...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 05 vel 2016 10:51

Dobila sam odobrenje da si nadjem pomocnog kuhara , imam jednog klinca u vidu ako bude tija radit , mrzim obucavat novake , no posto mi je u rodu nadam se da ce bit ok.. Ja sam mu gora od bilo kojeg sefa .... Sefica mi otela moju pomocnu kuharicu od prosle godine , sve sam ju naucila i sad da ce ona s njom radit u njenoj smjeni, a meni opet ostaje deranje na novake .. Selo veselo !!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nikita34 » 05 vel 2016 12:33


Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nirya » 05 vel 2016 12:58

zwarte paard je napisao/la:o tom kako postoje neki prelomni trenuci kao npr. smrt najblizih i kako tek kada prodjes kroz to mozes pomoci nekom da se sto prije sabere i taj odlazak prihvati k sebi kao motiv za pokret. o tom kako je to tezak, ali i divan proces...divno je ako imamo nekoga za kime mozemo toliko plakati, tko nam moze toliko faliti...i bez koga se zivot cini nezmisliv... ciji odlazak izmjesti iz koze.
:heartbreak:
Sad i ja razmišljam o tome. O smrti najbližih i sličnim stvarima.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 05 vel 2016 13:27

Stoko ljudska. Sljamu najobicniji.
Danas izlazim iz porezne i ciganka od cca 18god zica pare, ja ju otkacim a ona mi kaze dabogda poginula u nesreci. Digla mi zivac na 800. Vratim se i kazem joj da ponovi. Kaze ona sta me gledas. Reko napravit cu ti od lica vecu nesrecu nego ovu s kojom si se rodila. Naisao murjak, ona zbrise.
Sad vidim na fejsu pse pretucene do smrti u Medjimurju.
Di su svi ti veliki vjernici kad treba ustat protiv zlostavljanja zivotinja? Majku vam.
Sve ih treba polit benzinom. Jebeni cigani. Koja je vasa svrha postojanja osim da cicate socijalu, zicate po cesti i unistavate zivote toj nesretnoj djeci koju kotite? Da stvarate bezdusnu gamad koja uziva u patnjama drugih zivih bica.
Popizdila sam!

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 05 vel 2016 13:47

Nirya je napisao/la:
zwarte paard je napisao/la:o tom kako postoje neki prelomni trenuci kao npr. smrt najblizih i kako tek kada prodjes kroz to mozes pomoci nekom da se sto prije sabere i taj odlazak prihvati k sebi kao motiv za pokret. o tom kako je to tezak, ali i divan proces...divno je ako imamo nekoga za kime mozemo toliko plakati, tko nam moze toliko faliti...i bez koga se zivot cini nezmisliv... ciji odlazak izmjesti iz koze.
:heartbreak:
Sad i ja razmišljam o tome. O smrti najbližih i sličnim stvarima.

izvini nisam te mislila ucrnjaciti, samo neke stvari ne mogu se izbeci i drugacije je kada se tebi desi i kada se desi drugim ljudima.
svi imamo svoje procese iz kojih moramo izvuci kako se najbolje postaviti. mene gubitci koje dozive dragi ljudi znaju ganuti...kada vidim koliko su voljeli i kako jos ne znaju da vremenom ljude bez kojih ne mozes, a koji "odu" nadjes u sebi kada ti je tesko, kao da oni nadju tebe.
ne znamo to prvih mjeseci, ne znamo gdje se nalazimo...tesko je kada hodas zemljom a ne hoda ona osoba koja te je ucila hodati, sve kao da ucis nanovo...ali tamo negdje nakon par godina...taj samostalni hod postaje susret, samo bez tuge.
neke zadesi prije, neke kasnije, ali suosjecanje medju nama koje ostajemo ipak zivot uzdize i ne da da ode u smjeru depresije i gubitka ljepote.

eto ...to mi je bilo na umu... suosjecam s jako dragom osobom u nadi da ce divan odnos nakon odlaska njoj bitne osobe u njoj ostaviti prostora koji nije prazan nego prigrljen za sve potrebne motivacije u daljnjim zivotnim izazovima. da je osoba koja je otisla ucinila je svojim remek djelom koje imati snage da zablista neovisno.
ima divnih odnosa oceva i kceri...tako da sam malo tuzna zbog njene tuge, ali i sretna jer doista postoje velike price ljubavi...



eto :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 05 vel 2016 13:51

..o tome kako još samo dva dana mogu spavati do kad hoću a onda kreće dizanje u 6.. :blushes:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nirya » 05 vel 2016 14:44

zwarte paard je napisao/la:eto ...to mi je bilo na umu... suosjecam s jako dragom osobom u nadi da ce divan odnos nakon odlaska njoj bitne osobe u njoj ostaviti prostora koji nije prazan nego prigrljen za sve potrebne motivacije u daljnjim zivotnim izazovima. da je osoba koja je otisla ucinila je svojim remek djelom koje imati snage da zablista neovisno.
ima divnih odnosa oceva i kceri...
E. Baš zato. Nisi me ti ucrnjačila, ucrnjačila sam se sama.

