Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
-
STARKA
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: Zabreg
Post
Postao/la STARKA » 16 vel 2007 23:47

Plakat by Swayka
Najdraže moje...
...idemo s još jednim partyem (ipak je prošli put do fajrunta bilo dobro

) i to 01.03. ove godine u Global clubu s početkom u 21.00 sat. Ispricavam se kaj najava nije ranije krenula, zaista nemam vremena

Dji su Marmat i Rea (Zabranjena ljubav

) E da, evo poklanjamo 3 karte onome tko napravi plakat

Sve informacije na U2U!
Ljubim vas sve do prvog četvrtka u 3. mjesecu

Zadnja izmjena:
STARKA, dana/u 22 vel 2007 22:17, ukupno mijenjano 2 puta.
-
Zita
Post
Postao/la Zita » 16 vel 2007 23:48
svaka cast, mala, na organizaciji
-
STARKA
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: Zabreg
Post
Postao/la STARKA » 16 vel 2007 23:50
Zita...za...ebavaš me

Pa daj dođi...već par puta nisi bila

Zadnja izmjena:
STARKA, dana/u 16 vel 2007 23:51, ukupno mijenjano 1 put.
-
Zita
Post
Postao/la Zita » 16 vel 2007 23:51
niti najmanje
-
STARKA
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: Zabreg
Post
Postao/la STARKA » 16 vel 2007 23:51
-
Zita
Post
Postao/la Zita » 16 vel 2007 23:53
lijepo je vidjeti mlade ljude koji su sposobni i voljni napraviti nesto..a ne samo lajati na bordu i ne ciniti nista
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 17 vel 2007 00:13
-
shank
- Postovi: 178
- Pridružen/a: 03 lis 2006 17:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: ...ispod Sljemena...
-
Kontakt:
Post
Postao/la shank » 17 vel 2007 14:33
ma toooo micica
već sam se zabrinula da ne bude niš

i viš kak lijepo iznenadiš
vidimo se naravno jjjjeeeejjjjjj!!!!!!

Jebe mi se....baš....
-
Zita
Post
Postao/la Zita » 17 vel 2007 15:16
doci cu vec..jednom

no cujem da je dobra zabava

-
sumrak_zivota
- Postovi: 1183
- Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: u mislima
Post
Postao/la sumrak_zivota » 17 vel 2007 17:10
toooooooooooooooooooo
cak bum i ja doletilaaaaa
nema ispitaaaa vise ondaaaaaaaaaaaaa
tooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

jelda?

______
-
STARKA
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: Zabreg
Post
Postao/la STARKA » 18 vel 2007 18:14
-
Malena
- Postovi: 982
- Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20
Post
Postao/la Malena » 18 vel 2007 21:15
e bas bi mogli doc...sad u cetvrtak skoro pa nije bilo pasa

drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 18 vel 2007 21:20
@ starka - honey, pa odma si mi se mogla javit, nisi tribala ni pitat...

napravim tokom veceri nesto
p.s. next time bi bilo ludo napravit fetish party...

-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 21 vel 2007 23:45
starka, sorry nisam mogla prije... evo skucala sam za 20 minuti ovo... nadam se da je ok... (sorry sta sam ovako zbubala, ali eto...)
p.s. mijenjano je jer sam umjesto marmat napisala mrmat!

skuzajte!
Zadnja izmjena:
swayka, dana/u 22 vel 2007 00:51, ukupno mijenjano 1 put.
-
call_me_not
- Postovi: 3418
- Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13
Post
Postao/la call_me_not » 22 vel 2007 00:49
@ starka - svaka cast za trud!!!!
regarding plakat - swaykin je puno bolji.
@ sway- SJAJNO SWAY!!!!!!!
bum te angazirala za naslovnicu svoje knjige.bogami.
zvir i bestimja.
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 22 vel 2007 00:56
-
call_me_not
- Postovi: 3418
- Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13
Post
Postao/la call_me_not » 22 vel 2007 00:57
don't be.

odusevljava me...kad me nesto odusevi. vizuelno pogotovo.
sjajan plakat!!!!
zvir i bestimja.
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 22 vel 2007 01:09
ali nije moja fotka...

(to inace ne preferiram, ali ovo nije za moj bitan rad nego onako) to sam trazila nekidan pa sam samo ukomponirala sa jos nekim ka dodacima i slicno... cisto 20 minuti posla...
i fala na komplimentu
e imas PP.

-
Malena
- Postovi: 982
- Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20
Post
Postao/la Malena » 22 vel 2007 09:29
e fakat je plakat super, puno bolji od onog na pocetku, i vise pashe uz mjuzu kakvu se pusta na tom partiju.
onaj prvi izgleda kao za neki jeftini nocni klub. kakav je global samo petkom i subotom

drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...
-
jabooka
- Postovi: 4942
- Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: na stolici
Post
Postao/la jabooka » 22 vel 2007 09:36
sephia ili štih na fotki je prekrasan.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.
-
nimfomanka
- Postovi: 1673
- Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: u šumarku skrivenom
Post
Postao/la nimfomanka » 22 vel 2007 09:55
draga swejkice, pufek veliki za tvoj trud. Bravo sunčeko........... Već si čula kaj mislim o plakatu:):)
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 22 vel 2007 14:00

fala svima...

-
gia-84
- Postovi: 1907
- Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: u cvitu mediterana
Post
Postao/la gia-84 » 22 vel 2007 14:03
sviđa mi se....
-
Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Post
Postao/la Kroacija » 22 vel 2007 14:12
meni je ok za 20min..al nish spesl sad.
iako retro fotografija je odlicna, cija je da je.
dodash malo sephie, crop efekt nekih stvari i dobar font. al treba i za to znat pravi štih a toga ima na plakatu.

ex invalid_user
-
freeda
- Postovi: 829
- Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la freeda » 22 vel 2007 18:21
swayka odlicno!
jako mi se svidja

back to where i never was
-
STARKA
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: Zabreg
Post
Postao/la STARKA » 22 vel 2007 22:15
Swayka, jebeno! Puno hvala...isprika Staroj s Balkoona kaj sam maknula prvi, naprosto Swaykin je bolji

I like it!!!
Put my head in your lap, the world will go away...
-
strujka
- Postovi: 131
- Pridružen/a: 16 svi 2006 22:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: tamo gdje se cuga....
Post
Postao/la strujka » 25 vel 2007 00:58
ujoj super je plakat =) sway kaj stvarno dolaziš??? juuupiii
Let your mouth do the talkin' and your tongue do the walkin'
-
swayka
- Postovi: 3620
- Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
- Lokacija: tamo gdje je more i zabava
Post
Postao/la swayka » 25 vel 2007 01:38
a niiiiiiisaaaaaaaaaaaaaaaan....

razbolila sam se i jos su mi neke komplikacije sa frendom nastale tako da dolazak u zg odgadjam do daljnjeg.

-
strujka
- Postovi: 131
- Pridružen/a: 16 svi 2006 22:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: tamo gdje se cuga....
Post
Postao/la strujka » 26 vel 2007 00:35
jer ce tko doci uopce?? mislim ??? da nas nebi bilo par samo... Ajmo idemoooo!!!!
Let your mouth do the talkin' and your tongue do the walkin'