Upravo sada...
Re: Upravo sada...
ahahahahhahahah tek sam ovo pročitala. vi niste normalne! ahahhahahahahahahahha
...život je lijep... (:
Re: Upravo sada...
2. set Djoko - Fed. 
ajmo!

ajmo!
Re: Upravo sada...
- Baš mi je falio ovaj moj laptop
- Opet slušam deprimirajuće stvari :/
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p6U7vvbD ... re=related[/youtube]
- Gdje sam se, pobogu, opet uspjela nahladit?
- Opet slušam deprimirajuće stvari :/
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p6U7vvbD ... re=related[/youtube]
- Gdje sam se, pobogu, opet uspjela nahladit?
Re: Upravo sada...
susjeda kuha pasta fazol.
uh,sto lipo mirisi.
uh,sto lipo mirisi.
- me,myselfelse
- Postovi: 1561
- Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
- Spol/rod: žensko
Re: Upravo sada...
jedem mikado kids za doručak.
prije mi je bila finija čoksa.
prije mi je bila finija čoksa.
-
Ooh
Re: Upravo sada...
shizika je napisao/la:ahahahahhahahah tek sam ovo pročitala. vi niste normalne! ahahhahahahahahahahha
sram te bilo, koga ti to vrijedjas, ha? sada ima da se rijesis tih plaih papuca,u opasnosti sam i moram se nedje skloniti. shizo dolazim
...
prispavalo joj se, pa je ugasila kompjuter i odlucila da ce na pocinak. kada se maknula tamo nedje blizu marsa, ponijela je mobitel. slucajno, jer shiza ne ide nigdje bez mobitela. tesko je nekom tko je toliko navikao na ljude sjetiti se da ne nosi mobitel kada zeli biti nedostupna.
neposredno prije nego je zatvorila oci zazvonio joj je mobitel. zvala je oh.
ne bi se shiza javila da joj oaj cita dan samoce i nekog cudnog ljudjaka od mudraca nije bio na vrh nosa. trebala joj je kava s nekim, a toliko je daleko od zemlje.
"daaa, rce shiza. Sta ima?"
"pa gdje si ti, nema te na faceu."
"malo mi je trebalo mira."
"pa mogla si u sumu."
"tamo ima dosta ludjaka."
"pa mogla si prosetati uz more."
"necu, tamo ima dosta tipoa koji drkaju."
"pa gdje si sada."
"reci cu ti, ali nemoj nikomreci."
"ok, casna pionirska."
"negdje sam u kucici blizu marsa."
"jesus hristus, sta tamo radis?"
"ne sadim cijece to je sigurno."
"mogu li doci malo kod tebe. zato te zovem. ova slapa sve zna. "
"dodji dodji rece shiza."
i tako se ooh zaputila do marsa, gdje je docekala shiza sa slapom na jednoj nozi.
i tako je to. slapa se zna...slapa je cia
-
Ooh
Re: Upravo sada...
sto se desilo na vratima kucice blizu marsa kada je shiza otvorila vrata.
oh je ostala zaprepastena.
"shizo, pa ti si mi smjestila.zasto, oooooh zasto?"
"nema potrebe da se bojis, to je samo slapa."
"ne jerujem ti, ovo je urota."
shiza zavrnu ocima, slapa se nasmija, a svjetlost iz tame ucini scenu dramaticnijom. oh je stajala pobijedjeno.
"ma hebite se, odoh ja na zemlju."
"ma nemoj ici"- rece shiza.
"ima tu jedan-.isti ti. udavi me brate mili. bit ce da je prolupao od toliko samoce. idi se smiri, pa se vrati na kavu."
" slapa se samo smijala"
"a sta me ti gledas?" rece oh i ode mrmljajuci do druge kucice u kojoj je zivio mudrac.
"slapa odvali od smijeha."
....
"OOOOOOOOOOh, OOOOOOOOOh"-prodera se shiza.
oh tvori rata mudracee kucice: "sta se deres, cujem te."
"hajd na kavu, kaze slapa da dodjes."
"necu."
"ma oooooh nije slapa cia."
"jeste."
"nije"
"jeste"
"oh, nije."
