Četvrtak, 10. svibnja – Lollobrigida i Le Zbor u Boogaloou
- tamara3
- Just tax the stupid people.
- Postovi: 8744
- Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Oblačić.
- Kontakt:
Četvrtak, 10. svibnja – Lollobrigida i Le Zbor u Boogaloou
Sutra će u klubu Boogaloo nastupiti Lollobrigida i Le Zbor. Dođite i podržite razvoj stand up comedy scene u Hrvata, a mi Vam obećajemo večer ispunjenu smijehom i zabavom. Smijte se, nama, s nama i sebi samima...
Ovaj četvrtak 10.05.:
Gosti: Lollobrigida i Le Zbor te Sandra (pobjednica I hate Monday's Open Mic večeri, ponedjeljkom u "Purgeraju")
Mjesto: klub "Boogaloo" (bivši OTV dom)
Vrijeme: svakog četvrtka u 20.30h
Ulaznice:30,00kn, za studente uz x-icu 20,00kn
Sve dodatne informacije i rezervacije stolova, možete dobiti putem telefona 091/539 7971 ili na e-mail sve5.standup@gmail.com
Vidimo se!
Stand Up Comedy SVE 5
http://www.sve5.hr
Ovaj četvrtak 10.05.:
Gosti: Lollobrigida i Le Zbor te Sandra (pobjednica I hate Monday's Open Mic večeri, ponedjeljkom u "Purgeraju")
Mjesto: klub "Boogaloo" (bivši OTV dom)
Vrijeme: svakog četvrtka u 20.30h
Ulaznice:30,00kn, za studente uz x-icu 20,00kn
Sve dodatne informacije i rezervacije stolova, možete dobiti putem telefona 091/539 7971 ili na e-mail sve5.standup@gmail.com
Vidimo se!
Stand Up Comedy SVE 5
http://www.sve5.hr
-
bea.zarre
- Postovi: 3428
- Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U braku
i?i?i? kaj je još bilo???? nisam navraćala, neka lenština me ćopila :čitaj-zapilasamseugolfu:zlo je napisao/la:ida stvarno zna napravit dobar show!
bilo je veselo ka i uvik a le zbor svaki put iznenadi još boljin pivanjem.
jel bilo žena? zgodih? visokih? niskih? velikih grudiju? malih?!? a guze?
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde
- sxc-angel
- Postovi: 168
- Pridružen/a: 06 stu 2005 22:06
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: tražim se...
grudnjak uvijek spremanbea.zarre je napisao/la:pa...nije bilo teško
nego, di si ti bila sinoć, ha? i jesi li odjenula grudnjak?
a danči i ja smo od srijede popodne kampirale kod mene ispod stola pokraj stola i tak....uz pivu naravno...jer smo bile žedne
dolazim do grada možda u nedjelju
L.A.N.C.O.M.E.
- Ice
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Space
Bilo je nice evening...svaka čast Lollobrigidi i Le zboru,ali ona stand up komedija je meni bila katastrofa...ok da me je S iz Lollobrigide uvela inače bi umrla kaj sam dala 30 kn da slušam to...još bi oni meni trebali platit...jedina koja mi valja od svih tamo iz tog Sve 5 je ona Marina......ali u svakom slučaju nice evening
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history