plus muževi, plus djeca, plus...bašja je napisao/la:čuj, dva plusa daju plus... ili su to dva minusa? al opet daju plus tako da...Ameli je napisao/la:hm, čuj ti u braku, ja u braku, ne bi bilo dobro, a jok
mogu ja?
Re: mogu ja?
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
hehe,njih otpremimo na neki izlet i taman se i odmorimo 
Re: mogu ja?
jedno pitanje, jel se mene ovdje šta pita, a
nit se ne sjećam da sam rekla da dolazim na kavu
nit se ne sjećam da sam rekla da dolazim na kavu
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
Re: mogu ja?
kako si se sad izvuklaAmeli je napisao/la:jedno pitanje, jel se mene ovdje šta pita, a![]()
nit se ne sjećam da sam rekla da dolazim na kavu

Re: mogu ja?
ma da, da je ženska htjela nešto poslala bi pp, jel takDEFIANCE je napisao/la:kako si se sad izvuklaAmeli je napisao/la:jedno pitanje, jel se mene ovdje šta pita, a![]()
nit se ne sjećam da sam rekla da dolazim na kavu
a ne ovako javno
Re: mogu ja?
ja ti se u to ne kužim....nemam pojmaAmeli je napisao/la:ma da, da je ženska htjela nešto poslala bi pp, jel takDEFIANCE je napisao/la:kako si se sad izvuklaAmeli je napisao/la:jedno pitanje, jel se mene ovdje šta pita, a![]()
nit se ne sjećam da sam rekla da dolazim na kavu![]()
a ne ovako javno
Re: mogu ja?
hm..ajd da dalje ne zapišavamo ženskoj temuDEFIANCE je napisao/la: ja ti se u to ne kužim....nemam pojma![]()
sretno iwchy
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
ma sam vi piškite,bar je neka akcija
mislim da će mi i trebat sreća...
-
Plague
Re: mogu ja?
iwchy je napisao/la:ma afkorz,,to bi mi bila prilika da imam žig u putovnicima tražim neku neopterećenu curu za druženje,kao što vidite u braku sam (ne,neću tražit nikakav trojac) al ovaj moj tutlek zna za moje žellje
a ja već danima izbjegavam ovu temu nakon prvog posta. silly me
i zašto nećeš tražit nikakav trojac? to bi bilo skroz otkačeno.
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
e neću baš zato kaj si izbjegavala moju superkul temu
a i ko je reko da sam ja otkačena

-
Plague
Re: mogu ja?
znam ti ja tak promašit stvari koje su mi pred nosom. nije ni čudo da mi stara misli da se drogiram 
no, vratimo se mi na onaj trojac. kakav je tutlek? jel seksi? u godinama?
no, vratimo se mi na onaj trojac. kakav je tutlek? jel seksi? u godinama?
-
iwchy
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U braku
Re: mogu ja?
pa čuj,meni je,sve stvari su mu na mjestu
godina ima taman..iskustva također..a jesam ga izreklamirala 
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: mogu ja?
Jbg, neke žene vole čojstvo i junaštvo.. I gentlemanly conduct.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
Re: mogu ja?
ticklebook je napisao/la:Jbg, neke žene vole čojstvo i junaštvo.. I gentlemanly conduct.
Yeah!