gdje upoznajete nove ljude?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Zita » 20 ožu 2011 21:45

gdje upoznajete nove ljude? na forumu, servisima poput iskrice?
imate li problema sa upoznavanjem ljudi il se bez problema javite nekome tko vam djeluje okej?
javljate li se ljudima na fejsu, forumu itd i kad su vam simpaticni, zabavni i kad ne zelite nista vise od dopisivanja il drustva?

sa druge strane, kako reagirate kad vam se javi netko nepoznat? krecete li od postavke da zele samo drustvo ili da neze nesto vise od vas?
slobodno objasnite :)
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la degenereginald » 20 ožu 2011 23:46

Zita je napisao/la:gdje upoznajete nove ljude? na forumu, servisima poput iskrice?
prije forumi, sad uglavnom prijatelji prijatelja i faks.
Zita je napisao/la:imate li problema sa upoznavanjem ljudi il se bez problema javite nekome tko vam djeluje okej?
povucena sam; nepoznatima ne prilazim, ali kad nekog cesce vidam, ili smo vec poznanici, onda krene lakse.
Zita je napisao/la:javljate li se ljudima na fejsu, forumu itd i kad su vam simpaticni, zabavni i kad ne zelite nista vise od dopisivanja il drustva?
ne javljam se ni prijateljima :D
(sto je prilicno uzasno od mene, znam)
Zita je napisao/la:sa druge strane, kako reagirate kad vam se javi netko nepoznat? krecete li od postavke da zele samo drustvo ili da neze nesto vise od vas?
slobodno objasnite :)
osupnuta sam (ozbiljno. tako mi se javila trenutno najbolja prijateljica. bila sam sokirana sljedeca tri dana).
(i uopce ne stvaram pretpostavke, cak. prepustam se)

e: inace, samo nasumicni topic ili kreces negdje s ovim? :o
I have no money and I have to scream.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Bash » 20 ožu 2011 23:55

možda je nekom nešto sumnjivo pisala pa se sad tu izvlači :D ugl., nove ljude upoznam preko prijatelja, posla ili vani. net ne koristim za to. na fb ne primam nepoznate ljude, a na forumu nekad šaljem pm, nekad dobijem, zabavna zajebancija. i kad se neko novi javi, obično se radi o komičnom komentaru na neki moj komentar, ne predmnijevam da je s nekom nakanom osim zajebancije.

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la odiseya » 21 ožu 2011 00:33

Ljude volim upoznavati live (najcesce preko prijatelja), a sto se foruma i slicnih prica tice...iznimno rijetko odgovaram na poruke nepoznatih ljudi (cast iznimkama koje me uspiju zaintrigirati).
Isto tako se nemam naviku ni javljati ljudima.
Nije stvar bahatosti...jednostavno mi se ne da.
.

Plague

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Plague » 21 ožu 2011 00:40

nekad dok sam imala život upoznavala sam ljude vanka, preko frendova i sličnih poveznica. sad ih više ne upoznajem. :shinner:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la pihach » 21 ožu 2011 08:20

Zita je napisao/la:gdje upoznajete nove ljude? na forumu, servisima poput iskrice?
imate li problema sa upoznavanjem ljudi il se bez problema javite nekome tko vam djeluje okej?
javljate li se ljudima na fejsu, forumu itd i kad su vam simpaticni, zabavni i kad ne zelite nista vise od dopisivanja il drustva?

sa druge strane, kako reagirate kad vam se javi netko nepoznat? krecete li od postavke da zele samo drustvo ili da neze nesto vise od vas?
slobodno objasnite :)
krecem od zadnjeg pitanja :)
kad mi se netko nepoznat javi:
1. na fejsu - kliknem 'Not now' i searcham info da vidim wtf
2. na crolu - nastavim komunicirati ako je friendly 'upad' i svrha
3. uzivo - ako je kod izlaska, nastavim komunicirati samo ako je osoba ok i friendly nastrojena ( i ak nisam prepijana)

nove ljude upoznajem na poslu i svemu vezano uz job i fax.
to je u prosjeku 5 ljudi tjedno. s vecinom je cisto poslovni odnos.

