Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Pitaj me

Post Postao/la Teich » 14 vel 2016 11:00

Hranu.. :)
Pravis li kolače?
Live your life be free U know U have it all.

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 14 vel 2016 11:01

Za stvari koje mi obogate zivot u smislu da donesu ugodne i lepe trenutke. To moze bit dobro vino, rucak/vecera s nekim, iznenadenje neko. Nesto sto daje iskustvo koje cini zivot zanimljivijim.
Iako volim i stedit za neke vece investicije :D

Ti?

Ne. To evo nisam nikad

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Moloko » 14 vel 2016 11:02

Nope,debil sam za kolače.

Na parfeme, košulje, kapute, hranu (večere,ručkove), more, dobro vino.
Odaberi jednu koja ti je zgodna i reci koja:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Pitaj me

Post Postao/la Teich » 14 vel 2016 11:05

Niti jedna :confused:

A tebi?
Live your life be free U know U have it all.

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 14 vel 2016 11:16

huh, a da, nije nijedna baš neki moj tip. ali ajde ova desna na gitari koju brijem nisu ni stavili nijednom u puni kadar pa ni ne znam kako točno izgleda, ali djeluje nenametljivo i nerazmetljivo, which i like :)

tebi?

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Moloko » 14 vel 2016 11:29

Također. A može proći i ova crna :D Padam na crnke.

Jel bi pruzila oralni seks ženi koja nije obrijana na strateškom mjestu? :D :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 14 vel 2016 11:41

moliko, jel ti imas prirucnik za sva pitanja koja su vec postavljena :D


preskacem odg i pitanje...samo mi je :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Moloko » 14 vel 2016 12:05

Ne ali očito jedino tebe smeta kad ih ponavljam. Nije da baš pratim sva pitanja koja sam pitala ;)

Najbolji koncert na kojem si bila?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Pitaj me

Post Postao/la Teich » 14 vel 2016 12:32

Beyonce

Jesi se prejela za rucak dns?
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Moloko » 14 vel 2016 12:45

Nisam još ručala :D

Voliš li jesti kozice?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Nikita34 » 14 vel 2016 12:46

Obozavam!

Ti?

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Moloko » 14 vel 2016 12:47

Volim, danas ću ih raditi. :)

Čija (strana) kuhinja ti je najdraža i zašto?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Nikita34 » 14 vel 2016 12:51

Talijanska..zato sto je delicious :-)

Tebi?

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Moloko » 14 vel 2016 12:54

Isto, volim njihove okuse i začine.

Koji začin često stavljaš u hranu?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 14 vel 2016 12:56

kim

što si dobila za Valentinovo?

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 14 vel 2016 12:59

Mengu.

Ti?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 14 vel 2016 13:00

ja ni to.. jbt. da nisam trudna?

zake nisi došla na druženje u petak?

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Nikita34 » 14 vel 2016 13:11

Zato što sam predaleko..

Zašto si ti na druženju bila trijezna? :-P

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 14 vel 2016 13:13

Ne znam za Jannu mene nije bilo. Al pravo
ne vjerujem da je bila trijezna.
Na bolovanju sam malo sam prebijena.

Kak je bilo na druzenju?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 14 vel 2016 13:15

super, meni bolje nego prošli put. zgodne cure. nikad viđene dosad. a takve volim, čak i ako su strejt ;)

dolaziš idući put?

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Moloko » 14 vel 2016 13:16

Vjerojatno.

Jesi zavela koga? :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 14 vel 2016 13:19

skoro! ako znaš onaj vic sa skoro :D

jesi dobra u zavođenju?

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Moloko » 14 vel 2016 13:19

To bi trebali drugi reći.

A ti,jesi li?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Nikita34 » 14 vel 2016 13:24

To bi trebali drugi reći.. :-P

Kad si zadnji put nekog zavela?

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 14 vel 2016 13:25

ne uvijek, ali znam biti ok u tome :D

beše to predavno ako mene pitaš :-P

kako si se provela sinoć?

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Nikita34 » 14 vel 2016 13:27

Radila do 23h, pa sam išla spavat..prije spavanja se dirala :-) znači super sam se provela..hahaha

Ti?

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 14 vel 2016 13:29

hengala sa frendom kod mene. htjeli film pogledat, ali na kraju nismo.

ti si stvarno desno politički orjentirana? ako da... jao, bit će te zanimljivo upoznat i poslušat tvoju priču :D

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Nikita34 » 14 vel 2016 13:34

Da..uvijek desno.. :-) Sudeći po onom što pišeš ovdje i tebe će biti zanimljivo upoznat i slušat :-)

Ti? Istom desno ili?

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Moloko » 14 vel 2016 13:36

Ne,nikako. Lijevo.

3 razloga zašto si desničarka? :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 14 vel 2016 13:38

desno. ne baš. više kao ni u ludilu zapravo. tako da me baš zanima tvoja filozofija :D
većinom se zezam tu. ruku recimo mi nitko nije slomio, već sam ispala mimoza, pa kao bješe tu to autosprd ;) ali morat ću to počet pametnije raditi.. ne znaju svi ko bash da sam ja mučko đubre :D

a što je to desno što te odvaljuje, koje ideje?

Zaključano