Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la shizika » 12 stu 2012 22:38

ahahahahhahahah tek sam ovo pročitala. vi niste normalne! ahahhahahahahahahahha
...život je lijep... (:

Debaser
Postovi: 520
Pridružen/a: 31 srp 2011 22:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Debaser » 12 stu 2012 23:07

2. set Djoko - Fed. :kokice:

ajmo!
slika

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Upravo sada...

Post Postao/la omnia » 13 stu 2012 00:55

- Baš mi je falio ovaj moj laptop :touched:
- Opet slušam deprimirajuće stvari :/
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p6U7vvbD ... re=related[/youtube]

- Gdje sam se, pobogu, opet uspjela nahladit?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la shizika » 13 stu 2012 01:13

dosadno mi je, ne spava mi se... :S :S
...život je lijep... (:

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Upravo sada...

Post Postao/la fuji ix » 13 stu 2012 09:46

susjeda kuha pasta fazol.
uh,sto lipo mirisi. :inlove:

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la me,myselfelse » 13 stu 2012 09:47

jedem mikado kids za doručak.

prije mi je bila finija čoksa.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Ooh

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Ooh » 13 stu 2012 12:52

shizika je napisao/la:ahahahahhahahah tek sam ovo pročitala. vi niste normalne! ahahhahahahahahahahha

sram te bilo, koga ti to vrijedjas, ha? sada ima da se rijesis tih plaih papuca,u opasnosti sam i moram se nedje skloniti. shizo dolazim :D

...

prispavalo joj se, pa je ugasila kompjuter i odlucila da ce na pocinak. kada se maknula tamo nedje blizu marsa, ponijela je mobitel. slucajno, jer shiza ne ide nigdje bez mobitela. tesko je nekom tko je toliko navikao na ljude sjetiti se da ne nosi mobitel kada zeli biti nedostupna.
neposredno prije nego je zatvorila oci zazvonio joj je mobitel. zvala je oh.
ne bi se shiza javila da joj oaj cita dan samoce i nekog cudnog ljudjaka od mudraca nije bio na vrh nosa. trebala joj je kava s nekim, a toliko je daleko od zemlje.
"daaa, rce shiza. Sta ima?"
"pa gdje si ti, nema te na faceu."
"malo mi je trebalo mira."
"pa mogla si u sumu."
"tamo ima dosta ludjaka."
"pa mogla si prosetati uz more."
"necu, tamo ima dosta tipoa koji drkaju."
"pa gdje si sada."
"reci cu ti, ali nemoj nikomreci."
"ok, casna pionirska."
"negdje sam u kucici blizu marsa."
"jesus hristus, sta tamo radis?"
"ne sadim cijece to je sigurno."
"mogu li doci malo kod tebe. zato te zovem. ova slapa sve zna. "
"dodji dodji rece shiza."
i tako se ooh zaputila do marsa, gdje je docekala shiza sa slapom na jednoj nozi.

i tako je to. slapa se zna...slapa je cia :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 13 stu 2012 12:58

:touched:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Ooh

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Ooh » 13 stu 2012 13:09

sto se desilo na vratima kucice blizu marsa kada je shiza otvorila vrata.
oh je ostala zaprepastena.
"shizo, pa ti si mi smjestila.zasto, oooooh zasto?"
"nema potrebe da se bojis, to je samo slapa."
"ne jerujem ti, ovo je urota."
shiza zavrnu ocima, slapa se nasmija, a svjetlost iz tame ucini scenu dramaticnijom. oh je stajala pobijedjeno.
"ma hebite se, odoh ja na zemlju."
"ma nemoj ici"- rece shiza.
"ima tu jedan-.isti ti. udavi me brate mili. bit ce da je prolupao od toliko samoce. idi se smiri, pa se vrati na kavu."
" slapa se samo smijala"
"a sta me ti gledas?" rece oh i ode mrmljajuci do druge kucice u kojoj je zivio mudrac.
"slapa odvali od smijeha."

....


"OOOOOOOOOOh, OOOOOOOOOh"-prodera se shiza.
oh tvori rata mudracee kucice: "sta se deres, cujem te."
"hajd na kavu, kaze slapa da dodjes."
"necu."
"ma oooooh nije slapa cia."
"jeste."
"nije"
"jeste"
"oh, nije."
"jeste"
"kako onda se zna?"
"slapa je vracara, dolje na zemlji, dodji da ti pokazem."
"samo ako slapa nece biti tu."
"dobr stavit cu je pod krevet"
"ne moze, necu tako. na anjsku stranu prozora."
i tako je shiza objasnila slapi situaciju i slapa sjede na anjski dioprozora.
"navuci zajesu." -rece oh.
shiza nauce zavjesu.
"koji si ti udav" opet zarola ocima.
vidi sada. razmaknu zisu na drugom prozoru kad li ono,se sto se na zemlji zbiva prostrto kao na dlanu.
"jel ti sada jasno?" slapa mi je rekla gdje da se maknem od ljudi. a zelis se maknuti onda kada se postane tesko jer ne znas stko sta radi i zasto. odade se vidim i se mi je jasno. tako slapa se zna. gleda zemlju. i ne misli ti nista lose."
Oh ostade zbunjena.
"znaci slapa me nece ubiti?"
"nece, slapa je dobra."
Ooh otvori prozor, pogleda slapu i rece " uh sto se plavis.sorry, sto sam bila malo slapofobicna, alistarno se znas."
i tako su slapa, shizzi ooh gledale sta se zbia na zemlji.