nikad nisam imala problema s upoznavanjem. ak mi se netko dopadne na prvu (u prvih 15 sekundi) nastavljam komunikaciju. ako ne, dam do znanja neverbalnim gestama da nije dobrosao/la. ne volim napasne ljude pa svi koji idu u tu kategoriju (me me me) :palacdolje:

sve u svemu, u skoro 90% slucajeva ljudi meni prilaze i zapocinju komunikaciju a ja skeniram i u roku par sekundi odlucim hocu li nastaviti pricati/druziti se ili ne.
oni odnosi u kojima sam ja prisla osobi i dalje traju...

kod mene vrijedi formula - budi povucen/a i bit cu ti frend :D

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la phos » 21 ožu 2011 08:36

Zita je napisao/la:gdje upoznajete nove ljude? na forumu, servisima poput iskrice?
imate li problema sa upoznavanjem ljudi il se bez problema javite nekome tko vam djeluje okej?
javljate li se ljudima na fejsu, forumu itd i kad su vam simpaticni, zabavni i kad ne zelite nista vise od dopisivanja il drustva?

sa druge strane, kako reagirate kad vam se javi netko nepoznat? krecete li od postavke da zele samo drustvo ili da neze nesto vise od vas?
slobodno objasnite :)
rijetko upoznajem ljude. ali eto u zadnjih 2 tj mi se prosjek povecao za 200% u odnosu na prijasnje godine-upoznah 2 ljuda preko foruma.
javim se ako me netko nasmije ili pismeno izazove sa bedastocama, a nikada ni ne zelim nista vise od dopisivanja ili prijateljskog druzenja.
nitko nepoznat mi se nikada ni ne javlja pa nemam problema te prirode.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Rogue_813 » 21 ožu 2011 08:43

Na faksu, preko ljudi koje već poznam. Najlakše mi je ako netko priđe meni, onda se mogu opustiti. Ja drugima gotovo nikad ne prilazim, previše sam sramežljiva i uvijek mislim da ću smetati... no popravljam se. :luda:
Na internetu nastojim lijepo odgovoriti onome tko mi se javi na pp, ali prvo usput provjerim neke stvari u profilu da vidim jesu li dobar kandidat za vezu. xD
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Yeci » 21 ožu 2011 09:55

Zita je napisao/la:gdje upoznajete nove ljude? na forumu, servisima poput iskrice?
imate li problema sa upoznavanjem ljudi il se bez problema javite nekome tko vam djeluje okej?
javljate li se ljudima na fejsu, forumu itd i kad su vam simpaticni, zabavni i kad ne zelite nista vise od dopisivanja il drustva?

sa druge strane, kako reagirate kad vam se javi netko nepoznat? krecete li od postavke da zele samo drustvo ili da neze nesto vise od vas?
slobodno objasnite :)

Nekada sam upoznavala uz pomoć drugog foruma, družila se, čak je ostalo pokoje prijateljstvo,
ali od kad sam se preselila, ovdje uopće ne poznajem nikoga, a još manje imam vremena za to isto.
( govorim o ljudima moje sex.orijentacije )

Generalno gledano upoznajem stalno nove ljude, kako na faksu, tako na poslu. Nigdje ne spominjem da imam fejs,
jer smatram da je to moj mali kutak privatnosti na kojem kad imam vremena mogu popričati s onima koji me
prate najduže u životu. MSN nisam upalila doslovce 4-5 mjeseci, neki dan sam imala tu namjeru no uspostavila sam
da sam zaboravila pass, i nije mi volja bilo dovoljna da idem potražiti bilježnicu s svim mogućim passovima.
Ranije životne aktivnosti i mjesta upoznavanja mi se neda nabrajati, ne volim ići unatrag niti duljiti s komentarima bez svrhe :D

Kad mi se tu javi netko na chat, ta osoba ima doslovce 30 sec, nakon čega odlučim da li ću mu posvetiti 10 minuta,
i to samo ako ne trčim na posao ili slično :/
Rijetko me zaintrigiraju ljudi dovoljno da ne gledam na sat i zgražam se kako ponovno neću stići ništa napraviti od dana.
S druge strane, nešto preksrasno je, koliko s sjećam, kad mi se javi netko s kim mi ima smisla lupati po tipkovnici <3
Don't talk about life, live it.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Zita » 21 ožu 2011 10:04

nisam pisala nis sumnjivo vec me zanima :D :D

a i sama nebi imala protiv da upoznam nove, normalne, osobe :)

kako ekipa kad dode u novi grad il je jednostavno nova na sceni, ne poznaje nikoga, upoznaje gay ekipu?
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la funcutica » 21 ožu 2011 10:41

