Kako i kamo na spoj u besparici?
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: Kako i kamo na spoj u besparici?
ne izlazim van ak nemam lovu
inace kava, pice, rucak, vecera, kino, setnja, sto god..
inace kava, pice, rucak, vecera, kino, setnja, sto god..
Measure of a woman is her sense of humor
-
Gost
Re: Kako i kamo na spoj u besparici?
Lako je dejtati kad imaš love, pravi izazov je kad curu za Valentinovo odvedeš u menzu a da vam ipak ispadne posebno. 
- komad kruha
- Postovi: 1372
- Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Kako i kamo na spoj u besparici?
ne izlazim na spoj ako nemam s kime.
a sada nemam s kime, pa ne izlazim na spoj.
voljela bih da je za to kriva recesija.
ali nije
a sada nemam s kime, pa ne izlazim na spoj.
voljela bih da je za to kriva recesija.
ali nije
kaj te hiče?
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: Kako i kamo na spoj u besparici?
pa vjerujem da je to jako lijepo no srecom nemam potrebe za istimReaTM je napisao/la:Lako je dejtati kad imaš love, pravi izazov je kad curu za Valentinovo odvedeš u menzu a da vam ipak ispadne posebno.
i nije lako dejtat sa lovom jer i dalje moras imat maste..
tipa odvedes je u samobor na kremsnite koje njoj padnu na cestu
Measure of a woman is her sense of humor
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Kako i kamo na spoj u besparici?
veceras izvodim curu na veceru
proslava diplome occasion, inace ne bih, nemam kinte 
ex invalid_user
-
Gost
Re: Kako i kamo na spoj u besparici?
Zita je napisao/la:pa vjerujem da je to jako lijepo no srecom nemam potrebe za istimReaTM je napisao/la:Lako je dejtati kad imaš love, pravi izazov je kad curu za Valentinovo odvedeš u menzu a da vam ipak ispadne posebno.
i nije lako dejtat sa lovom jer i dalje moras imat maste..
tipa odvedes je u samobor na kremsnite koje njoj padnu na cestu
Šta je lijepo, ako išta u najboljem je komično.
I ja prije biram kremšnite, srećom cura ima auto pa udovoljava svim mojim avanturističkim hirovima.
Kako god okreneš, lova ili bez nje, treba izbjeći rutinu!
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Kako i kamo na spoj u besparici?
hm da, mogla bih ju natjerat da obuce smoking danas, cisto rutine razbijanja radi 
ex invalid_user
- Hidden_soul
- Devil in details
- Postovi: 4982
- Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: On stranger tides
Re: Kako i kamo na spoj u besparici?
Zita je napisao/la:pa vjerujem da je to jako lijepo no srecom nemam potrebe za istimReaTM je napisao/la:Lako je dejtati kad imaš love, pravi izazov je kad curu za Valentinovo odvedeš u menzu a da vam ipak ispadne posebno.
i nije lako dejtat sa lovom jer i dalje moras imat maste..
tipa odvedes je u samobor na kremsnite koje njoj padnu na cestu
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."