Četvrtak, 10. svibnja – Lollobrigida i Le Zbor u Boogaloou

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Četvrtak, 10. svibnja – Lollobrigida i Le Zbor u Boogaloou

Post Postao/la tamara3 » 09 svi 2007 21:14

Sutra će u klubu Boogaloo nastupiti Lollobrigida i Le Zbor. Dođite i podržite razvoj stand up comedy scene u Hrvata, a mi Vam obećajemo večer ispunjenu smijehom i zabavom. Smijte se, nama, s nama i sebi samima...

Ovaj četvrtak 10.05.:
Gosti: Lollobrigida i Le Zbor te Sandra (pobjednica I hate Monday's Open Mic večeri, ponedjeljkom u "Purgeraju")

Mjesto: klub "Boogaloo" (bivši OTV dom)
Vrijeme: svakog četvrtka u 20.30h
Ulaznice:30,00kn, za studente uz x-icu 20,00kn

Sve dodatne informacije i rezervacije stolova, možete dobiti putem telefona 091/539 7971 ili na e-mail sve5.standup@gmail.com

Vidimo se!

Stand Up Comedy SVE 5
http://www.sve5.hr

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 10 svi 2007 09:01

ja ne volim sve 5 stand up komicare. :o
nisu mi smjesni jednostavno :o
jebga
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 10 svi 2007 11:04

pa onda možda da ne odeš na ovo :D

zlo
Postovi: 192
Pridružen/a: 03 srp 2006 21:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: iza ugla kraj hajduka i maksimira cilog zagreba mi milog

Post Postao/la zlo » 10 svi 2007 23:06

ida stvarno zna napravit dobar show!
bilo je veselo ka i uvik a le zbor svaki put iznenadi još boljin pivanjem.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 11 svi 2007 07:47

mayflower! je napisao/la:pa onda možda da ne odeš na ovo :D
mozda najbolje :D :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 11 svi 2007 09:21

zlo je napisao/la:ida stvarno zna napravit dobar show!
bilo je veselo ka i uvik a le zbor svaki put iznenadi još boljin pivanjem.
i?i?i? kaj je još bilo???? nisam navraćala, neka lenština me ćopila :čitaj-zapilasamseugolfu: :D
jel bilo žena? zgodih? visokih? niskih? velikih grudiju? malih?!? a guze? :D :D :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
sxc-angel
Postovi: 168
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tražim se...

Post Postao/la sxc-angel » 11 svi 2007 10:36

bea.zarre je napisao/la:neka lenština me ćopila :čitaj-zapilasamseugolfu: :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D pa micek kak ti se to zalomilo ? ;)
L.A.N.C.O.M.E.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 11 svi 2007 10:39

pa...nije bilo teško :D
nego, di si ti bila sinoć, ha? i jesi li odjenula grudnjak? :roftl:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
sxc-angel
Postovi: 168
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tražim se...

Post Postao/la sxc-angel » 11 svi 2007 11:47

bea.zarre je napisao/la:pa...nije bilo teško :D
nego, di si ti bila sinoć, ha? i jesi li odjenula grudnjak? :roftl:
grudnjak uvijek spreman ;)
a danči i ja smo od srijede popodne kampirale kod mene ispod stola pokraj stola i tak....uz pivu naravno...jer smo bile žedne :D :D :D :D

dolazim do grada možda u nedjelju :D :D :D :D
L.A.N.C.O.M.E.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 11 svi 2007 11:57

nemoj mi depresivna dolazit u civilizaciju!!!!
moš se pojavit wearing only your great smile :inlove: :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
sxc-angel
Postovi: 168
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tražim se...

Post Postao/la sxc-angel » 11 svi 2007 12:02

bea.zarre je napisao/la:nemoj mi depresivna dolazit u civilizaciju!!!!
moš se pojavit wearing only your great smile :inlove: :D
super bejbe,,,,to znači da se nemoram oblačit.... ;)
L.A.N.C.O.M.E.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 11 svi 2007 12:05

upravo to ;)
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

JanDorwin
Postovi: 19
Pridružen/a: 07 svi 2007 08:55

Post Postao/la JanDorwin » 11 svi 2007 12:38

ah....propustih ovaj post...bas shteta...ja sam imala druzhenje s cimericom i eurosongom.....al le zbor nemre to nadmasiti...ah, ah....(al vishe se nasmijem kad gledam i slusam eurosong).. :D

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 11 svi 2007 22:06

Bilo je nice evening...svaka čast Lollobrigidi i Le zboru,ali ona stand up komedija je meni bila katastrofa...ok da me je S iz Lollobrigide uvela inače bi umrla kaj sam dala 30 kn da slušam to...još bi oni meni trebali platit...jedina koja mi valja od svih tamo iz tog Sve 5 je ona Marina......ali u svakom slučaju nice evening
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 13 svi 2007 22:16

eto...dobro da nisam bila :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Odgovorite