Problemi vezani uz rad foruma, pitanja, pohvale, pokude? Navedite ih ovdje.
-
Sweet
- Postovi: 1
- Pridružen/a: 21 vel 2006 12:13
Post
Postao/la Sweet » 23 srp 2009 13:55
Ne mogu naći chat na crolu... ???
-
Plague
Post
Postao/la Plague » 26 srp 2009 20:40
Ja nisam znala ni da to postoji...
Di je?
-
PlayToy
- Postovi: 614
- Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: Zg
Post
Postao/la PlayToy » 27 srp 2009 13:30
nema ga. a pitanje je ZAŠTO???

-
tamara3
- Just tax the stupid people.
- Postovi: 8744
- Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Oblačić.
-
Kontakt:
Post
Postao/la tamara3 » 27 srp 2009 14:12
Zato jer za njega simply nema interesa, ili ga bar nije bilo.
-
PlayToy
- Postovi: 614
- Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: Zg
Post
Postao/la PlayToy » 27 srp 2009 16:44