Zita je napisao/la:kako ekipa kad dode u novi grad il je jednostavno nova na sceni, ne poznaje nikoga, upoznaje gay ekipu?
ne upoznaje :D
biva asocijalna i ima savršen prosjek na faksu.
barem nešto pozitivno :D

zapravo, nije lako.
svi se već poznaju i imaju društvo,
a ako sam po sebi nisi pretjerano društvena osoba,
teško je upasti u neko, tek tako.
onda se držiš jedno ili dvoje jednako dislociranih ljudi koje poznaješ i onih par liberalnih strejtera i preživiš.

šanse za vezu bez nekih egzibicija su ti veoma male.
prvo zato što nemaš neki fond ljudi za upoznavanje, a potom i zato što se većina zaustavi na poznanstvu i nikad ne ode nešto dublje vode, upravo zato što nisi dio ekipe, nego samo satelit.

ne znam, ali ovo su vjerojatno specifično moji problemi. (+ kronična povučenost) :D
zapravo sam par novih ljudi uspjela upoznati preko ovog foruma. cool ljudovi, moram reći. :)
Second to the right, and straight on till morning.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la phos » 21 ožu 2011 10:46

mene jedino smeta sto jako puno ljudi ima postav: kava=sex.
jesam ja ri-tard koji nije upucen u stvari jer me pregazilo vrijeme ili je u danasnje vrijeme stvarno kava=sex?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Zita » 21 ožu 2011 11:07

a gle. meni nije nit blizu a i pomalo me plase osobe koje se mogu sevit sa nekim kog nisu nit upoznale :/
ako zelis kavu, upoznat nove ljude, cisto radi toga da upoznas nekoga, naucis nesto novo, vidis njihovu perspektivu onda to sigurno nije sex (osim ak se fakat kliknete i nemate problema sa std)

i osim toga super mi je kako ljudi vole lagat u svojim profilima.
Vise to nije sitna laz gdje skines 5 kg dole il iznenadno narastes 3 cm vec da ekipa bez imalo samokritike napise da im je izgled jaaako dobar, iznadprosjecan(!), da su prekrasni itd...
Tak je frend na iskrici naletio na nekog "visokog, zgodnog decka" sa kojim je htio na kavu i pojavio mu se neki 30cm nizi, poprilicno deblji i celav tip. (to je valjda ko ono u Ab Fabu "In this body there is a thin person dying to get out.")

zar tim ljudima nije palo na pamet da ce se takva razlika vidjeti? :D

i na kraju krajeva, ako zelis samo upoznat ljude onda i nemas potrebu lagat o svom izgledu.. (jasno da je higijena ukljucena i da nemres sad doc u krpama il zaotana u novinski papir)
Measure of a woman is her sense of humor

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Amor » 21 ožu 2011 11:21

phos je napisao/la:mene jedino smeta sto jako puno ljudi ima postav: kava=sex.
jesam ja ri-tard koji nije upucen u stvari jer me pregazilo vrijeme ili je u danasnje vrijeme stvarno kava=sex?
gle dijete, sad ce tebi baka rec. :haha: to ti je danasnje moderno doba, vecina prakticira: kava-seks (cast iznimkama).

