ovo ili ono?
- gemini
- Postovi: 1288
- Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
maline..jeger ili gin?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
jagode.
mascarpone ili mozarella?
mascarpone ili mozarella?
Re: ovo ili ono?
Jeger,mozzarella. 
Brusnice ili borovnice?
Brusnice ili borovnice?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
borovnice.
deka ili poplun?
deka ili poplun?
Re: ovo ili ono?
Poplun.
Lubenica ili dinja?
Lubenica ili dinja?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
lubenica.
zuccini tikvica ili puter tikva ?
zuccini tikvica ili puter tikva ?
Re: ovo ili ono?
Ne znam.
Smaragd ili safir?
Smaragd ili safir?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
safir...
sise ili guza?
sise ili guza?
Re: ovo ili ono?
Sise.
Ajvar ili majoneza?
Ajvar ili majoneza?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
ajvar.
majoneza ili kečap?
majoneza ili kečap?
Re: ovo ili ono?
kecap.....
pizza tuna ili vegetarijana?
pizza tuna ili vegetarijana?
- Bikini Kill
- Postovi: 853
- Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: ovo ili ono?
Vegetarijana.
Mandarine ili klementine?
Mandarine ili klementine?
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...
- gemini
- Postovi: 1288
- Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
mandarine...aaa breskve ili nektarine?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
nektarine
predjelo ili desert?
predjelo ili desert?
Re: ovo ili ono?
Sahara.
Schwarzwald ili Sacher torta?
Schwarzwald ili Sacher torta?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
schwarzwald
trbuh ili leđa?
trbuh ili leđa?
Re: ovo ili ono?
Ledja.
Vjeverica ili lasica?
Vjeverica ili lasica?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
vjeverica.
suncokretovo ili maslinovo?
suncokretovo ili maslinovo?
Re: ovo ili ono?
Maslinovo.
Inspektorica Tennison ili Samantha Ryan?
Inspektorica Tennison ili Samantha Ryan?
Re: ovo ili ono?
Neka bude S.R.
Laufer ili Let 3?
Laufer ili Let 3?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
laufer
kuhinja ili kupaona?
kuhinja ili kupaona?
Re: ovo ili ono?
Kupaona.
Orahnjaca ili makovnjaca?
Orahnjaca ili makovnjaca?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
mmm...orehnjača...iako ne volim pretjerano...
štrudla od jabuka ili sira?
štrudla od jabuka ili sira?
Re: ovo ili ono?
Od sira.
Lazes Melita ili Koko u Parizu?
Lazes Melita ili Koko u Parizu?
Re: ovo ili ono?
Rakijetine istrijanske.
Cipele ili cizme?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
cipele.
skandinavka ili osmosmjerka ?
skandinavka ili osmosmjerka ?
Re: ovo ili ono?
Osmosmjerka. Dusu dalo za deficit paznje.
Snooze or no snooze?
Snooze or no snooze?
bring your mind into my head...
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ovo ili ono?
snooze...
losion ili mlijeko za tijelo?
losion ili mlijeko za tijelo?