pritiskom nekog 'ozbiljnog života', kad se s riječi prešlo na djela, s obzirom da si ti starija, iskusnija i dosta si toga odbacila, žrtvovala i slično da bi imala život s njom i dogodio se kontraefekt. :?

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 09 svi 2008 18:10

..ako ju zadrzis, nece ti vjerojatno nikad oprostiti... bez obzira na kolicinu ljubavi koju osjeca prema tebi...
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 09 svi 2008 18:21

noise je napisao/la:..ako ju zadrzis, nece ti vjerojatno nikad oprostiti... bez obzira na kolicinu ljubavi koju osjeca prema tebi...
..e draga pogodila si bit..to me boli :cry:

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la zenia » 09 svi 2008 20:15

A da sjednete vas dvije na jedan malo duži razgovor?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 10 svi 2008 00:01

hmm...nekako mi se cini da je to sad ono....koja ce popustit i odreci se svojih zelja i potreba a koja ce zadrzati sve ono staro. a da se prilagodite jedna drugoj???

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 10 svi 2008 09:32

..ameli..čini se da si ti izgubila povjerenje u nju..ili ga nisi ni imala..
..razumijem tvoj strah..ali ne smiješ biti posesivna radi svoje nesigurnosti..
..ljubav nema garanciju..stoga ..ako mora neka ide..
..to će na neki način dati prostora i tebi i njoj da budete sigurne što osjećate i koliko je to jako..ako preživite..znat ćeš da je vrijedilo..
..osim tog.vratit će se..uživat će te tada zajedno..
..nije da seli u australiju..
..ajd..drži se..
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 10 svi 2008 09:39

hmmm neznam kako da se izrazim a da slučajno nekoga ne povrijedim ili neš krivo kažem ali nisam mogla odoljeti a da neodgovorim na sve ovo

stat ću malo na stranu te dijevojek koja je sa tobom u vezi i pojasniti što s emožda ali kažem možda dešava u njoj jer sam imala slično iskustvo

treba krenuti od same biti tj od početka vaše veze,pitaj ju kako je ona doživjela vaš početak i čega se je sve odricala,tipa ti si još bila u braku,znači ona te nekako nije mogla imati samo za sebe koliko ti god njoj to pokazivala,davala ili što god jer to je jednostavno u čovjeku da percipira na takav način,to što ej ona govorila i željela da hoće zajednički život pogledaj tako da je možda samo željela da se ti makneš od njega i da ima samo za sebe i kada j eto dobila tj pružila si joj tu mogućnost oan nekako ako je bio onaj prvi period malo duži prestaje biti sigurna dal to ona iskreno želi ili je baš to ono što je njoj bilo dobro a bila je zbunjena i htijela je iskreno tebe za sebe ali isto tako i neku svoju imaginarnu slobodu a to što si ti odlučila raskinuti i imaš mišljenje da te neko zajebo ili izigro uopće nije stvar nje i ako si joj to ikada i spomenula u razgovru da si radi nje izgubila 13g i osječaš se vako nako paaaa stvarno ja bi ti okrenula leđa i pustila da si dobro porazmisliš što mi govoriš,ulogu što si starije od nje opet može utjecatio na njeno mišljenje jer predpostavljam misli eto ona je starija stigla je proć to što je prošla,ima tako i tako izorganiziran život a ja si želi to i to i želim i ja jednog dana doći na to i bla bl abla

aj da ja tu previše ne serekam sam da ti kažem ono kaj su cure tu rekle,sjednite,pretresite sve stvari od početka,svaku sitnicu ako vam je stalo da budete zajedno jer ti imaš pravo se osječati kako se osječaš a ima i ona i trebate jako jako tolerantno porazgovarati i nezaskakati na svaku riječ a ako to niste u mogučnosti tj neznate napiši te jedan drugoj,pročitajte i onda sjednite i porazgovarajte,čisto da vas prođe ti si manei ,ja sam tebi,rekla si ovo,rekla si ono

sada su okolnosti takve kakve jesu i trebate pošto ste zajedno to i zajedno riješavati i definitivno ne puštati ako vam je stalo da ti osoba bude u životu a te neke stare poslovice pusti pa ak ti se vrati i bla bla mah gluposti,opet kažem iz iskustva jer to za mene ne pali jer sam pustila al se ona nije vratila i na kraju kad smo se srele i odrazgovarale je ispalo da nisam trebala pustiti jer je ona puštanje protumačila sasvim drugačije a obadvije smo željele isto i povrijedile se do bola a kada smo obavile taj hebeni razgovor i sve bilo je kasno za nas jer su nam životi krenuli drugačijum smijerovima i zatvorile smo emocije koje su nas povezivale

tolikoc od mene,nemoj kaj zamjeriti,nepoznajem vašu situaciju i nebitno je,želim vam da to riješite i nebih vam bila u dlakama prilikom takvog razgovora prolaze istine koje ponekad nismo spremni čuti a kamoli prihvatiti ali radi ljubavi i ako volimo moramo i naučimo se nosirti sa time

haj haj igrajte se malo tetris jeda sa drugom i samo opušteno

pvfa za obatroje :)
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 11 svi 2008 12:24

