Druzenja 2016!

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Little N » 12 vel 2016 13:24

Rezervacija je od 21h.
Ne dajte da vas kisa sprijeci ;)

Trebam volontera da preuzme rezervaciju da ne spusimo stol. Anybody? Ja sam tek u pol 7 doma s posla i no chance da stignem.

*Rijeseno

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la megan » 12 vel 2016 13:44

Bit ce nas koji cemo doci tocno ;)
Desert je visnjica :(

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Teich » 12 vel 2016 14:08

Jep i ja san tam u 21 seee yaa
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la zwarte paard » 12 vel 2016 15:01

slika

voljela bih da sam s vama, ali...

barem razglednica...


lijepo nek vam je...

cmok
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nikita34 » 12 vel 2016 18:18

Samo da vam kažem, jako mi je zao sto nisam u mogucnosti doci i upoznati vas! Prvom prilikom kad se vratim stizem i ja.. Lijepo se zabavite! :-*

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 12 vel 2016 18:58

Od Au do Hrv treba cca 3 sata, još stigneš doći. :D

Ljudovi, vidimo se! ;)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nikita34 » 12 vel 2016 19:02

Od Villacha do Zg treba skoro toliko od mene do Zg 8h :-(. Vjeruj da bi dosla! Vraćam se u aprilu pa ako bude sta onda stizem.. :-)

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Andain » 13 vel 2016 12:01

Ok, hoću ja opet prva davati komentar? Kao netko tko prvi odlazi s party-a? :D

Meni je bilo super s malenom iznimkom da mi je ovaj put bilo super i na trashu. :) I da, bilo i više cura ovaj put..yay za sve vas koje ste došle solo i minglale se kao i one koje su se prošli put tek upoznale i ovaj put došle kao najbolje frendice :D

Ja sam za da ovo bude bar dvomjesečna tradicija ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 13 vel 2016 12:15

Baš mi je drago da je ovaj put bilo i više novih cura. :) Little N, još jednom svaka čast za nastavak organiziranja druženja.

Buzz je skroz fora mjesto i sviđaju mi se te njihove svirke. Djeluju opuštajuće..

Nisam išla u Hot Pot , ne znam i dalje točan razlog zašto ali nema nikakve veze sa druženjem, više sa mojim čudnim mozgom. :D A i valjda mi je taj Hot Pot nekako sve više bezveze. Bilo mi je baš super u Buzz-u a posebno mi je drago ako sam makar 1% sa svojim postovima "ohrabrenja" potaknula nove cure da dođu i minglaju s nama. Nadam se da će se ovakvo druženje nastaviti. :feelingfree:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

backspace

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la backspace » 13 vel 2016 13:02

dakle, sad sam tek pročitala post od susie i zadnju rečenicu vezanu uz mene. i kontekst. nda, malo mi je možda sad neugodno. malo. možda. no, drago mi je da si mi dozvolila da živim u uvjerenju cijelu večer da si došla samo zbog mene i mojih nadahnujućih postova. bila je to jedna jako lepa priča.

inače je bilo odlično. pretjerala sam u nekom trenutku malo s alkoholom, pa hvala jednoj od vas za vodu, odnosno što je skužila na vrijeme da je vrag počeo odnositi šalu i donositi duple peline. s druge strane, bolio me želudac zadnja dva, tri dana.. ta-da, više ne buba.

drago mi je da su došle brojne nove cure, puno sam vas upoznala, pričala, na momente i trkeljala, bila je to opet jedna jako lepa priča.

a sad ono najvažnije, znam da sam superhot i da mi je teško odoliti na podiju, kao i bilogdje drugdje, ali molim da mi ubuduće ne slomite ruku. ili bar ne desnu jer se ipak nadam još nekom sexu u životu. konkretno, dijagnoza: otvoreno unutarnji prijelom na 6,72 mjesta u desnom dlanu. danas me boli čak i jače nego sinoć. a da ne bi ispalo da sam p...kica, znači, postoje studije prema kojima je ta bol usporediva sa boli koju žene osjete kada na prirodan način rađaju. i da nisam bila hrabra i trpna kako jesam sinoc, hitnu bi zvala doktorica koja se na sreću našla tamo i pregledala me i dala prvu pomoć. ali smirila sam situaciju, kao nije mi ništa, tough sam i to.

uglavnom, sukus situacije: bila je to i opet jedna jako lepa priča.
keep on with the good work!
:*

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 13 vel 2016 13:20

..zaboravih napisati: bilo bi cool i da nakon druzenja (dan poslije) bude nesto tipa afterparty coffee u nekom bircu,popodne naravno kad se svi naspavaju :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la zenia » 13 vel 2016 14:14