"jeste"
"kako onda se zna?"
"slapa je vracara, dolje na zemlji, dodji da ti pokazem."
"samo ako slapa nece biti tu."
"dobr stavit cu je pod krevet"
"ne moze, necu tako. na anjsku stranu prozora."
i tako je shiza objasnila slapi situaciju i slapa sjede na anjski dioprozora.
"navuci zajesu." -rece oh.
shiza nauce zavjesu.
"koji si ti udav" opet zarola ocima.
vidi sada. razmaknu zisu na drugom prozoru kad li ono,se sto se na zemlji zbiva prostrto kao na dlanu.
"jel ti sada jasno?" slapa mi je rekla gdje da se maknem od ljudi. a zelis se maknuti onda kada se postane tesko jer ne znas stko sta radi i zasto. odade se vidim i se mi je jasno. tako slapa se zna. gleda zemlju. i ne misli ti nista lose."
Oh ostade zbunjena.
"znaci slapa me nece ubiti?"
"nece, slapa je dobra."
Ooh otvori prozor, pogleda slapu i rece " uh sto se plavis.sorry, sto sam bila malo slapofobicna, alistarno se znas."
i tako su slapa, shizzi ooh gledale sta se zbia na zemlji.
"shizz, rece ooh, jbte...ne smjessooper ignorirati.
"ma nebrini slatkice, sad ce ona doci skoro. kada zarsi smjena. samo, nije ovdje bas zanimljivo. fali mi janna, mislim da cemo ipak nazad."
oh je ostala zaprepastena.
"shizo, pa ti si mi smjestila.zasto, oooooh zasto?"
"nema potrebe da se bojis, to je samo slapa."
"ne jerujem ti, ovo je urota."
shiza zavrnu ocima, slapa se nasmija, a svjetlost iz tame ucini scenu dramaticnijom. oh je stajala pobijedjeno.
"ma hebite se, odoh ja na zemlju."
"ma nemoj ici"- rece shiza.
"ima tu jedan-.isti ti. udavi me brate mili. bit ce da je prolupao od toliko samoce. idi se smiri, pa se vrati na kavu."
" slapa se samo smijala"
"a sta me ti gledas?" rece oh i ode mrmljajuci do druge kucice u kojoj je zivio mudrac.
"slapa odvali od smijeha."
....
"OOOOOOOOOOh, OOOOOOOOOh"-prodera se shiza.
oh tvori rata mudracee kucice: "sta se deres, cujem te."
"hajd na kavu, kaze slapa da dodjes."
"necu."
"ma oooooh nije slapa cia."
"jeste."
"nije"
"jeste"
"oh, nije."
"jeste"
"kako onda se zna?"
"slapa je vracara, dolje na zemlji, dodji da ti pokazem."
"samo ako slapa nece biti tu."
"dobr stavit cu je pod krevet"
"ne moze, necu tako. na anjsku stranu prozora."
i tako je shiza objasnila slapi situaciju i slapa sjede na anjski dioprozora.
"navuci zajesu." -rece oh.
shiza nauce zavjesu.
"koji si ti udav" opet zarola ocima.
vidi sada. razmaknu zisu na drugom prozoru kad li ono,se sto se na zemlji zbiva prostrto kao na dlanu.
"jel ti sada jasno?" slapa mi je rekla gdje da se maknem od ljudi. a zelis se maknuti onda kada se postane tesko jer ne znas stko sta radi i zasto. odade se vidim i se mi je jasno. tako slapa se zna. gleda zemlju. i ne misli ti nista lose."
Oh ostade zbunjena.
"znaci slapa me nece ubiti?"
"nece, slapa je dobra."
Ooh otvori prozor, pogleda slapu i rece " uh sto se plavis.sorry, sto sam bila malo slapofobicna, alistarno se znas."
i tako su slapa, shizzi ooh gledale sta se zbia na zemlji.
"shizz, rece ooh, jbte...ne smjessooper ignorirati.
"ma nebrini slatkice, sad ce ona doci skoro. kada zarsi smjena. samo, nije ovdje bas zanimljivo. fali mi janna, mislim da cemo ipak nazad."