Isse, koja bajka. :o
Epizodna uloga.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 12 svi 2008 11:29

whatever je napisao/la:Isse, koja bajka. :o
:) kad covjek cita sa strane cini se ka bajka...
@drage djevojke,hvala Vam na rijecima i savjetima..razmisljala sam dal da javno pisem o tome,ili ne..al toliko san bila jadna..zapravo sam trazila odgovore,za koje ponekad najbolje zna osoba koja sa strane gleda objektivno,to je jedan dio odgovora,a drugi dio je da potrazim odgovor u sebi i u njoj..Iskreno Vam se zahvaljujem,kazu da je lakse popricati s nekim koga ne poznas nego koga znas..nije me sram sto sam javno priznala svoju slabost..probleme!
Danas dolazi..
JOŠ JEDNOM HVALA!!!

Avatar
walkabout
Postovi: 174
Pridružen/a: 10 srp 2007 00:01

Post Postao/la walkabout » 12 svi 2008 13:20

ne zelim se petljati, ali samo cu jednu stvar reci - objektivno bi bilo da smo cule i njenu stranu price, nista u zivotu nije crno - bijelo
Napustite svaku nadu, vi koji ulazite.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 12 svi 2008 16:17

walkabout je napisao/la:ne zelim se petljati, ali samo cu jednu stvar reci - objektivno bi bilo da smo cule i njenu stranu price, nista u zivotu nije crno - bijelo
..naravno da walki nije sve crno-bijelo..ona ce procitati ovo i ako bude tila napisat svoju stranu,pisat ce,ako ne nece..u svakom slucaju bit ce tu,na forumu..

Avatar
Babe In Toyland
Postovi: 94
Pridružen/a: 10 svi 2008 13:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Kuća

Post Postao/la Babe In Toyland » 12 svi 2008 18:53

Naljepša stvar koju ti netko može reći:

I would like to keep you all for myself
But I KNOW YOU GOTTA BE FREE
So free yoruself
I onyl like those things cause I love to see them break

fit for fun
Postovi: 113
Pridružen/a: 06 sij 2007 09:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: stubicke toplice

Post Postao/la fit for fun » 13 svi 2008 09:16

free soul, e pa nebi islo jer me zarobila, mogla sam proputovat u medjuvremenu pola europe..(nije preserans, samo iskrenost)..
ovako, mozda malo da ispravim, nije uopce bit more, zapravo se nit ne volim kupat na plazama, al kajak je vec druga stvar.. ni ja se ne uhvatim nekad di sam, puno informacija treba davat ljudima i puno tog upijat makar ja radila jednu rutu mjesec dana, al da se maknemo od tog puno ljudi moj posao opisuje kao zafrkanciju e pa nije zafrkancija, nitko ne vidi ono unutar tog kolko je truda ulozeno prije neg se krene... i da rado bi od tog napravila karijeru ako je kod nas to moguce......
da ne duljim previse sa tim... dosta vas je upoznato sa nasom situacijom, al znate samo ono izvana, tako da ispadam neodgovorna, luda za provodom, i slicno....
I DA, ZELIM BITI S NJOM, toliko neprospavanih noci u trazenju rjesenja, kompromisa...

strah.. zapravo to je s obje strane, da ja ne nadjem neku mladju da se jednostavno nadjemo onaj klik, ..a s moje strane kako znam de se u zadnjem trenutku nece odlucit za drugu stranu, a i dijete je tu, mozda bolje i za dijete da ima oba roditelja zajedno...

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 13 svi 2008 13:27

---------------------------------------------------------
:zivjeli:

spank_bitcH
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 pro 2007 13:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la spank_bitcH » 13 svi 2008 13:37

zenia je napisao/la:Kad nekog voliš , pusti ga da ode..
Ako se vrati znat ćeš da te voli i da sve ima smisla..
hm,uzmimo u obzir da se vrati,sto bi znacilo da te voli i da shvaca to...da nemoze bez tebe.
sto se desava ako ona to uzme zdravo za gotovo,tj. odleprsa i rani te ponovo.
ima li to smisla?
da patis precesto,jel onda ta ljubav uopce ima smisla?
kako se priviknit i da li se uopce privikavat na to da njena zelja za tobom je manja od tvoje??

Odgovorite