Koje su šanse....

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Magdalena_B
Postovi: 15
Pridružen/a: 26 srp 2006 14:19

Koje su šanse....

Post Postao/la Magdalena_B » 27 sij 2009 15:17

... da udana BI žena od 4 desetljeća pronađe partnericu za povremena otvorena druženja (kavice, razgovori, šoping...) koja bi završavala diskretnim tjelesnim užitkom...? Gdje? Kako?

Avatar
duhsaplavimokom
Postovi: 1015
Pridružen/a: 22 ožu 2006 11:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u nebesima

Post Postao/la duhsaplavimokom » 27 sij 2009 15:37

iskrica??mejbi :)
..Jos sam sretan sto postojim,
pisem pesme, zvezde brojim,
jos sam onaj isti vetropir..

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 27 sij 2009 16:20

sanse postoje i tu, kako da ne, mislim u postotcima, a aa negdje 35% :nerd:

Avatar
acromium
Postovi: 229
Pridružen/a: 13 sij 2009 21:39

Post Postao/la acromium » 27 sij 2009 17:07

Pa kako da ne... Ovdje, iskrica, balkon, zbele.net, trosjed... :wink:
Znas sto kazu? Nikad nije kasno. :)

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 28 sij 2009 01:21

ih, da gdje. a gdje ne. takvih ko sto si ti ima najvise

Magdalena_B
Postovi: 15
Pridružen/a: 26 srp 2006 14:19

Post Postao/la Magdalena_B » 28 sij 2009 12:49

Iskrica definitivno ne! Tamo nema "takvih kao ja". Provjereno.
Nije u pitanju naći bilo kakvu ženu, već iskrenu i otvorenu, odgovornu prijateljicu/ljubavnicu, tako da si odgovaramo i duhom i intelektom i karakterom i izgledom...
Čini mi se kao nemoguća misija...

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 28 sij 2009 12:55

kakve "takve kao ti"?...sta sad, zar nije ovdje dopusteno svima da traze ono sto zele..nije zavlacila, kako je solo, a u vezi je sa muskarcom ili sa curom, kao sto ima puno ovdje takvih slucajeva..
@ i ti slut, sta si ti olicenje morala..bljak :puke:

Zita

Post Postao/la Zita » 28 sij 2009 12:57

ajd dajte nemojte se drzat toga "takvi kao ti"

svi smo mi ovdje razliciti i to se na crolu postuje

budi sto jesi i sretno u pronalazenju onoga sto zelit/trebas uz nadu da ce to i toj osobi odgovarat na isti nacin ;)
mozda da ne krenes sa time da ti odma neka bude i ljubavnica, probaj prvo naci prijateljicu i drustvo pa ces vidjet kako ce se dalje razvijat!

Magdalena_B
Postovi: 15
Pridružen/a: 26 srp 2006 14:19

Post Postao/la Magdalena_B » 28 sij 2009 13:13

Ne želim prepucavanje, samo sam vas pitala ono što se dugo pitam i sama: koje su šanse da pronađem odgovarajuću prijateljicu/ljubavnicu, kako i gdje... jer dosadašnja iskustva su mi totalno obeshrabrujuća... a želja tinja....

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 28 sij 2009 14:32

...kak je to super imat brak u kojem ti zena trazi okolo nesto sto joj ocito nedostaje....
ili dobih krivi dojam :o

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 28 sij 2009 15:17

call_me_slut je napisao/la:ih, da gdje. a gdje ne. takvih ko sto si ti ima najvise
Odakle ti uopce pravo na takav komentar? Zaista!
Sta te boli briga tko kakav zivot vodi?A osim toga,zena je otvoreno rekla sta trazi i sta daje,pa ko voli nek izvoli!
:puke:
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 28 sij 2009 15:46

Dajte se smirite više :roll:.

Zita

Post Postao/la Zita » 28 sij 2009 16:18

Magdalena_B je napisao/la:Ne želim prepucavanje, samo sam vas pitala ono što se dugo pitam i sama: koje su šanse da pronađem odgovarajuću prijateljicu/ljubavnicu, kako i gdje... jer dosadašnja iskustva su mi totalno obeshrabrujuća... a želja tinja....
imas sanse!
bez daljnjeg
nisi jedina u tome, samo to drugi rade zapakirano u celofan sa masnicom na vrhu
druzi se, komuniciraj sa ljudima, nadjite se na cugi, nadji drustvo i onda ces vidjet kako ces i sa kime ces
nemres odma sutra (vjerojatno i mozes ali je pitanje sa kime)
polako, doci ces do toga!
al daleko ti je bezbolniji i laksi nacin doci do toga sa "prijateljske" strane nego da otvoreno kazes da zelis povremenu ljubavnicu
daj ljudima bar sanse da te upoznaju i vide ono sto zbilja jesi a ne da te licemjerno gledaju kroz prizmu neke udane osobe koja daje oglas za sex

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 28 sij 2009 16:27

Zita je napisao/la: a ne da te licemjerno gledaju kroz prizmu neke udane osobe koja daje oglas za sex
to je vecini prva pomisao, sto je zalosno,
jer koliko je samo udatih u vezi sa djevojkama, ili su bile udate, a sad su u dugim vezama sa curom i jos nesto, ovo je mozda prvi korak, koji je mozda traljav, ali netreba obeshrabljivati, jer masa zena je tek oko 40-e, smogna snage priznat sebi i poduzeti nesto, a neke nikad!