Re: Upravo sada...
ako ovako nastavis ne gine ti kutak u dnevnoj sobi odmah pored spejsicinog 
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Upravo sada...
ahahahahahhaha napisa Oooh cijelu priču 
ont. od 8.30h sam na nogama rješavam papirologije po gradu, a legla u 6.30h. upravo sad sam slomljena, al sve završeno
ont. od 8.30h sam na nogama rješavam papirologije po gradu, a legla u 6.30h. upravo sad sam slomljena, al sve završeno
...život je lijep... (:
-
Ooh
Re: Upravo sada...
oooo oooou....sutim kao zrno rize. tipkam kao da ima pola prsta.slapa je napisao/la:ako ovako nastavis ne gine ti kutak u dnevnoj sobi odmah pored spejsicinog
-
Ooh
Re: Upravo sada...
docek za novu godinu? ouuuki doikishizika je napisao/la:^
slatkice eto me sutra.želim doček!
Re: Upravo sada...
pa pravit ćemo se da je za novu godinu, jer ćemo obući sve šljokičasto i kratko i u 12h otvorit šampanjac. daj dođi na fejs. trebaš mi!
...život je lijep... (:
Re: Upravo sada...
Jedna briga manje 
Re: Upravo sada...
razmisljam kako jedna budala izrodi jos par komada u tili cas!
Re: Upravo sada...
svrbi me a ne mogu se pocohati
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
-
backspace
Re: Upravo sada...
Ne da mi se. A volim onaj osjecaj poslije. Al ne volim ovaj osjecaj sad :/
-
backspace
Re: Upravo sada...
malo sam si razbacala kosti zadnjih pola sata, ovo ono, kuk sim kuk tam kuk umjetni i to
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QUuKvHHt ... ure=relmfu[/youtube]
opaka je i zna to
ušvicala sam se opet, a đastin to ne zna.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QUuKvHHt ... ure=relmfu[/youtube]
opaka je i zna to
ušvicala sam se opet, a đastin to ne zna.
- miss_misty
- Postovi: 3383
- Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
- Lokacija: na samom rubu litice
Re: Upravo sada...
super after meditacija stanje 
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.
¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤
¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤
-
Aven
Re: Upravo sada...
Fatalna privlačnost.
slapo, jesi saznala kad će 920 doć više u HR?
* * *
Idem pogledat Alias pa ćorko.

slapo, jesi saznala kad će 920 doć više u HR?
* * *
Idem pogledat Alias pa ćorko.

- me,myselfelse
- Postovi: 1561
- Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
- Spol/rod: žensko
Re: Upravo sada...
Gledam glup film, na prvom.
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: Upravo sada...
gledam ovu Radovićku i ne mogu da verujem , prosto ne mogu da verujem kako je na poslu stroga a posle posla je komičar živi .... i onda kad meni gojko kaže da su joj pesme jednostavnog tonaliteta i noti pa brate da jesu svaka budala bi mogla da otpeva te balade . cak i one glazbeno obrazovane ne mogu da pogode niski ton i taj vibrato ,. i u pravu sam sto sam te izvređala meni ce jedan student kontrabasa soliti pamet !
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
-
backspace
Re: Upravo sada...
Naisla sam u nekoj žnj ladici na papiric otprije dvije god ili nes... Na njem mi je kolega napisao CUNGA LUNGA ZVAKE ZA CUNGA LUNGA CURU!
I razveselilo me. A i kolegi pederu je jucer kolega drugi rekao da je on kao peder uvijek u drustvu zgodnih zena, a ono.. Ja jebote
I to me razveselilo.
I frendovi me vesele zadnje dane.
Sva sam vesela jebote otkad đozle iam
I razveselilo me. A i kolegi pederu je jucer kolega drugi rekao da je on kao peder uvijek u drustvu zgodnih zena, a ono.. Ja jebote
I to me razveselilo.
I frendovi me vesele zadnje dane.
Sva sam vesela jebote otkad đozle iam
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: Upravo sada...
prcam Bebu koja je kako i sama kaže nit je Beba a nit je Draga
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UZ_g4E4BeCM[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UZ_g4E4BeCM[/youtube]
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel