To mi je sve onako mutno u glavi... svega se sjecam, ali u biti i nisam bas... Ali mislim da se stvarno neko potukao... hm...Zbela Lokwa je napisao/la:Brijem da otud prošlogodišnji tračevi o navodnom chick fajtu...
pripreme za crolov party
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
- Zbela Lokwa
- Postovi: 848
- Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28
Pričalo se o nekom fajtu, ali zaista ne znam je li to istina... Ja sam uletila u ženski wc krvavog nosa i skidala trebi sve svece s neba ( tek sam ušla u Glob i odmah boom )...fuck it...ponijelo me... Nadam se da ne bu ničije krvi po Globu ovaj put...slučajno, namjerno... Idemo se družit i voljet... 
- nimfomanka
- Postovi: 1673
- Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: u šumarku skrivenom