malo vam je mrtvo ovdje, jel uopće itko briše prašinu, neće valjda gosti morati sami
došla sam da dam
došla sam da dam
...svima po zaslugama
malo vam je mrtvo ovdje, jel uopće itko briše prašinu, neće valjda gosti morati sami
malo vam je mrtvo ovdje, jel uopće itko briše prašinu, neće valjda gosti morati sami
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: došla sam da dam
Tvoja mama (briše prašinu).
Pozdrav, kalash, kad će kiša metaka? He he.
Pozdrav, kalash, kad će kiša metaka? He he.
I have no money and I have to scream.
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: došla sam da dam
ejkej četrsedam!
dobrodošla.
dobrodošla.
Re: došla sam da dam
reginald, you funny :*
o pa hvala kapetane <3
kak je to lijepo, nisam pošteno ni zasjela, već mi captain kirk i moderator žele dobrodošlicu :')
o pa hvala kapetane <3
kak je to lijepo, nisam pošteno ni zasjela, već mi captain kirk i moderator žele dobrodošlicu :')