preko reda

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

preko reda

Post Postao/la jabooka » 10 tra 2008 13:44

kak reagirate kad vam se netko pokusa progurati preko reda?
u posti. na blagajni. u redu za karte.....
samo gledate? vicete? cekate da drugi odreagiraju.....ili....

......kak takvim ljudima nije neugodno.
meni je neugodno ak ih samo gledam kak se guraju.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Zita

Post Postao/la Zita » 10 tra 2008 14:03

ovisno o raspolozenju..vecinom mi se neda raspravljat pa ih pustim a nekad im velim kaj ih ide

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 10 tra 2008 14:12

pošaljen ih u sebi u p.m.,..ako imaju srece da nisan ustala na lijevu nogu,tad javno lajem,..bilo je par neugodnjaka s tim padobrancima,ali imala san sricu da su i ostali stali na moju stranu :roll:

Avatar
rainbow1
Postovi: 855
Pridružen/a: 05 lip 2007 17:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 10 tra 2008 14:39

ko zita

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 10 tra 2008 14:48

Ne reagiram. Samo ih mrko pogledam. Urokljivim okom.
I podrignem u njijovom smijeru, ako sam jako ljuta, a jela sam nekaj grdoga taj dan.
:D
Epizodna uloga.

Scarlett
Postovi: 628
Pridružen/a: 14 stu 2006 23:41

Post Postao/la Scarlett » 10 tra 2008 14:50

isto tak, ovisno o stupnju moje (ne)uravnoteženosti u tom trenutku.
ali i o profilu tih koji se proguraju.
ako su neki mlađi upozorim ih bez beda, al ak je neka bakica....ah šutim onda.

*luda_sme
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 svi 2007 11:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la *luda_sme » 10 tra 2008 15:11

ups....

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 10 tra 2008 15:13

whatever je napisao/la:I podrignem u njijovom smijeru
To je tako neženstveno od tebe.

OT: Sve ovisi o stupnju moje nadrkanosti u datome momentu
i naravno, godinama osobe koja se usudila progurat.
Iako bih najradije nosila mitraljez sa sobom u takvim situacijama.
Oh, well...
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Post Postao/la syrinx » 10 tra 2008 17:20

ako sam sama - onako "hrabro" promrmljam sebi u bradu
nešto opsujem, ili neki ironičan komentar pa onda ako me taj netko pogleda okrećem se oko sebe u stilu - ko? ja?? nisam ja to rekla... :?

a ako sam u društvu..onda se valjda osjećam sigurnija malo
pa znam onako fino pristojno, na glas reći - red je iza...(jebemti)

ali u zadnje vrijeme puštam sve
nekako mi se čini da ljudi i na najmanju sitnicu preburno reagiraju
:roll:

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 10 tra 2008 17:38

jako tesko podnosim guranje preko reda.... digne mi to zivac na 500-tu potenciju..
i pokusavam sprijeciti na sve moguce nacine...
ako me netko uljudno pita, jos cu ga i pustiti preko reda...
ali najgori su mi oni koji se olfa prave ludi, pa kao, nisu skuzili... jaoooo njih bih sravnila sa zemljim na licu mjesta... :x
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 10 tra 2008 19:44

whatever je napisao/la:Samo ih mrko pogledam. Urokljivim okom.:D
E, isto tak :D i onda nešto kažem prijekornim tonom ne bi li žrtva osjetila da je duboko prezirem. Ako se dovoljno dobro koncentriram, odnosno ako mi je dan dovoljno loš i ako sam dovoljno nadrkana, onda ih mogu natjerati da pocrvene i bude im kao neugodno.

Avatar
Cirrocco
Postovi: 406
Pridružen/a: 11 vel 2008 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: srtangers world, looking for home..

Post Postao/la Cirrocco » 10 tra 2008 19:57

ismijem, najvecom kolicinom ironije izvrjeđam..
a ako sam posebno dobre volje onda direkt izvrjeđam..
i to puno cesce stare babe i djedove jer su prava bezobrazna gamad i umisljaju si da na racun svojih godina imaju pravo na sve.. a ak su mogli iz cistog mira prek cjelog grada ic do ducana onda mogu i stajat u redu..
The meaning of life is not ending up dead with well preserved body but sliding in your grave sidewards worn out, out of breath and screaming: "holy shit what an ride!!!"

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 10 tra 2008 20:04

:lol: :lol:
Okej, ti si moj novi idol. :D :D
Epizodna uloga.

Avatar
filomena
Postovi: 1481
Pridružen/a: 06 kol 2007 21:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Koga uopće boli kurac?

Post Postao/la filomena » 10 tra 2008 20:24

Ako sam solo u tom redu, onda ignoriram govnare i kipim.
Ako komuniciram na mob, onda ih pljujem sa svojim prijateljima.
A ako je netko sa mnom u tom redu, onda nemam kompleksa, pa ih isprovociram, smišljam pjesmice, teatralno urlam, podrignem također, ili, ako sam pijana, ispsujem i u suzama napustim prostoriju. No nisam suptilna.
Čak i dok ih ignoriram.
Sad sam se naživcirala!
''Sve su životinje jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.''

