Klima

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
Bob
Postovi: 225
Pridružen/a: 02 stu 2005 22:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: ..

Klima

Post Postao/la Bob » 13 lip 2007 17:58

Umrijet ću od vrućine danas... :cry: ...ovo znoj curi s mene, ne suze..

jel ima ko iskustva s prijenosnim klimama...naime u iznajmljenom stanu smo i ne isplati nam se plaćati ugradnju...tj. ne vidim smisla u tom.

i sad....čitam i čitam po netu, neki zadovoljni, neki popljuvali te prijenosne...

jel ima neko iskustva iz prve ruke, neku određenu marku za preporučiti..... skapavam :shakehead:

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 13 lip 2007 20:04

brijem da prijenosna klima nije loša...nekak je manja/blaža od ove normalne :o ne znam, ali je ne podnosim klime...svoju doma nisam od prošlog ljeta upalila, upravo sam bolesna...zašto? :? Zato kaj me klima ubila na poslu :o :cry: sve me boli...u ku...

Mi si zamracimo sve prostorije, još ujutro i tak nam je nekak lakše...ili se sjednemo u novi tramvaj pa se vozimo po Zagrebu :D
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
Version
Postovi: 181
Pridružen/a: 02 sij 2007 09:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la Version » 13 lip 2007 20:31

Ima ok prijenosnih klima. Namjeravamo žena i ja kupit jednu, jer mi je stan na vrhu zgrade na zapadnoj strani!!! :x :x :x :x Ne pomaže zamračivanje ni niš, kad nema zraka!

One male VIVAX su ok i HEIER....ostali manje više kradu lovu...
Razlika je kaj ove prijenosne imaju kantu za vodu nutra od kondenzacije i cijev koju hitiš kroz prozor za odzračivanje. Uglavnom, bolje rashladit klimom makar i pola sata nego slušat kak ti mozak cvrči u glavi...strašno! :D
btw, ja stvarno loše podnosim klimu, ali opet, NEMREM VIŠE BEZ NJE!!! Tak da kupi ako imaš para. :)
bezveze...

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 14 lip 2007 07:32

Ima moja mama prenosnu Quadro......rashladi prostoriju od 20 m na kvadrat. ali mora biti upaljena cim ju ugasis opet je vruce.
Cijev koja odvodi vruci zrak mora ici kroz prozor ili dimnjak. Jedina i najveca mana prenosnih klima je sta su bucne za poluditi. ne cujs sebe, druge, ni televizor.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
Bob
Postovi: 225
Pridružen/a: 02 stu 2005 22:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: ..

Post Postao/la Bob » 14 lip 2007 19:06

je, i ta cijev me muči...moram onda otvoriti prozor koji baš i nije malen...
i dalje sam neodlučna..
@version i kod mene ista situacija, na vrhu zgrade smo
jos ću ja ajd i prezivjeti, ali pas mi sam uskoči u kadu kad poludi od vrućine šta se događa svakodnevno sad...
vjerovatno ću puknut jedan dan i kupit je, a kako čujem prognozu to bi moglo biti i sutra... :(

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 15 lip 2007 07:25

cijev mozes staviti u dimnjak ako ga imas. ja ti svakako preporucam obicnu klimu. prenosna ipak nema toliku snagu, bucna je ( ne mozes spavati uz nju) i treba joj vremena da ohladi.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 16 lip 2007 08:13

ili..dogovori se sa vlasnikom stana...tj. ugradi klimu na svoj troshak..naravno..sve u dogovoru sa njim/njom...a neka ti on/ona to odbije od stanarine..i..svi sretni & zadovoljni...+ ohladjeni..a njemu/njoj..podignuta vrijednost stana..
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Odgovorite