SPLIT NIJE UMRO DOK GOD MI ŠAŠAVE LEZBEJKE ŽIVIMO U NJEMU;D

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
mish
Postovi: 257
Pridružen/a: 09 sij 2007 19:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: milky way
Kontakt:

SPLIT NIJE UMRO DOK GOD MI ŠAŠAVE LEZBEJKE ŽIVIMO U NJEMU;D

Post Postao/la mish » 27 sij 2008 15:42

sta je ovo di ste nestale..nemojte da pomisle ljudi kako smo asocijalni i kako nemamo smisla za druzenje...zato po ko zna koji put- navalite! i izadjite iz tih skrivenih rupica..vidi mene, kao jedan mali mish jako sam snalazljiva i nadasve izvan misjih jupica... amo neko druzenje ofo ono!? a i uskoro ponovo krecemo sa tkz lustom koji je malo zastao radi praznika i alkohola ali budemo mi to sad opet pokrenile... ;) i posebna molba onim lezbicama povise 20god- javite se molimo vas..mozda ima koja normalna..previse je ovih maloljetnih koje nece da slusaju starije...ah te sadasnje generacije..ccc... lola i gia volim vas..;)
''..I often think in music. I live my daydreams in music. I see my life in terms of music... I get most joy in life out of music." --Albert Einstein

spank_bitcH
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 pro 2007 13:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la spank_bitcH » 27 sij 2008 16:04

19.god
nista od mene :thumbdown: :D

Avatar
killer_cupcake
Postovi: 1044
Pridružen/a: 16 pro 2007 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la killer_cupcake » 27 sij 2008 18:50

jawljamo se jawljamo ;)
shta sad? hehehehe
we have all heard what we wanted to hear, truth that sounds right to our ears

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 27 sij 2008 19:26

a di si nas sad nasla kad su isppiti? :D

anne
Postovi: 48
Pridružen/a: 27 pro 2007 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: split
Kontakt:

Post Postao/la anne » 27 sij 2008 19:40

sta maloljetnice dobile odjeb...a dobro dobro je...ne pricamo vise..hahahaha..e a mi maloljetnice najbolje za lude provode,e kad mi budemo organizirale nesto bit ce mozemo li i mi doc..heheh

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 27 sij 2008 20:28

ahhahahahaha... :D ..
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

Avatar
mish
Postovi: 257
Pridružen/a: 09 sij 2007 19:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: milky way
Kontakt:

Post Postao/la mish » 27 sij 2008 20:35

haha..ma nisu maloljetnice dobile odjebitis..nego cisto da ima i onih malo starijih..da i njih potaknemo..a vi maloljetnice mozete bit ponosne jer imate veca muda od njih pa se i pojavite..haha...(valjda ce ih ovo razestit pa ce se javit) hihi... a nista sad..samo se vi javljajte..pa cemo nesto organizovat.. :D
''..I often think in music. I live my daydreams in music. I see my life in terms of music... I get most joy in life out of music." --Albert Einstein

Avatar
lunalestat
Postovi: 266
Pridružen/a: 26 ruj 2007 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la lunalestat » 27 sij 2008 21:53

e mishka, kad si se vratijo????? nisan baš u toku.. :eek: ...enivej dobrodopuzala natrag :aha: baš san sinoć bila do st--bacil oko u kokošinjac..a od koka nit kok..
nije frag da vas još muće probavne (il vaginalne) tegobe od bosanskih čvapčiča.. :P
eo javljn se sa svih svojih firundcvancighhhh..
a kad vi to mislite uprilićit neki event???

poz lusteri :) :)
luna

Avatar
mish
Postovi: 257
Pridružen/a: 09 sij 2007 19:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: milky way
Kontakt:

Post Postao/la mish » 27 sij 2008 22:24

ej zenice..:D vratila se ja ima 2 tjedna..a ovaj vikend sam doma jel ucim ,sutra je ispit pa ofo ono...a event bumo brzo nekad..mislili smo cak nesto ,ako supijemo nekako,bas event pravi sa pravim nazivom na gay ljude jel..samo trebamo vidit di sta kako...ali nebi to bilo razvikano..nego ovako samo da mi znamo sa foruma..nista za svijet ''normalni''..haha.. a do tad se mozemo nac negdi beze malo 4 fun..to se sve dogovorimo ode na nasem dragom forumu..haha..pusa punoljetnice:D
''..I often think in music. I live my daydreams in music. I see my life in terms of music... I get most joy in life out of music." --Albert Einstein

Avatar
lunalestat
Postovi: 266
Pridružen/a: 26 ruj 2007 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la lunalestat » 27 sij 2008 22:58

uf-stvarno san izletila iz kolosjeka.. masa posla :? :? ..a bila mi je i gospoja supruga tu.. :oops: pa san se kanila čorafa kompa..
a mij mačkimac ko da zna da je ofo za miša, pa njuška ekran i diga repicu do plafona :P ..
pa nadan se da se/će se učenje isplatilo.. :) :)
mah-mah
luna

Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 28 sij 2008 09:04

oooOOoo. pa pa gospođe pipl* se probudile.. :D lipo, lipo. to sad kad ste obje udate, pa vam derneka prifalilo. neka, neka. idemo dalje! :D :kiss: :kiss:

Avatar
mish
Postovi: 257
Pridružen/a: 09 sij 2007 19:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: milky way
Kontakt:

Post Postao/la mish » 28 sij 2008 14:15

lola je napisao/la:oooOOoo. pa pa gospođe pipl* se probudile.. :D lipo, lipo. to sad kad ste obje udate, pa vam derneka prifalilo. neka, neka. idemo dalje! :D :kiss: :kiss:
nemoj da i ti budes udana!? znas da meni to nije problem...koliko samo zena iman..;) nemoj da mi i ti budes jedna od njih..hehe...ljubac..ja u tebe na faxu oko 4ipo beba..pa ak slucajno ovo budes citala da znas..ali javit cu ti se ja na mob..pusaa
''..I often think in music. I live my daydreams in music. I see my life in terms of music... I get most joy in life out of music." --Albert Einstein

