ovo ili ono?

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 19 stu 2012 19:11

maline..jeger ili gin?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 19 stu 2012 19:37

jagode.
mascarpone ili mozarella?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 19 stu 2012 20:11

Jeger,mozzarella. :)
Brusnice ili borovnice?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 19 stu 2012 21:28

borovnice.
deka ili poplun?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 19 stu 2012 21:55

Poplun.
Lubenica ili dinja?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 19 stu 2012 21:56

lubenica.
zuccini tikvica ili puter tikva ?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 19 stu 2012 22:03

Ne znam. :shrug:
Smaragd ili safir?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 19 stu 2012 22:26

safir...
sise ili guza?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 19 stu 2012 22:57

Sise. :gigglenod:
Ajvar ili majoneza?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 19 stu 2012 23:07

ajvar.
majoneza ili kečap?

Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la mystera76 » 20 stu 2012 13:12

kecap.....


pizza tuna ili vegetarijana?

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Bikini Kill » 20 stu 2012 14:40

Vegetarijana.
Mandarine ili klementine?
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la gemini » 20 stu 2012 15:45

mandarine...aaa breskve ili nektarine?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 20 stu 2012 17:29

nektarine
predjelo ili desert?

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la str8faith » 20 stu 2012 17:38

desert
pustinja ili sahara?
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 20 stu 2012 18:04

Sahara.
Schwarzwald ili Sacher torta?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 20 stu 2012 21:27

schwarzwald
trbuh ili leđa?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 20 stu 2012 21:56

Ledja.
Vjeverica ili lasica?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 20 stu 2012 22:31

vjeverica.
suncokretovo ili maslinovo?

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Dash » 20 stu 2012 23:50

Maslinovo.
Inspektorica Tennison ili Samantha Ryan?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 21 stu 2012 19:38

Neka bude S.R.
Laufer ili Let 3?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 21 stu 2012 20:41

laufer
kuhinja ili kupaona?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 21 stu 2012 22:32

Kupaona.
Orahnjaca ili makovnjaca?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 21 stu 2012 23:13

mmm...orehnjača...iako ne volim pretjerano...
štrudla od jabuka ili sira?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 22 stu 2012 09:47

Od sira.
Lazes Melita ili Koko u Parizu? :)

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la roadkill » 22 stu 2012 11:44

Fuj lektire. :D

Liker ili rakija?
bring your mind into my head...

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 22 stu 2012 12:36

:plazi:
Rakijetine istrijanske.
Cipele ili cizme?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 22 stu 2012 22:07

cipele.
skandinavka ili osmosmjerka ?

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la roadkill » 22 stu 2012 22:25

Osmosmjerka. Dusu dalo za deficit paznje. :D

Snooze or no snooze?
bring your mind into my head...

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la sunflower » 22 stu 2012 22:51

snooze... :sinister:
losion ili mlijeko za tijelo?

Odgovorite