stari član koji je daavno imao nalog ovdje,ali je zaboravio sve podatke..
no,bolje ovako,ko zna šta je ta tamo piskarala i radila,bolje da ne znam
šta znam,samujem predugo..nije da mi je loše
i predugo sam na jednom mjestu..
i u čekanju / iščekivanju odlaska iz mile moje Podgorice ,htjedoh malo popričat ,upoznat,zaljubit se u jednu mladu damu..
čuda su moguća, ,ne kaže Gibonni zalud..možda i dogodi se čudo..
da vidimo šta mi nosi i raznosi 2016.
Sretna vam ,sa sve mašnom ,Nova godina !
pozdrav uz radio Delfin, sa čašom viskija