Enivej, evo, sad ću razmišljati o tome kako je super što na poslu svako malo netko ima rođendan pa časti hranom, i kako smo se do maloprije gostili predobrim domaćim burekom s mesom (koji inače ne volim i ne jedem, osim kad ga radi ova kolegica koja je slavila rođendan :)). I kako ništa više neću danas jesti :blushes: *full*
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 05 vel 2016 22:05

..o tome što je to što pokreće ljude da ne vole baš prevelike "dobrice", u tom nekom ljubavno-seksualnom smislu.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Xenna » 06 vel 2016 00:52

^ vidis, to i mene zanima. Jer je meni to definitvno plus, ali izgleda da vecini nije bas neki turn on :D a ne kuzim zasto, ako je neko "dobrica", ne znaci da se opcenito ponasa ko casna ili nekaj, samo da je dobra osoba i guess :impatient:

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nirya » 06 vel 2016 07:54

Ha, ne znam, to ne vrijedi za mene, ja volim dobre ljude :-)

A razmišljam o galantnosti i tramvajima u pol 8 ujutro. I kako ću spavati većinu dana.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 06 vel 2016 09:25

@Xenna i Nirya-znala sam da ćete krivo pomisliti,kao većina kada spomenem tako nešto. :D Kad kažem da netko nije dobrica to ne znaci da nije dobar kao osoba,da vara okolo,da nije stabilan (mentalno i fizicki) i da nije netko kome se može vjerovati. Tu se radi o toj nekoj sitnoj dozi inatljivosti i bezazlenoj provokaciji, usmjerenoj prema osobi s kojom je ta osoba u vezi. Dakle vise neka nezlocesta vrckavost nego ono na sto vi vjerojatno mislite pod "dobrica". :)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 06 vel 2016 10:42

Ja ne volim izraz ''dobrica'' jer često implicira podcjenjivanje, ono..osoba je bez karaktera. No, volim ne-sjebane/ pozitivne i nesebične ljude. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 06 vel 2016 10:53

Mislim da nismo jednako shvatile izraz, sve 4. I meni nije nimalo podcjenjivački, čak mi je simpatičan. Ali dobro- budemo o njemu raspravile jednom u zasebnoj temi da ne offtopičarimo. :)

OT: O tome koliko je praktičnije imati manji stan kad je pospremanje u pitanju :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Xenna » 06 vel 2016 11:14

Da, slazem se da je vecini taj izraz negativan, tj bas to kaj je Andain rekla, da su te osobe nezanimljive. A ja ih opce ne gledam tak (valjda jer mene cesto tak opisuju..).
Moving on now.

OT: o "dobricama" :D

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 06 vel 2016 13:21

Kako je ona meni sexi nasminkana a kad je bez sminke ajme ..uzas..a kad se napije onda je legendarna
Privitak/ci
FB_IMG_1454761106076.jpg
(130.13 KiB) Preuzeto 889 puta.
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 06 vel 2016 15:52

Little N je napisao/la:Stoko ljudska. Sljamu najobicniji.
Danas izlazim iz porezne i ciganka od cca 18god zica pare,
daj mi opiši kakva je - jel joj se "trese" lijeva ruka? ona s kojom ne žica novac?
fakat je masu cigana po zagrebu, ne znam što se događa.

brijem da poznajem sve cigane i žicaroše po zagrebu. ima jedna koja tramvajima hara, nije ciganka, zdrava, visoka cura. samo ide od osobe do osobe, kaže "prost'te" i ispruži ruku.
najdraže mi je kada "otac i sin" uđu, mali valjda vreba torbe jer su u njegovoj visini, ovaj ga drži za ručicu i ide od osobe do osobe. nakon toga izađu iz trama i svak svojim putem.
tu je i ona na kolodvoru koja prodaje katoličke kalendare. to mi fakat nije jasno. i užasno je agresivna.




ont_ o tome koliko puta su za mene rekli da sam dobrica. :D

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nikita34 » 06 vel 2016 16:41

Šta obuci večeras za koncert?! Dali ću se zabavit ili oplakat budući je Merlinov koncert..hmm
Ja sam dobrica i to mi je mana! Velika! Zasto nisam malo vise bitch?!

