Kako i kamo na spoj u besparici?

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Zita » 08 ruj 2010 20:36

ne izlazim van ak nemam lovu
inace kava, pice, rucak, vecera, kino, setnja, sto god..
Measure of a woman is her sense of humor

Gost

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Gost » 15 ruj 2010 13:23

Lako je dejtati kad imaš love, pravi izazov je kad curu za Valentinovo odvedeš u menzu a da vam ipak ispadne posebno. :D

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la komad kruha » 16 ruj 2010 21:11

ne izlazim na spoj ako nemam s kime.
a sada nemam s kime, pa ne izlazim na spoj.
voljela bih da je za to kriva recesija.
ali nije :(
kaj te hiče?

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Zita » 16 ruj 2010 21:12

ReaTM je napisao/la:Lako je dejtati kad imaš love, pravi izazov je kad curu za Valentinovo odvedeš u menzu a da vam ipak ispadne posebno. :D
pa vjerujem da je to jako lijepo no srecom nemam potrebe za istim
i nije lako dejtat sa lovom jer i dalje moras imat maste..
tipa odvedes je u samobor na kremsnite koje njoj padnu na cestu :D
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Kroacija » 17 ruj 2010 15:35

veceras izvodim curu na veceru :D proslava diplome occasion, inace ne bih, nemam kinte :D
ex invalid_user

Gost

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Gost » 17 ruj 2010 15:51

Zita je napisao/la:
ReaTM je napisao/la:Lako je dejtati kad imaš love, pravi izazov je kad curu za Valentinovo odvedeš u menzu a da vam ipak ispadne posebno. :D
pa vjerujem da je to jako lijepo no srecom nemam potrebe za istim
i nije lako dejtat sa lovom jer i dalje moras imat maste..
tipa odvedes je u samobor na kremsnite koje njoj padnu na cestu :D

Šta je lijepo, ako išta u najboljem je komično. :D

I ja prije biram kremšnite, srećom cura ima auto pa udovoljava svim mojim avanturističkim hirovima. :inlove:

Kako god okreneš, lova ili bez nje, treba izbjeći rutinu!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Kroacija » 17 ruj 2010 15:56

hm da, mogla bih ju natjerat da obuce smoking danas, cisto rutine razbijanja radi :D
ex invalid_user

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Kako i kamo na spoj u besparici?

Post Postao/la Hidden_soul » 17 ruj 2010 16:58

Zita je napisao/la:
ReaTM je napisao/la:Lako je dejtati kad imaš love, pravi izazov je kad curu za Valentinovo odvedeš u menzu a da vam ipak ispadne posebno. :D
pa vjerujem da je to jako lijepo no srecom nemam potrebe za istim
i nije lako dejtat sa lovom jer i dalje moras imat maste..
tipa odvedes je u samobor na kremsnite koje njoj padnu na cestu :D
:D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Odgovorite