STARKIN PARTY//01.03.07.//GLOBAL CLUB

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

STARKIN PARTY//01.03.07.//GLOBAL CLUB

Post Postao/la STARKA » 16 vel 2007 23:47

slika
Plakat by Swayka


Najdraže moje...

...idemo s još jednim partyem (ipak je prošli put do fajrunta bilo dobro :shinner: :aha: ) i to 01.03. ove godine u Global clubu s početkom u 21.00 sat. Ispricavam se kaj najava nije ranije krenula, zaista nemam vremena :confused: Dji su Marmat i Rea (Zabranjena ljubav :D :D ) E da, evo poklanjamo 3 karte onome tko napravi plakat :D Sve informacije na U2U!

Ljubim vas sve do prvog četvrtka u 3. mjesecu :kiss: :kiss: :kiss:
Zadnja izmjena: STARKA, dana/u 22 vel 2007 22:17, ukupno mijenjano 2 puta.

Zita

Post Postao/la Zita » 16 vel 2007 23:48

svaka cast, mala, na organizaciji

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 16 vel 2007 23:50

Zita...za...ebavaš me :o Pa daj dođi...već par puta nisi bila :aha:
Zadnja izmjena: STARKA, dana/u 16 vel 2007 23:51, ukupno mijenjano 1 put.

Zita

Post Postao/la Zita » 16 vel 2007 23:51

niti najmanje

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 16 vel 2007 23:51

:kiss:

Zita

Post Postao/la Zita » 16 vel 2007 23:53

lijepo je vidjeti mlade ljude koji su sposobni i voljni napraviti nesto..a ne samo lajati na bordu i ne ciniti nista

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 17 vel 2007 00:13

starka duso... javi mi na pvt to za plakat... :) ;)

najvjerojatnije sam tad u zg!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! :aha: :aha: :aha:

shank
Postovi: 178
Pridružen/a: 03 lis 2006 17:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ...ispod Sljemena...
Kontakt:

Post Postao/la shank » 17 vel 2007 14:33

ma toooo micica :D
već sam se zabrinula da ne bude niš :o i viš kak lijepo iznenadiš :)
vidimo se naravno jjjjeeeejjjjjj!!!!!! :kiss:
Jebe mi se....baš....

Zita

Post Postao/la Zita » 17 vel 2007 15:16

doci cu vec..jednom :D
no cujem da je dobra zabava ;)

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 17 vel 2007 17:10

toooooooooooooooooooo

cak bum i ja doletilaaaaa

nema ispitaaaa vise ondaaaaaaaaaaaaa

tooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

:)
jelda? :)
______

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 18 vel 2007 18:14

:inlove: :inlove: ajme kako vas sve volim :inlove: obavezno dođite....

Btw. Swayka, nadala sam se da ćeš ti malo uskoćiti :aha: :D

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 18 vel 2007 21:15

e bas bi mogli doc...sad u cetvrtak skoro pa nije bilo pasa :o
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 18 vel 2007 21:20

@ starka - honey, pa odma si mi se mogla javit, nisi tribala ni pitat... :) ;) napravim tokom veceri nesto :cool:

p.s. next time bi bilo ludo napravit fetish party... :D

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 21 vel 2007 23:45

starka, sorry nisam mogla prije... evo skucala sam za 20 minuti ovo... nadam se da je ok... (sorry sta sam ovako zbubala, ali eto...)

slika

p.s. mijenjano je jer sam umjesto marmat napisala mrmat! :D skuzajte!
Zadnja izmjena: swayka, dana/u 22 vel 2007 00:51, ukupno mijenjano 1 put.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 22 vel 2007 00:49

@ starka - svaka cast za trud!!!!
regarding plakat - swaykin je puno bolji.
@ sway- SJAJNO SWAY!!!!!!!
bum te angazirala za naslovnicu svoje knjige.bogami.
zvir i bestimja.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 22 vel 2007 00:56

call_me_slut je napisao/la:@ sway- SJAJNO SWAY!!!!!!!
bum te angazirala za naslovnicu svoje knjige.bogami.
:oops: :oops: :oops: a hvala.... :)
(inace me uvik sram kad primim tvoj kompliment, zbilja ne znam zasto...)

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 22 vel 2007 00:57

don't be. :)
odusevljava me...kad me nesto odusevi. vizuelno pogotovo.
sjajan plakat!!!!
zvir i bestimja.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 22 vel 2007 01:09

ali nije moja fotka... :o (to inace ne preferiram, ali ovo nije za moj bitan rad nego onako) to sam trazila nekidan pa sam samo ukomponirala sa jos nekim ka dodacima i slicno... cisto 20 minuti posla...

i fala na komplimentu :)

e imas PP. :)

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 22 vel 2007 09:29

e fakat je plakat super, puno bolji od onog na pocetku, i vise pashe uz mjuzu kakvu se pusta na tom partiju. ;)

onaj prvi izgleda kao za neki jeftini nocni klub. kakav je global samo petkom i subotom :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 22 vel 2007 09:36

sephia ili štih na fotki je prekrasan.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 22 vel 2007 09:55

draga swejkice, pufek veliki za tvoj trud. Bravo sunčeko........... Već si čula kaj mislim o plakatu:):)

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 22 vel 2007 11:08

swayka, ti si talentirana

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 22 vel 2007 14:00

:oops: fala svima... :)

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 22 vel 2007 14:03

sviđa mi se....
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 22 vel 2007 14:12

meni je ok za 20min..al nish spesl sad.
iako retro fotografija je odlicna, cija je da je.
dodash malo sephie, crop efekt nekih stvari i dobar font. al treba i za to znat pravi štih a toga ima na plakatu. ;)
ex invalid_user

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la freeda » 22 vel 2007 18:21

swayka odlicno!
jako mi se svidja ;)
back to where i never was

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 22 vel 2007 22:15

Swayka, jebeno! Puno hvala...isprika Staroj s Balkoona kaj sam maknula prvi, naprosto Swaykin je bolji :inlove: I like it!!!
Put my head in your lap, the world will go away...

strujka
Postovi: 131
Pridružen/a: 16 svi 2006 22:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tamo gdje se cuga....

Post Postao/la strujka » 25 vel 2007 00:58

ujoj super je plakat =) sway kaj stvarno dolaziš??? juuupiii
Let your mouth do the talkin' and your tongue do the walkin'

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 25 vel 2007 01:38

a niiiiiiisaaaaaaaaaaaaaaaan.... :( razbolila sam se i jos su mi neke komplikacije sa frendom nastale tako da dolazak u zg odgadjam do daljnjeg. :(

strujka
Postovi: 131
Pridružen/a: 16 svi 2006 22:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tamo gdje se cuga....

Post Postao/la strujka » 26 vel 2007 00:35

jer ce tko doci uopce?? mislim ??? da nas nebi bilo par samo... Ajmo idemoooo!!!!
Let your mouth do the talkin' and your tongue do the walkin'

Odgovorite