Avatar
ragged
Postovi: 290
Pridružen/a: 06 kol 2007 14:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la ragged » 10 tra 2008 20:48

E pa ovako ćemo... :twisted:
Dakle: recimo da je prilika u žabcu i ja pokušavam kupiti kve-pak ožujsko i da očajnički žurim na opatovinu ili zrinjevac il nešt tak i da mi se pregura neka napola brižna bakica koja hini nevinost i siromaštvo, tada ću je upozoriti da je krivo shvatila te da pokuša razmisliti ponovno, a dok vištica razmišlja, ja mogu platit tu pivurinu i otići korakom pravednika. E.
A "najmilije" su mi one fukse kaj ti se guraju pred vratima tramvaja. Onak te rukne laktom ak te vidi da si se drznuo pomislit da ćeš uć prije nje jebote da ne znaš di si, a kad se oće sjest, onda sam namjesti snene okice i napne bore po cijeloj faci nastale navodno od gorkog života, (zapravo su one kazna za životne spačke) da ju svi sažale... Micica bijedna. Onda kad se sjedne se možda još par puta seli jer joj ne paše strana svijeta na kojoj je stolac ili joj ne paše vozit se naopačke pa mi se s onim torbetinama na kotače gnjezdi... :x -njih samo pogledam tak da se osjećaju ko da ih je život pregazio kad već ja ne mogu. (kako pizdim na to, fala vam na ovoj temi, izbacit ću tu sve svoje frustracije :ura: )
E.. Il kad ih vidiš kak zgrčeno hodaju na štakama iz čistog hira i sebičnosti i onda dođe tramvaj - HOP, ŠTAKE U ZRAK I TRČIII, TRČI E!!! ŠPURAJ GLUMIT JADNICU DA TI USTUPE SJEDALO ZA INVALIDE ODMAH KOD VRATA - tak da joj na svakoj stanici puhne malo friškog zraka i da što prije može izać i nastavit širit svoj dugo godina planirani teror.
Kakve prepredene licemjerke. Pa to je apsurd... Il kad mi se kurva pregura u dućanu!! Pravi se da me nema, da ne vidi.. zuji po podu i po plafonu.. MA MRŠ! Ubij se!...
aaa... fa... faaa... :relax: :D

ok.. inaf. ja mislim. :aha: sad sam odlično. fala. taman.
So many times...

Avatar
ragged
Postovi: 290
Pridružen/a: 06 kol 2007 14:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la ragged » 10 tra 2008 20:54

filomena je napisao/la:A ako je netko sa mnom u tom redu, onda nemam kompleksa, pa ih isprovociram, smišljam pjesmice, teatralno urlam, podrignem također, ili, ako sam pijana, ispsujem i u suzama napustim prostoriju. No nisam suptilna.
Čak i dok ih ignoriram.
Sad sam se naživcirala!
:lol: :lol: :lol:

a micika!
So many times...

Avatar
lunalestat
Postovi: 266
Pridružen/a: 26 ruj 2007 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la lunalestat » 10 tra 2008 21:20

..nastojim takvima ne ostat dužna ni kap jezikove juhe...jer ako išta u životu istinski mrzin to je čekanje u redovima.. radije bi s metlom pometala grad neg 4sata ćamila čekajući.. i onda neki ka polublesav polućorav i gluv danekažemkreten/ica..grrrrr..ubit-zaklat..al zadovoljim s pristojno odabranim ponižavajućim vokabularom..

a sa skaćen sebi u usta, malo offam...i sve vas lepo pozdravim...and Lahk noch.. :) PS. pusssssetina jenoj maloj koja maslaćke bere.. :aha:
luna

*luda_sme
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 svi 2007 11:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la *luda_sme » 11 tra 2008 09:59

Kaj ste svi tak oštri prema tom guranju prek reda?

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 11 tra 2008 11:33

oštra sam zato što me to nervira jer je pokazatelj ne poznavanja osnova kulture,

najčešće glasno prokomentiram ili potapsam po ramenu i izuetno uljudno kazem 'dragi, gospodine, dosla sam prije vas' pa ako me ne propusti ostavim se uljudnosti pa krenem na malo drukciji nacin, gorespomenut.

ako vidim da je netko na stakama ili da ce uzeti nesto za deset kuna koje drzi u ruci a ja imam citavu listu svega zivog, onda pitam zele li prije.

*luda_sme
Postovi: 151
Pridružen/a: 18 svi 2007 11:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la *luda_sme » 11 tra 2008 12:20

ne opravdavam to,ali sta tako funkcionira sve kod nas pa onda cu i ja..dosta je bilo vise pristojnosti...