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 06 vel 2016 18:32

O tome kako sam se smrzla ko p vani.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Teich » 07 vel 2016 01:13

Live your life be free U know U have it all.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 07 vel 2016 08:51

Sinoc dok sam isla na motoru u grad pas me uspio ugrist za nogu , trca zamnom po sred ceste ,iskida mi rebe, da nisam dala gasa izgriza bi me cilu, majku mu njegovu.! Popodne mi dolazi otac pa cemo ic do vlasnika il ga zaklat il tuzit zenu sto joj pas hoda bez uzice i brnjice i grize ljude u prometu !ako ne pokaze knjizicu da je pas cjepljen osobno cu mu pucat posred glave !!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 07 vel 2016 12:22

Sad sam se sitila da sam negdi u nekoj torbi spremila dva cvita ima da se razvalimo ja ,otac i ujac veceras
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la DEFIANCE » 07 vel 2016 22:26

Kako vrijeme leti i koliko me dugo nema ovdje na crolu......

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 07 vel 2016 22:31

A Boze, ne mogu popiti tri bambusa a da me ne boli glava. :confused: :loser:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Teich » 07 vel 2016 22:54

Kako sam bija glupa kad sam bila zaljubljena..jako glupa...da...
Live your life be free U know U have it all.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 08 vel 2016 10:02

uma je napisao/la: daj mi opiši kakva je - jel joj se "trese" lijeva ruka? ona s kojom ne žica novac?
fakat je masu cigana po zagrebu, ne znam što se događa.
Mlada, niska, mrsava, kosa u repu, ocajni zubi i prica istrijanski :confused:
Nemam detaljniji opis jer mi se zacrnilo pred ocima :)

Razmisljam o tome dal negdje netko vodi statistiku o tome koliko drzavnog novca progutaju u godinu dana!

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 08 vel 2016 10:39

u zgu ima par roma koji zicaju...dodjem svake prestupne i lagano imam feeling poznanstva. sada mi dodje da ih srcano pozdravim...kao da su frendovi. iako samo prosisam pored, vise me ne zaustavljaju ili samo nesto opsuju...cini mi se kao da bi ih cmokila jer se u kontinuitetu voidjamo. neobicna ljudska priroda, skroz..
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 08 vel 2016 10:46

lako za rome, sve više je i ne-roma koji kopaju po kontejnerima. strava je to ovdje u zagrebu.
država ide u kurac, dinamika stanovništva ide u kurac, a to iz prve ruke mogu reći jer sam osobno "deportirala" hrpu obitelji i pojedinaca u inozemstvo.

za oko 10 godina ova država bit će pustoš, srednja klasa neće postojat uopće, mlade ćeš moći pobrojati na prste jedne ruke. taj trulež me ustvari i samu deprimira, sram me gdje živim, iako nemam financijskog i privatnog razloga za selidbu, ako izuzmemo hrpetinu poreznih novaca koje mi država kao privatniku siše. ekšli me privlači zdravija ekonomska, socijalna i politička sredina. možda i odjebem odavde dobrovoljno jer sam ionako više "njemica" u glavi nego hrvatica, we'll see.

\\kraj lamentiranja.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 08 vel 2016 10:52

Kad smo kod odlazaka vani, koliko vas zna za pozitivne priče oko tih odlazaka u inozemstvo ''na slijepo''? Pitam jer sam nedavno čula jednu lošu, ono ljudi su otišli u Irsku i tamo praktički žive s još 10 stranaca u malom stanu i jedva spajaju kraj s krajem pa sam nekako dojma da se odlazak u inozemstvo isplati jedino ak si zanimljivije struke i imaš već unaprijed obećan dobar posao (što je pretpostavljam dosta rijetko)?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 08 vel 2016 11:02

^
moji ljudi koji su išli vani su se super snašli ali mahom su to visoko obrazovani ljudi koji si znaju posložiti stvari i otić na pravo mjesto, prethodno pripremljeni koliko se može bit... o takvima se baš ne piše jer su se odmah dobro snašli i žive svoj život. ovi o kojima ti govoriš su drugi sloj ljudi, to što sam po medijima vidila su ljudi koji su otišli onako na blef, nemaju pojma di će bit, nemaju ni para za se vratit nazad, nemaju sređen posao. pa nije ni čudo da im je tako kako je.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 08 vel 2016 11:26

meni je masu prijatelja stokuda i mislim da je bitno imati dobru socijalnu mrezu tamo gdje ides. u stvari mislim da je to najbitnije u pocecima...

bilo bi dobro da se svi mogu pripreminti, neki ce jednostavno biti radna snaga, najeftinije moguca...to je onaj najranjiviji sloj svakog drustva, ekonomski nepostojeci. spretnost nije s neba pala...kao niti samostalnost, niti samopouzdanje.

snalazljivos i pitanje sansi i predispozicija su skakljivo podrucje....

uma sta se zivciras, ionako ces prije ili kasnije otici...:)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Odgovorite