Jedna od boljih destinacija u Karlovačkoj županiji koju
se svakako isplati posjetiti su Rastoke to je mjesto iza
Slunja nije veliki problem nać , samo treba pratiti
table i nema previše skretanja kad se izađe iz Karlovca
piči se samo ravno
Rastočki slapovi su prekrasni , meni osobno su najljepši
zimi ona zimska idila u drvenim kućicama , još se čuje
potok kako žubori i vide se pahuljice snjega kako padaju na
prozor ....najbolje mi je to što u tim kućicama nema
preko zime gostiju , onda imamo konobaricu samo za sebe
i moš se zezat koliko želiš ,a da te nitko ne pogleda
sa prekriženim očima sastrane
klopa je super , sad se više ne sjećam šta sam klopala,,
ali znam da je bilo izvrsno ,imaju neke plačinke koje
izgledaj ogromno , a nisu nimalo zasitne već taman pašu
posle klope kao desert....ee, da znam da smo imali 4 vrste
kruha koji je ito tako bio prefin , znam da smo sve smazali ništa
nam nije ostalo
večeru smo započeli nekom njihovom domaćom medicom,
a dalje smo nastavili sa vinom, sve u atmosfera je bila max
podignuta ,a klopa izvrsna isplati se otić i isprobati klopu
sigurno nećeš požaliti garantiram ...ako neće bit dobro kako
sam ja opisala onda ja plaćam tu večeru kao krivac