Avatar
ragged
Postovi: 290
Pridružen/a: 06 kol 2007 14:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la ragged » 11 tra 2008 13:16

whatever je napisao/la:I podrignem u njijovom smijeru, ako sam jako ljuta, a jela sam nekaj grdoga taj dan.
:D
sori, maco, ali ti ne podriguješ... :o
osim ak ti se zalomi nakon vel'kih količina bućnice. no, tada se glasnije kaješ nego što si podrignula. :D
So many times...

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 11 tra 2008 13:22

ja s tim nemam problema uvijek kad podrignem u masi optuzim na glas onoga tko je u tom trenutku sa mnom.
pa kako mozes tako na glas. jos i smrdi. mislim stvarno.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
ragged
Postovi: 290
Pridružen/a: 06 kol 2007 14:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la ragged » 11 tra 2008 13:24

:D :D :D
koja si ti... zlica
ni ne slutiš koliko je to neugodno kad te za takvu spačku optuže nevinog.. meni to stalno rade :oops:
So many times...

Avatar
wimpi
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:15

Post Postao/la wimpi » 11 tra 2008 14:11

Sve presutim i dajem materijala raku zeluca, osim kad je guzva na autocesti i krenu po zaustavnoj traci, onda stanem na zaustavnu traku i lagano se vozim uz kolonu :x
"The Doctor of the future will no longer treat the human frame with drugs, but rather will cure and prevent disease with nutrition"

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 11 tra 2008 15:06

uf, definitivno podrzavam ovo zadnje... :cool:
jos me od svega najvise uzruja svercanj u prometu... :x
trgam auto, al ne pustam preko reda.... :twisted:
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 11 tra 2008 15:14

ragged je napisao/la:
whatever je napisao/la:I podrignem u njijovom smijeru, ako sam jako ljuta, a jela sam nekaj grdoga taj dan.
:D
sori, maco, ali ti ne podriguješ... :o
osim ak ti se zalomi nakon vel'kih količina bućnice. no, tada se glasnije kaješ nego što si podrignula. :D
Kak si zlobna.
Taman mi je Bizarna sporavnala reputaciju i ti sve moraš uništit, ha?! Distroj evriting ju tač, jel?! :shakehead:
:odlazi_u_suzama:
:lupa_vratima:
:kumi_i_jadikuje:
:blah:
...

:D
Epizodna uloga.

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 12 tra 2008 05:53

ragged je napisao/la:E.. Il kad ih vidiš kak zgrčeno hodaju na štakama iz čistog hira i sebičnosti
ma cijeli post je svjetski ali ovo mi je plafon, ragged, ovo ti je uvjerljivo najsvjetskiji dio. :roftl: :roftl:

a ja sam zajebana, kada mi je dobar dan, možeš me pogazit autom pa ću ti se ispričat što sam ti odvalila retrovizor. kad mi nije dobar dan kao recimo onih ostalih 300 u godini, probaj samo, piiiiiiiiiiiiiiii ti materina brđanska neškolovana ugurat svoju "potrošačku košaricu" ispred mog bijelog waltera. sve mogu tolerirat, pa i zulufe ali kud će ona s 40 paketa kajmaka, varikinom i onim silnim parizerom koji je prezamrznut i premokar da bi mu se na kasi očitao kod za manje od 16 minuta meni uzimat red??

kod doktora sam neubrojiva i kad se babe počnu zaletavat u ordinaciju imam već pripremljenu neku patološku laž tipa: a ja nek' krepam s temperaturom 40!!?

ali fakat, ne možeš ti meni dok ljudi ginu, trpe infarkte, rađaju djecu, pokušavaju izvaditi ekstremitete iz razno raznih mašina u kojima su im zapeli, leže pod bagerima, padaju sa skela -ići na prematanje! :o koje crno prematanje, ne treba ti ta noga više uopće, nije da ćeš u fanatic oko 4 ujutro.
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Avatar
ragged
Postovi: 290
Pridružen/a: 06 kol 2007 14:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la ragged » 12 tra 2008 09:01

ahahahah :lol:
a baš... crno prematanje :D

sve jebene babe trebaju prematanje. i to jer su za uskrs prale prozore pa ih je bog kaznio padom sa stolca. dabogda ih ko mumije zamotali.
So many times...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: preko reda

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 05 lip 2012 01:49

Ako je žena u pitanju, ne kažem apsolutno ništa nego čekiram dupe. :sinister:
I ako je dobar lik - isto.
Ako je neka bakica ili dedek u pitanju, isto ne kažem ni napravim ništa, oni će ionak skoro umrijet, nek imaju to malo veselja. slika
Ako je u pitanju mlada majka sa djetetom, izbeljim se djetetu. To zna biti nekad jako zabavno.
Pogotovo ako malac počne plakat. Grozna sam. Znam. slika

Ma u biti uopće se ne uzrujavam oko toga. Valjda. Ionak sam uvijek na mobitelu pa se ne stignem uzrujavat. Nekad i ne vidim kad se netko progura. slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Odgovorite