"shizz, rece ooh, jbte...ne smjessooper ignorirati.
"ma nebrini slatkice, sad ce ona doci skoro. kada zarsi smjena. samo, nije ovdje bas zanimljivo. fali mi janna, mislim da cemo ipak nazad."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 13 stu 2012 14:04

ako ovako nastavis ne gine ti kutak u dnevnoj sobi odmah pored spejsicinog :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 13 stu 2012 14:06

Ja nisam tako nikad ni pocela :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 13 stu 2012 14:16

a ti si... ti :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la shizika » 13 stu 2012 14:39

ahahahahahhaha napisa Oooh cijelu priču :D


ont. od 8.30h sam na nogama rješavam papirologije po gradu, a legla u 6.30h. upravo sad sam slomljena, al sve završeno :D
...život je lijep... (:

Ooh

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Ooh » 13 stu 2012 14:58

slapa je napisao/la:ako ovako nastavis ne gine ti kutak u dnevnoj sobi odmah pored spejsicinog :D
oooo oooou....sutim kao zrno rize. tipkam kao da ima pola prsta. :D necu kutak,necu kutak. neeeecu u kut, neeeeecu :sealedlips:

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la shizika » 13 stu 2012 14:59

^

slatkice eto me sutra. :) želim doček!
...život je lijep... (:

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Zita » 13 stu 2012 15:06

I did it. :sealedlips:
Measure of a woman is her sense of humor

Ooh

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Ooh » 13 stu 2012 15:09

shizika je napisao/la:^

slatkice eto me sutra. :) želim doček!
docek za novu godinu? ouuuki doiki :D

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la shizika » 13 stu 2012 15:11

pa pravit ćemo se da je za novu godinu, jer ćemo obući sve šljokičasto i kratko i u 12h otvorit šampanjac. daj dođi na fejs. trebaš mi!
...život je lijep... (:

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la kap_kise » 13 stu 2012 15:20

Jedna briga manje :strip:

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la hops » 13 stu 2012 15:23

razmisljam kako jedna budala izrodi jos par komada u tili cas!

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la slapa » 13 stu 2012 15:42

svrbi me a ne mogu se pocohati
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 13 stu 2012 17:25

Morala bi ici... Jurcat :/

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 13 stu 2012 17:29

Ne da mi se. A volim onaj osjecaj poslije. Al ne volim ovaj osjecaj sad :/

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 13 stu 2012 21:29

malo sam si razbacala kosti zadnjih pola sata, ovo ono, kuk sim kuk tam kuk umjetni i to

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QUuKvHHt ... ure=relmfu[/youtube]

opaka je i zna to :ubergeek:
ušvicala sam se opet, a đastin to ne zna.

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Upravo sada...

Post Postao/la miss_misty » 13 stu 2012 22:56

super after meditacija stanje :)
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Aven

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Aven » 15 stu 2012 00:04

Fatalna privlačnost. :D

slapo, jesi saznala kad će 920 doć više u HR?


* * *

Idem pogledat Alias pa ćorko.

slika

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la me,myselfelse » 15 stu 2012 02:33

Gledam glup film, na prvom.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Upravo sada...

Post Postao/la str8faith » 15 stu 2012 12:20

gledam ovu Radovićku i ne mogu da verujem , prosto ne mogu da verujem kako je na poslu stroga a posle posla je komičar živi .... i onda kad meni gojko kaže da su joj pesme jednostavnog tonaliteta i noti pa brate da jesu svaka budala bi mogla da otpeva te balade . cak i one glazbeno obrazovane ne mogu da pogode niski ton i taj vibrato ,. i u pravu sam sto sam te izvređala meni ce jedan student kontrabasa soliti pamet !
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 15 stu 2012 13:18

Naisla sam u nekoj žnj ladici na papiric otprije dvije god ili nes... Na njem mi je kolega napisao CUNGA LUNGA ZVAKE ZA CUNGA LUNGA CURU!
I razveselilo me. A i kolegi pederu je jucer kolega drugi rekao da je on kao peder uvijek u drustvu zgodnih zena, a ono.. Ja jebote :D
I to me razveselilo.
I frendovi me vesele zadnje dane.
Sva sam vesela jebote otkad đozle iam :D

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Upravo sada...

Post Postao/la str8faith » 15 stu 2012 13:25

prcam Bebu koja je kako i sama kaže nit je Beba a nit je Draga

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UZ_g4E4BeCM[/youtube]
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Odgovorite