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la phos » 21 ožu 2011 11:39

Amor je napisao/la:
phos je napisao/la:mene jedino smeta sto jako puno ljudi ima postav: kava=sex.
jesam ja ri-tard koji nije upucen u stvari jer me pregazilo vrijeme ili je u danasnje vrijeme stvarno kava=sex?
gle dijete, sad ce tebi baka rec. :haha: to ti je danasnje moderno doba, vecina prakticira: kava-seks (cast iznimkama).
@Amor - odabij
@Zita- ako zelis kavu, upoznat nove ljude, cisto radi toga da upoznas nekoga, naucis nesto novo, vidis njihovu perspektivu onda to sigurno nije sex (osim ak se fakat kliknete i nemate problema sa std) - naravno da nije, niti ja gledam na to kao da je, samo sto su moja iskustva takva. ne sva, naravno. a opet s druge strane - cini mi se prilicno prepotentno pisati " ne trazim vezu/sex/.... " ako se takva tema ni ne pokrene u dopisivanju. ili je moj stav krivi. ma... sta kriv?! nije krivi, ja ne znam koketirati ni namigivati. i da hocu nekoga zbariti, to bi bio sveopci sprd...tako da...ne,ne ipak nije moja greska. :D a ne znam...mozda izgledam tako jadno i nakaradno da se ljudi sazale...misle da nemam nikoga pa se iz dobrocinstva ponude, zalijepe i ne pustaju.....eto..stvarno ne znam... ah, savrsenstvo...koja je to prokletinja :D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Amor » 21 ožu 2011 12:37

phos je napisao/la:
Amor je napisao/la:
phos je napisao/la:mene jedino smeta sto jako puno ljudi ima postav: kava=sex.
jesam ja ri-tard koji nije upucen u stvari jer me pregazilo vrijeme ili je u danasnje vrijeme stvarno kava=sex?
gle dijete, sad ce tebi baka rec. :haha: to ti je danasnje moderno doba, vecina prakticira: kava-seks (cast iznimkama).
@Amor - odabij
@Zita- ako zelis kavu, upoznat nove ljude, cisto radi toga da upoznas nekoga, naucis nesto novo, vidis njihovu perspektivu onda to sigurno nije sex (osim ak se fakat kliknete i nemate problema sa std) - naravno da nije, niti ja gledam na to kao da je, samo sto su moja iskustva takva. ne sva, naravno. a opet s druge strane - cini mi se prilicno prepotentno pisati " ne trazim vezu/sex/.... " ako se takva tema ni ne pokrene u dopisivanju. ili je moj stav krivi. ma... sta kriv?! nije krivi, ja ne znam koketirati ni namigivati. i da hocu nekoga zbariti, to bi bio sveopci sprd...tako da...ne,ne ipak nije moja greska. :D a ne znam...mozda izgledam tako jadno i nakaradno da se ljudi sazale...misle da nemam nikoga pa se iz dobrocinstva ponude, zalijepe i ne pustaju.....eto..stvarno ne znam... ah, savrsenstvo...koja je to prokletinja :D
malo se nauci pristojnosti.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la phos » 21 ožu 2011 13:00

Amor je napisao/la:
malo se nauci pristojnosti.
moja duboka isprika. samo zaustavljam eventualnu mogucnost daljnje komunikacije.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Ameli » 21 ožu 2011 14:42

Mislim da ovo uspoređivanje kava =sex, potiče od mene ( nije mi na čast), al iskreno nisam niti mislila samo na sebe, primijetila sam da toga ovdje ima dosta, kao što niti se radi o kavi nego vjerovatno nekom alkoh. piću. Al kad se poziva većinom kažu :-nađemo se na kavi ( a od kave ni k , čast iznimkama ).
Eto otud..


Što se tiče upoznavanja ljudi, ove u RL na raznim mjestima sam ih upoznavala.
Što se tiče foruma ili fb, mnoge znam po pisanju, a zbilja sa jako malo njih se upoznala u rl.
Jednostavno, ako se i to zalomi. to je jednom u dvi godine. Nisam baš hrabra :D
Najteže mi je kad mi je netko toliko simpatičan u cijeloj toj komunikaciji, a ja nemam hrabrosti otići bar na jutarnju kavu ( mislim na pravu kavu :D )
Pogotovo ako se radi o lezbi, onda se totalno ustrtarim..znam da je glupost, al jbg :D

