pripreme za crolov party

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 22 ožu 2007 02:55

Zbela Lokwa je napisao/la:Brijem da otud prošlogodišnji tračevi o navodnom chick fajtu... :shinner:
To mi je sve onako mutno u glavi... svega se sjecam, ali u biti i nisam bas... Ali mislim da se stvarno neko potukao... hm... :o e da se sad sitit... znam da sam tada sebi prekratila obrve pa sam ko hitler bez brkova izgledala... huh...

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 23 ožu 2007 15:23

Pričalo se o nekom fajtu, ali zaista ne znam je li to istina... Ja sam uletila u ženski wc krvavog nosa i skidala trebi sve svece s neba ( tek sam ušla u Glob i odmah boom )...fuck it...ponijelo me... Nadam se da ne bu ničije krvi po Globu ovaj put...slučajno, namjerno... Idemo se družit i voljet... :D

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 24 ožu 2007 12:51

jedva čekam.........:):):) Joj, kak ja volim sve te curice:) Jedva čekam:):):):)

Odgovorite