Spejs, ak se pozelis uzbudljivih iskustava odi snimi tu ruku na traumu. Te tete te skidaju stogod da si polomila :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

backspace

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la backspace » 13 vel 2016 14:20

je, imam već nekoliko dosta zanimljivih iskustava s rendegom. :D

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la zenia » 13 vel 2016 14:23

Oh pa to je ucestala pojava?
Mozda ta tematika zasluzuje svoj topic :D
"Zanimljiva iskustva s rendgena" ili "rtg ispovijesti"
ili tako nesto sto vuce na rubriku u gloriji.
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
summer2
Postovi: 8
Pridružen/a: 09 vel 2016 23:30
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la summer2 » 13 vel 2016 14:50

....i kada će bit ponovno druženje? :veryhappydance:
Bilo je super!!!

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nikita34 » 13 vel 2016 15:20

Koliko vidim, svima je bilo super, osim meni..logično jer nisam ni bila s vama :-( Sad mi je još više žao. Dolazim sigurno sljedeći put, ako niš drugo bar da vidim super hot backspace na podiju :-P Neću ti slomit ništa obećajem! A i moram ti ispričati ono za kumu :-)

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Teich » 13 vel 2016 16:41

Olaaaa znaci umro sam na poslu do sad..spavah samo sat vremena.. Bilo je dobro sinoc...i moloko je bila dobra..i megan i svi...samo bekspejs nije..a lijepo sam odmah rekla polako pazi se...i eto kakon e lomljenje desilo neznam..nisam bila prisutna.. jaooo lude zene...bilo je kul bit trijezan uz sve vas tak hehhee
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 13 vel 2016 17:26

Pridruzujem se komentarima da je bilo odlicno.

Na trenutak sam u Buzzu pomislila: pa jel moguce da je opet toliko novih djevojaka doslo... :duckdance:

Muzika u HP mi je taman sjela, a moglo se i plesati sto je Gospođa dobrano iskoristila. Kad god sam pogledala, ona je drugoj bila u krilu ili na dupetu. Blago meni.
:impatient:

Sinocni state of mind:
slika

Andain, molim te oprosti sto sam prosula ti cugu :hideunderrock:
Janna je bila trijezna. Wtf?

Novim djevojkama i dalje ne znam nickove.
Nametags na sise!
:thankyou:
In vino veritas, oprostit cu ti sto si pila sommersby ako ti meni sto sam ti zaboravila ime bakon 3,5min sto smo se upoznale :hideunderrock:

Summer nesreco, dobrodosla natrag!
Yep I'm gay, ostajes i dalje gay. :p
Blueberry, koliko smo rekli da fali postova do punopravnog clanstva na CroLu? + frendice su cool :duckdance:
Jel itko pojeo one AfterEight cokoladice sa stola?
Pusa mojoj ljubavnici, iako si plavusa super si mi.
I tvoja frendica isto... :plazi2:

L.N. hvala sto si me u 4 ujutro podsjetila kako sam umorna... :giveflower:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Andain » 13 vel 2016 17:44

I drugi put, biseksualna :P..moja torba je još bila ok, u jednom trenutku je jedan od stolova plivao u pivi :D


Da, i ja sam većinu vremena bila skroz trijezna što je, obzirom na količinu malibu-coli koje sam popila, lijepo za znati :)
Masa cura se opet pogubila na putu do h.p. il se to samo meni činilo?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Blueberry
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 sij 2016 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Blueberry » 13 vel 2016 22:58

@Biseksualna Lezbijka - poradit ću na punopravnom prihvaćanju u zajednicu! Pitaj me na sljedećem druženju, imat ću najmanje duplo više postova :typerhappy:

Meni je opet bilo super i nekako sam se osjećala da vas znam sto godina iako smo se vidjele ravno dva puta u životu (pogotovo Andain i Megan i, naravno, svoju najbolju novopečenu prijateljicu Xennu :hugsqueeze: ). I opet hvala svim curkama na trudu, otvorenosti, pristupačnosti...divne ste :inlove:

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Xenna » 13 vel 2016 23:28

@andain: Nije ti se pricinilo.. Moze im biti zao, ovaj put je stvarno bilo dobro; i muzika i manja guzva nego prosli put :duckdance:

Ugl, i meni je bilo super, bas je bilo lijepo opet vidjeti cure koje sam prosli put upoznala i skuziti da su mi sad jos simpaticnije :) i da imam novu bff, a da nisam ni znala (bok blueberry! :wave: )

I naravno, nadam se da se vidimo opet uskoro. Bas bi bilo lijepo da nam ovo druzenje postane redovno.