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Zita » 21 ožu 2011 14:50

phos je napisao/la:
Amor je napisao/la:
phos je napisao/la:mene jedino smeta sto jako puno ljudi ima postav: kava=sex.
jesam ja ri-tard koji nije upucen u stvari jer me pregazilo vrijeme ili je u danasnje vrijeme stvarno kava=sex?
gle dijete, sad ce tebi baka rec. :haha: to ti je danasnje moderno doba, vecina prakticira: kava-seks (cast iznimkama).
@Amor - odabij
@Zita- ako zelis kavu, upoznat nove ljude, cisto radi toga da upoznas nekoga, naucis nesto novo, vidis njihovu perspektivu onda to sigurno nije sex (osim ak se fakat kliknete i nemate problema sa std) - naravno da nije, niti ja gledam na to kao da je, samo sto su moja iskustva takva. ne sva, naravno. a opet s druge strane - cini mi se prilicno prepotentno pisati " ne trazim vezu/sex/.... " ako se takva tema ni ne pokrene u dopisivanju. ili je moj stav krivi. ma... sta kriv?! nije krivi, ja ne znam koketirati ni namigivati. i da hocu nekoga zbariti, to bi bio sveopci sprd...tako da...ne,ne ipak nije moja greska. :D a ne znam...mozda izgledam tako jadno i nakaradno da se ljudi sazale...misle da nemam nikoga pa se iz dobrocinstva ponude, zalijepe i ne pustaju.....eto..stvarno ne znam... ah, savrsenstvo...koja je to prokletinja :D
Nekada je bilo lakse prici nepoznatoj osobi i rec bok i pocet pricat bez da imas neke niske pobude.
Nekoc sam bez beda upoznavala ekipu i bez problema smo se upoznali na chatu, nasle i otisle na kavu bez dodatne drame, putovalo se iz jednog grada u drugi da se ljudi upoznaju i nije bilo potrebe takorec naplatit svoj dolazak sexom il brijacinom.
Danas je stvar skroz obrnuta, vecina ekipa je zbuksana u borgovskim zatvorenim coporima te odmjeravaju ljude i moram priznat da mi je bed prici ljudima jer ne zelim da ljudi misle da nekaj ocu od njih a i odmah se sjetim svih onih dosadnih ljudi koji nemilosrdno bare il maltretiraju druge i propala bi u zemlju da mi netko natakne takvu etiketu... :aaaa:
Pa nebi rekla da je prepotentno jerbo kako se danas pretpostavlja da zelis sex il da ti je netko privlacan ako mu/joj se javis tako mi je sasvim normalno odmah na pocetku rec da je to bez obveza, da samo volis upoznavat nove ljude, druzit se i zabavljat sa odjecom na sebi, na javnom mjestu i bez pipkanja...
Tako ne gubis vrijeme, odmah dobijes info sto je druga osoba htjela od tebe i to je okej.
Measure of a woman is her sense of humor

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Amor » 21 ožu 2011 15:09

phos je napisao/la:
Amor je napisao/la:
malo se nauci pristojnosti.
moja duboka isprika. samo zaustavljam eventualnu mogucnost daljnje komunikacije.
ak je isprika iskrena, ok. a za ostalo nema nikakve isprike.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la bašja » 21 ožu 2011 15:12

ja ne znam o čemu vi pričate, ja stalno idem na kave, a nigdje sexa!
Zita je napisao/la:gdje upoznajete nove ljude?
svugdje pa i na forumu. ali ako si tek došao u novi grad i sl. najbolje je krenut s nekim "izvanškolskim" aktivnostima pa ćeš tamo upoznat nove ljude. a ako pričamo samo o gay poznanstvima, ja vjerujem svojim instinktima, ispitam situaciju, popijem kratku za hrabrost i budem uporna :pardon:
Zita je napisao/la:javljate li se ljudima na fejsu, forumu itd i kad su vam simpaticni, zabavni i kad ne zelite nista vise od dopisivanja il drustva?
tu i tamo ako mi se učini da se radi o zabavnoj osobi. u stanju sam javiti se bez ikakvih primisli!! to na forumu, na fejsu nema šanse da se ikome javljam, na fejsu samo skupljam informacije :D nit se meni itko javlja na fejsu, il sam gadna il mi je privacy zaista na maksimumu...
Zita je napisao/la:kako reagirate kad vam se javi netko nepoznat? krecete li od postavke da zele samo drustvo ili da neze nesto vise od vas?
krećem od pretpostavke da su zaljubljeni u mene, al to mi je i inače pretpostavka :cool2: ali ako ovaj forum usporedim s ostatkom interneta, tu se nitko nikome ne javlja. lezbe su komplicirane.
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la phos » 21 ožu 2011 15:48

a kad bolje razmislim, u svojoj dobi... sta i imam koga upoznavat...koga poznam - poznam.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Ameli » 21 ožu 2011 16:03

phos je napisao/la:a kad bolje razmislim, u svojoj dobi... sta i imam koga upoznavat...koga poznam - poznam.
a koje godine pobogu :D
ne ubijaj mi ovo malo nade slika