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 28 sij 2008 16:43

dernecit cemo..al cekaj da zavrsi ovaj ispitni rok, koji jos nije poceo!!heheeh
ko more patit, ko more platit pogled s kineskog zida..(nije kineski, al nema veze), vidi se more, marjan i riva..i kuce cilega splita!
jeeeeeeeeeeeeee :D
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

anne
Postovi: 48
Pridružen/a: 27 pro 2007 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: split
Kontakt:

Post Postao/la anne » 29 sij 2008 20:37

mish je napisao/la:haha..ma nisu maloljetnice dobile odjebitis..nego cisto da ima i onih malo starijih..da i njih potaknemo..a vi maloljetnice mozete bit ponosne jer imate veca muda od njih pa se i pojavite..haha...(valjda ce ih ovo razestit pa ce se javit) hihi... a nista sad..samo se vi javljajte..pa cemo nesto organizovat.. :D
ma sali se ane...hahaha....a neka neka amo punoljetnice javljajte se...ima cura koje bi vas tile upoznat...

spank_bitcH
Postovi: 180
Pridružen/a: 03 pro 2007 13:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la spank_bitcH » 29 sij 2008 22:47

iz protesta necu doc...a da znas samo mi fali 3 miseca do dvadesete :x
zekim ce :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 29 sij 2008 23:22

jel se pije u petak?
meni trebaju poprilichne doze aditiva/uppera/alkohola.
pa eto nadam se da ce bit nest. ak ne, svejedno pijem.

Avatar
mish
Postovi: 257
Pridružen/a: 09 sij 2007 19:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: milky way
Kontakt:

Post Postao/la mish » 30 sij 2008 00:00

spank_bitcH je napisao/la:iz protesta necu doc...a da znas samo mi fali 3 miseca do dvadesete :x
zekim ce :D
haha ma sve se vi ode javljate..a kad objavimo uru i mjesto nekog gay partija-tj. prvog gay partija u st...niko nece doc...cccc...hehe... a do tad cemo polako ajd..step by step..baby steps...;)
''..I often think in music. I live my daydreams in music. I see my life in terms of music... I get most joy in life out of music." --Albert Einstein

Avatar
mish
Postovi: 257
Pridružen/a: 09 sij 2007 19:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: milky way
Kontakt:

Post Postao/la mish » 30 sij 2008 00:02

uma je napisao/la:jel se pije u petak?
meni trebaju poprilichne doze aditiva/uppera/alkohola.
pa eto nadam se da ce bit nest. ak ne, svejedno pijem.
ne znam ti za petak..ali u subotu mislimo gradelavat nas 10tak u mene na krovu i u prostriji u sklonistu..haha...pa ako budes zainteresirana..slobodno se pridruzi.. ne ako nego moras... opit cemo se zajedno beba..zajedno smo jaci..;) :*
''..I often think in music. I live my daydreams in music. I see my life in terms of music... I get most joy in life out of music." --Albert Einstein

oliva3
Postovi: 11
Pridružen/a: 15 lis 2007 23:32

Post Postao/la oliva3 » 30 sij 2008 00:43

a mishu,mishu ko ce ako nes ti...hahaha...a cula san za to gradelavanje na zgradi nemogu od smija,samo da ne bude koja suicidna osobajavascript:emoticon(':krezub')
javascript:emoticon(':krezub')...ajoj..bilo bi i vrime da zabancimo vise........JUHUUUUUUUUUU
..BLIZINA JE KAD NISI TU A ŽIVIŠ U MENI..

Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 30 sij 2008 07:58

gradelavanje.. mmm.. sam da ne bude srdela molim vas! :D

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 30 sij 2008 09:11

joj sta obozavan taj kvart, i taj krov, i gradele :D :D
koja smo mi ekipa, rucamo na krovu, a bal je u sklonistu :D :D
nego ovaj, buduci da je teta mish javno pozvala tete na krov, evo i ja se pridruzujm prozivci.. :inlove:
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

Avatar
mish
Postovi: 257
Pridružen/a: 09 sij 2007 19:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: milky way
Kontakt:

Post Postao/la mish » 30 sij 2008 12:58

gia-84 je napisao/la:j
nego ovaj, buduci da je teta mish javno pozvala tete na krov, evo i ja se pridruzujm prozivci.. :inlove:
halooooo!!??? ma koje javno pozivanje..ovo je samo za uzi krug lezba..pa nije meni krov na kineskom zidu-haha..(ps. zgrada blizu mene se tako zove,da oni sta ne zive u st ne mislie na THE kineski zid) nece nas stat toliko...a i ove druge tete moraju zasluizit krov..gore sam vodila samo dvi svoje cure..hehe...romantika ..zvijezde,more u daljini,zvuk potezanja wc skoljke susida ispod..haha...ugl. nije javna prozivka nego samo za uzu obitelj..haha...
i btw. LUBINI su u pitanju...debil casti..hahahha... :P :D
''..I often think in music. I live my daydreams in music. I see my life in terms of music... I get most joy in life out of music." --Albert Einstein

Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 30 sij 2008 16:07

:hiper: došla plaća i to.. :D

Avatar
killer_cupcake
Postovi: 1044
Pridružen/a: 16 pro 2007 22:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la killer_cupcake » 05 ožu 2008 12:54

tralalalala :cool:
we have all heard what we wanted to hear, truth that sounds right to our ears

Odgovorite