Ps @biseksualna: yep, still gay :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la JaNNa » 14 vel 2016 12:51

al sam bila trijezna!? :wow:

bilo je super! nikome nisam zapamtila nick, ali sam zaključila da se uopće više neću predstavljat svojim imenom, jer na kraju večeri uvijek sam Jana. Možda čak napravim privjesak sa Janna (skužila sam da je to sad in).. ili uzmem neku naljepnicu od Todorića i nakeljim je na drugu stranu vrata..

Čini mi se da su se svi lijepo proveli, a i Megan je ostala do fajrunta... :giveflower:

Delete, najbolje ti je da se kloniš žena, vidiš da nisu normalne: jedna ti nosi vodu, druga lomi ruku, treća sjebe sve kombinacije...

Iduće henganje bi moglo bit oko 8.marta... prigodno...

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Teich » 14 vel 2016 13:03

Moze 8. Mart hehehe taman, al samo ne buzz.. :) da.megan napokon ostala do fajrunta hehhe
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la JaNNa » 14 vel 2016 13:05

kaj fali Buzz-u?

Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la mystera76 » 14 vel 2016 13:25

meni nista osim sapuna....:)

za pocetak..pozdrav svima koliko vas ima... :veryhappydance:

bilo je opet super(a di nece biti nakon 3 boce)...ajme...uglavnom malo prije dosla doma nisam stigla ranije,previse promila za ravnotezu :brainless:

kraj u buzz opet neznam a kad dosli u hp...nikog nije bilo il mi nismo dobro vidjele hehehe
di ste nestale sve?
pa mi otisle u masters di se skrsile do kraja,u debelom danu sklopile oci... :sleeping:

jedva cekam next time druzenja...
i jos jednom sve pohvale little n za organizaciju :veryhappydance:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Andain » 14 vel 2016 15:51

^ kad se uvijek kupite zadnje iz buzz-a :D.. cure su bile u h.p. al u onom kutku kraj dj-a ;)

Blueberry, mislim da za punopravno članstvo moraš jednom i izaći iz ovog topica i napisati koju crticu u nekom drugom. Npr, filmovi i serije, kad jednom odgledaš the 100 :gigglenod:

8. 03. zvuči kul..tj. vikend poslije :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Susie Derkins
Postovi: 14
Pridružen/a: 18 lis 2012 17:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Susie Derkins » 14 vel 2016 17:56

backspace je napisao/la:dakle, sad sam tek pročitala post od susie i zadnju rečenicu vezanu uz mene. i kontekst. nda, malo mi je možda sad neugodno. malo. možda. no, drago mi je da si mi dozvolila da živim u uvjerenju cijelu večer da si došla samo zbog mene i mojih nadahnujućih postova. bila je to jedna jako lepa priča.
Backspace, pa naravno da sam došla upoznati tebe, nije to bila samo priča!
Ali tako znači, ti si išla tražiti te postove? A slatko. :D

Inače, bilo je super druškati se s vama, dođem i drugi put :duckdance:

Avatar
aftereight
Postovi: 18
Pridružen/a: 18 sij 2016 23:41
Spol/rod: ne želim definirati
Status: Solo
Kontakt:

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la aftereight » 14 vel 2016 18:24

Čokoladica je nažalost ostalo puno, valjda konobarima za bakšiš.
I tko zna kakvog još blaga nađu kad alkohol teče u potocima ;) Nije im loš job.

Pozdrav onima kojima sam zapamtila ime i/ili nick:
Andain, Blueberry i tvojim frendicama, Xenni, In vino veritas, Bi-lez tebe znam otprije ;) i gospođi,
Mystera76 i frendici - u masters sam dospjela greškom, sorry kaj sam se brzo skupila i otišla, bio mi je 2much.
Žena u HP-u je bilo 15% od nas iz Buzza kad smo stigle, al sam srela neke druge frendove.
Ne sjećam se mjuze iz Hota, valjda je bila dobra :veryhappydance:

Komentar na Buzz - dobar prostor, like za live svirku, no malo je skučen za toliko nas.
Sviđa mi se ideja o aftercoffee next day during day time.

Komentar na mixanje pića - nije mi bilo niš ujutro :feelingfree: jupi

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la megan » 14 vel 2016 21:10

ajde da i ja potvrdim da je bilo stvarno super :)

došla sam (opet) malo umorna, a ispalo je da sam minglala sto na sat i dočekala fajrunt u potu, što se ne sjećam kad se zadnji put desilo :D
bilo mi je jako drago ponovno vidjeti neke od vas koje sam upoznala na prethodnom druženju..baš ste pozitivno i ugodno društvo :)
i naravno, uvijek mi je lijepo catch up-ati s vama koje nešto duže poznajem ;)

jedino mi je žao zbog plesne ozljede :/ ;)
Desert je visnjica :(

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 14 vel 2016 21:39

:cries: Ja bih da sam bila tamo... :cries: Fakat zvuči kao da je bilo jako jako super :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Odgovorite