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la phos » 21 ožu 2011 16:14

pa realno - u najboljem slucaju smo negdje na trecini zivota.
jednu trecine preostale trecine ces raditi,sa od te trecine ces cetvrtinu provesti u uredu/poslu....
od toga ces jednu petinu potrositi na jelo i tusiranje i te neke nezaobilazne radnje....
i jos moras imati period vremena za hodanja po bolnicama, trazenjem inkontinencijaskih pelena i ponovna upoznavanja po nekoliko puta denvno sa svojom djecom....na to isto uzmi jednu trecinu zadnje trecine vremena. znaci kad sumiras- potrosila daleko vise od pola svojeg vremena, a socijalizacija nije ni spomenuta. i to samo pod uvjetom da sad imas 30 i da ces zivjeti do 90 god. dakle-budi relana i odi u pogrebno uplatiti prvu ratu ko i ja.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la alice » 21 ožu 2011 16:46

phos je napisao/la:pa realno - u najboljem slucaju smo negdje na trecini zivota.
jednu trecine preostale trecine ces raditi,sa od te trecine ces cetvrtinu provesti u uredu/poslu....
od toga ces jednu petinu potrositi na jelo i tusiranje i te neke nezaobilazne radnje....
i jos moras imati period vremena za hodanja po bolnicama, trazenjem inkontinencijaskih pelena i ponovna upoznavanja po nekoliko puta denvno sa svojom djecom....na to isto uzmi jednu trecinu zadnje trecine vremena. znaci kad sumiras- potrosila daleko vise od pola svojeg vremena, a socijalizacija nije ni spomenuta. i to samo pod uvjetom da sad imas 30 i da ces zivjeti do 90 god. dakle-budi relana i odi u pogrebno uplatiti prvu ratu ko i ja.
ovo me posjetilo na jedan citat, ali ne mogu se sjetiti od koga je pa ću samo ugrubo prepričati... kad od života oduzmemo rano djetinstvo-koje je zapravo vegetiranje, sva otkopčavanja, zakopčavanja, svlačenja i oblačenja...što nam na kraju ostane od pravog života? - ljeto jednog puha.
uglavnom, život je prekratak da bismo ga potratili čekajući da nam se desi u četiri zida. u svakom slučaju treba izlaziti i družiti se, nikad ne znaš koga tako možeš upoznati :)
a što se mene tiče, nemam loših iskustava sa upoznavanjem ljudi preko neta. doduše, nisam prakticirala baš da sam upoznavala stotine ljudi i nikad nisam išla s ciljem da se s nekim pokupim. i što je najvažnije, naletila sam na isto takve ljude pa zato nemam loše mišljenje o tome.
jesam skrenula s teme? :nezna:
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la melted_sun » 21 ožu 2011 18:08

Zita je napisao/la:gdje upoznajete nove ljude? na forumu, servisima poput iskrice?
imate li problema sa upoznavanjem ljudi il se bez problema javite nekome tko vam djeluje okej?
javljate li se ljudima na fejsu, forumu itd i kad su vam simpaticni, zabavni i kad ne zelite nista vise od dopisivanja il drustva?

sa druge strane, kako reagirate kad vam se javi netko nepoznat? krecete li od postavke da zele samo drustvo ili da neze nesto vise od vas?
slobodno objasnite :)
jedan dobar dio mojih poznanstava su neka pijana poznanstva ili prijatelji od prijatelja ili neki random ljudi koji su se našli tu u okruženju i sili kraj mene dok se pilo.na fejsu iman uglavnom ljude koje znam in person.malo ljudi sam upoznala preko forumova.nekad sam in the mood za nova poznanstva i kava mi ne znači sex.
imam sposobnost pričat o random stvarima i rjetko kad sam doživila neugodne tišine...il bar meni nije bilo neugodno :D
javljam se ljudima kad mi se samo ide popit piće i priča s nekim, a djeluju mi ka zabavno društvo. i kad mi se neko javi ne očekujem neke skrivene namjere nego da se javlja iz dosade.i onda si međusobno ubijemo dosadu. :)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la ariadne » 21 ožu 2011 18:35