Magdalena_B
Postovi: 15
Pridružen/a: 26 srp 2006 14:19

Post Postao/la Magdalena_B » 28 sij 2009 20:59

"...kak je to super imat brak u kojem ti zena trazi okolo nesto sto joj ocito nedostaje...."

Život je, negdje sam pročitala, kronična smrtonosna bolest koja se prenosi spolnim putem. A k tome je i kratak, što čovjek najčešće postane svjestan kad prevali večinu puta...

Za prosuđivati nečiji brak i ponašanje obiju strana u njemu - treba puuuno znati o tome... Nema braka u kojem nekome bar nešto ne nedostaje samo je pitanje kako se tko i s koje osnove postavi prema tome. Isto tako ne znači da je svaki brak, čim nekome nešto nedostaje, brak vrijedan da ga se rasturi. Možda se taj, kojem žena "okolo nešto traži", čovjek koji ipak, u odnosu na mnoge druge, ima dobar brak...

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 28 sij 2009 21:10

:thumbup:

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

šanse

Post Postao/la sekica63 » 29 sij 2009 08:21

Nevidim razloga, što da ne. Uvjek postoji istomišljena.

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Post Postao/la pineapple14 » 29 sij 2009 20:12

Magdalena_B je napisao/la: Nije u pitanju naći bilo kakvu ženu, već iskrenu i otvorenu, odgovornu prijateljicu/ljubavnicu, tako da si odgovaramo i duhom i intelektom i karakterom i izgledom...
Čini mi se kao nemoguća misija...
Oprosti, čini mi se da malo previše tražiš za ono što daješ ("diskretna druženja"??).
A inače, čini mi se da je bi-curious žene za seks najlakše naći. Pravo pitanje je: kako pronaći "pravu" ženu za ozbiljnu vezu u ovo vrijeme kad su svi bi-curious, a nitko nije "doista u tome"? :o

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 29 sij 2009 20:29

@autorici-postavi si par pitanja:-dal ti je jako stalo do braka,-dal volis svoga muza,-imas li djete/cu ,-sto sa "da" odgovorima (ako jesu u vecini), ako i kad nadjes Nju..i jos nesto, ne sumljam u tvoju zrelost, ali zivot donosi mnoga iskusenja, pred kojima ispadnemo nesto sasvim drugo, od onog sto smo do tad bili,.. jesi li spremna suociti se sa njima, jesi li spremna i riskirati sve sto imas, ..jer vjeruj mi ako nastavis sa trazenjem ovog sto zelis, jednog dana lako se desi da ces morat birati izmedju obitelji i nje..ovakve situacije lako izmaknu kontroli!!!
Ne zelim te obeshrabriti,..ali!?

Magdalena_B
Postovi: 15
Pridružen/a: 26 srp 2006 14:19

Post Postao/la Magdalena_B » 30 sij 2009 08:21

Znam. Nemoguća misija....

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 30 sij 2009 11:45

cuj nista nije nemoguce...samo san ti dala povoda za razmisliti o svemu tome, ako mozes i znas drzat "srce" pod kontrolom, ti samo daj,..ali po prvom postu, di si spojila prijateljstvo-ljubavnica, ..cini mi se da ti ipak zelis vise od sexa, jel tako?

stvarno sam dobra podrska i znam ohrabriti ljude, nema sta :D :D
vjeciti pesimist :shinner:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2009 12:00

Nije li tvoja priča, Ameli, slična... ili sam ja zabrijala?

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 30 sij 2009 12:06

Magdalena, imaš jednake šanse za takav odnos kao i svaka druga žena.
Ako te netko zavoli, zavoljet će te radi tebe kao osobe, a ne zbog tvog solo ili udanog statusa.

Molila bih žene koje nikad nisu bile u braku i koje u njemu neće ni biti da ne sipaju otrov i ne moraliziraju jer nemaju nikakvog pojma o čemu govore. To bi bilo isto kao da idete opisivat koliko točno boli upala testisa ili kako je naprimjer biti izgladnjela crnkinja u Keniji.To je nešto o čemu nemate ni pojma, ni iskustva da si dajete za pravo takve osude i vrijeđanja.

