posjeduje li ga (ju) netko????
meeni se svira ,pa ako mi me tko ugostio i pustio kojih tjedan dana da sviram,bila bi ver mac tenkful...
a ono, i perem,i kuham..sve kaj treba
no dobro,ako ga nitko nema, jel zna netko,itko gdje nabavit igricu, tj dal kod nas ima...ili je jedina sansa pljunut neznam kolko funti i narucit iz engleške??