Zita je napisao/la:gdje upoznajete nove ljude? na forumu, servisima poput iskrice?
imate li problema sa upoznavanjem ljudi il se bez problema javite nekome tko vam djeluje okej?
javljate li se ljudima na fejsu, forumu itd i kad su vam simpaticni, zabavni i kad ne zelite nista vise od dopisivanja il drustva?

sa druge strane, kako reagirate kad vam se javi netko nepoznat? krecete li od postavke da zele samo drustvo ili da neze nesto vise od vas?
slobodno objasnite :)
Online na forumu, ako se to može nazvati upoznavanjem u pravom smislu riječi. Dating sites freak me out jer podrazumijevaju da tražiš nešto više a toga kod mene nema, namjere su mi uvijek prijateljske. I take everything one step at a time. RL poznanstva uglavnom na faksu.

Prema svima se ponašam jednako (ne?)pristupačno. Svi su mi OK dok se ne dokaže suprotno, ali nikad ništa ne iniciram. Sva moja poznanstva su počela usputnom komunikacijom na faksu (zajednička predavanja i slično) i spontano prerasla u prijateljstvo. Smatram da slični ljudi gravitiraju jedni prema drugima i zato nikad ne forsiram ništa. Jednostavno nije potrebno.

Online se ponašam jednako ali razlika je u tome što ovo podrazumijeva konkretne mjere za iniciranje dublje komunikacije i tu nastaje problem. Najviše u tome što je online komunikacija za moj ukus previše ograničena u odnosu na RL pa rijetko kad bude išta više od usputne i površne.

Zato me čudi kako netko uopće može prići nekome sa namjerom da ostvari nešto više od dopisivanja/društva. Ono, što kažeš? "Vidim da volimo iste serije, ŽENI ME! :inlove:"

Ako mi se netko nepoznat javi, uvijek pretpostavim da je zbog društva/dopisivanja a ne nečeg drugog. Toliko neodoljiva nisam. :D Isto tako, kavu ne smatram seksom. WTF. :D

Joj ta današnja mladež :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Amor » 21 ožu 2011 19:48

sta se tice cura, upoznajem ih najcesce preko neta, siteova namijenjenih lezbama. znam da je opet tu rizik, da iza monitora moze u biti bilo tko tipkati,ali...
vise mi je bedara u slucaju da neku ok/lijepu curu vidim vani pa joj idem pric jer naravno ne mogu odmah znat koje je orijentacije,a nemogu joj bas ni pric pa ju pitat - ej bok,jesi ti lezba (pa dobijem taskicom po glavi ili me njeni frendovi docekaju iza coska pa...). moze bas bit da je cura bas bipsicka ili homo, ali koja je to vjerojatnost, 1:... . evo,jednoj jesam prisla, ali mi bas nije bilo svejedno...
opet kod nas nema ni gej kafica i tome sl.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Bash » 21 ožu 2011 19:52

a imas neke kafice ako si u Zg.. i redovite lez evente.. i svasta nesto u biti.

backspace

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la backspace » 21 ožu 2011 20:44

super mi je bilo upoznavat nove ljude. više nije baš tako. možda je do godina. serem, nije do godina. iscrpi me to s vremena na vrijeme.
a gdje upoznajem? svuda, posao prilično, prijatelji, izlasci, događaji, zajednički interesi, hobiji, i ovdje nekoliko ljudi. nemam problema s pristupanjem ljudima uživo koji su mi interesantni. imam sjajne metode.. počkaljim te na ulici recimo i to, bude divan početak prijateljstva :D
na fejsu se ne javljam često onima koje znam, kamoli onima koje ne znam :D
ne javljam se općenito ljudima baš preko neta, osim s kojima sam u redovnom kontaktu i znam ih inače. ali za upoznavanja, a-a. općenito sam nezainteresirana za upoznavanja preko neta više, dosta smo se toga igrali :D

Odgovorite