Najtužnije je od svega što su lezbijke te koje se bore protiv diskriminacije, a neke od njih toliko diskriminiraju da je to čudo.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2009 12:16

Da malo stanem u obranu tih na koje se osvrćeš, a koje su možda skočile malo nemušto i naglo - dakle griješiš jer uopće nije stvar u diskriminaciji već u pokušaju artikuliranja čuđenja prema ženama koje možda - kažem možda i pritom ne imenujem nikoga, a naročito ne Magdalenu jer je ne poznajem - žive s figom u džepu.
Znam za neke takve žene i poznajem ih pa znam da meni osobno to nikad, recimo, nije bilo skroz jasno.

To je isto kao i odnos ormaruše vs. svi ostali, butch-femme diskusije i slično.
I zašto misliš, blackjackie, da je institucija braka nama jednaka nepoznanica i apstrakcija kao i upala testisa, to mi baš nije jasno :o?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 30 sij 2009 12:34

tamara3 je napisao/la:Nije li tvoja priča, Ameli, slična... ili sam ja zabrijala?
:D tam3 ti zbilja imas "slonovsko pamcenje"..nista tebi nemoze promac, jel da :D
je..moja prica je kao u onom filmu "city of angels", stim da kad san skocila, razlijepila sam se ka pita :D

a sad jacki i ti moze te se prepucavati, ali istina je negdje na pola..

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2009 12:41

Ne, ne prepucavam(o) se, zapravo mi se ne raspravlja o tome jer je tema full problematična i slojevita tak da radije ne i, uostalom, svatko ima svoju istinu.
Samo sam probala demistificirat tzv. diskriminaciju i dokučiti što se skriva iza tzv. napada, ništa više ni manje. Svjesna sam da to otvara jako puno u suštini zapravo ženskih pitanja i da je presloženo.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 30 sij 2009 12:47

tamara3 je napisao/la:zapravo mi se ne raspravlja o tome jer je tema full problematična i slojevita tak da radije ne i, uostalom, svatko ima svoju istinu.
Svjesna sam da to otvara jako puno u suštini zapravo ženskih pitanja i da je presloženo.
:thumbup:

Avatar
BlackJackie
Postovi: 142
Pridružen/a: 07 stu 2008 10:32

Post Postao/la BlackJackie » 30 sij 2009 14:01

Eh...
Zadnja izmjena: BlackJackie, dana/u 23 ruj 2009 14:20, ukupno mijenjano 1 put.

Magdalena_B
Postovi: 15
Pridružen/a: 26 srp 2006 14:19

Post Postao/la Magdalena_B » 30 sij 2009 14:22

Nisam baš sigurna što sam očekivala kad sam se logirala na ove stranice, ali sam i ja iznenađena što ovdje nema više međusobnog uvažavanja a manje isključivosti.
Ovo sad nije opravdavanje, već samo još jedan pogled na problematiku. Nikad ne reci nikad, ali nisam lezbijka i poprilično sam sigurna da ni neću postati, a to zaključujem po tome što osjećam da se ne bih mogla zaljubiti u ženu na način na koji sam se mogla u muškarca, tako da se ne bojim fatalne Nje koja bi mi razorila brak (osim ako nije zlonamjerna ili osvetoljubiva). Pustimo sada brak i vjernost na stranu (to je neka druga tema).
Do prije nekog vremena čak mi nije ni padao na pamet seks sa ženom dok mi se na jednom službenom putu neočekivano nije dogodila avantura. Prilično mi se svidjela drugačija vrsta nježnosti i strasti i ja bih je ponovila... Ali, s kime...?
Ne mogu se inače seksati s osobom bilo kojeg spola koja mi nije bliska i do koje mi nije stalo. Morala bi se desiti luda kemija kao na službenom putu, ali bojim se da sam taj joker već iskoristila. Jedina moja dobra prijateljica koja mi je privlačna i na fizički, a ne samo duhovni način, ima negativan stav o tome i ne bi joj to predložila ni pod koju cijenu...
Znači, jedino upoznati novu osobu, najidealnije bi bilo također udanu koja treba nekoga za zajedničke kave, šopinge i sl, a ponekad, ako nam dođe i za drugačiju vrstu seksa...
Šanse da se tako nešto dogodi i još k tome da ona zadovoljava moje ne baš skromne zahtjeve, su toliko male da se na njih ne treba ni računati, još pogotovo ako se živi u malom gradu...
To sam slutila, a otvaranjem ove teme, i sama sebi potvrdila.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 30 sij 2009 14:36

cuj po tome ja bi ti bila idealna :D :D ..kave, shoping, prijateljica i povremena ljubavnica..tu sam ti savrsena, osim jedne stvari, volim ranojutarnju kavu, znaci budjenje oko 6ujutro, shoping mi brzo dojadi, pricam toliko da ne bi dosla nikako do rijeci, aaa sex( to cu zadrzat za sebe)ajmo reci ako me dovoljno hranis izdrzim :D ..ee to je tek pocetak, uopce ne vjerujem, da bi poslije svega toga ostala flegma ili bi se zaljubila u mene ili bi me zamrzila total, kod mene nema trece opcije :D :D :D
da smanjim tenzije, naravno salin se :D

Odgovorite