Inače sam iz Zagreba, imam 32 godine, radim u školi i bavim se koječime što bi bilo previše za opisivati u pozdravnom postu
Čitamo se
Ovaj... a ja sam baš stekla dojam da mi je dobna struktura malo bližaAndain je napisao/la:Dobrodošla i od mene; drago mi je vidjeti da se ne registriraju samo klinke na ovoj stranici

Koji kriterijiuma je napisao/la:imaš inčrsting profil, pismena si, nemaš 19...mogla bi dobro kotirati tu na forumu.