mogu ja?

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: mogu ja?

Post Postao/la Ameli » 06 lis 2010 16:44

bašja je napisao/la:
Ameli je napisao/la:hm, čuj ti u braku, ja u braku, ne bi bilo dobro, a jok :stop:
čuj, dva plusa daju plus... ili su to dva minusa? al opet daju plus tako da... :D
plus muževi, plus djeca, plus... :nesvjest:

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 06 lis 2010 17:00

hehe,njih otpremimo na neki izlet i taman se i odmorimo :sarkasticna:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: mogu ja?

Post Postao/la Ameli » 06 lis 2010 17:04

jedno pitanje, jel se mene ovdje šta pita, a :confused:
nit se ne sjećam da sam rekla da dolazim na kavu :nezna:

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 06 lis 2010 17:07

:aaaa: :aaaa: ništa,onda idemo dalje: ko je za kaaavu??? sok?? abshint? :haha:

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la DEFIANCE » 06 lis 2010 17:11

Ameli je napisao/la:jedno pitanje, jel se mene ovdje šta pita, a :confused:
nit se ne sjećam da sam rekla da dolazim na kavu :nezna:
kako si se sad izvuklaslika

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: mogu ja?

Post Postao/la Ameli » 06 lis 2010 17:17

DEFIANCE je napisao/la:
Ameli je napisao/la:jedno pitanje, jel se mene ovdje šta pita, a :confused:
nit se ne sjećam da sam rekla da dolazim na kavu :nezna:
kako si se sad izvuklaslika
ma da, da je ženska htjela nešto poslala bi pp, jel tak :pardon:
a ne ovako javno :sramise:

Avatar
DEFIANCE
Postovi: 2819
Pridružen/a: 19 svi 2009 21:34
Spol/rod: žensko

Re: mogu ja?

Post Postao/la DEFIANCE » 06 lis 2010 17:27

Ameli je napisao/la:
DEFIANCE je napisao/la:
Ameli je napisao/la:jedno pitanje, jel se mene ovdje šta pita, a :confused:
nit se ne sjećam da sam rekla da dolazim na kavu :nezna:
kako si se sad izvuklaslika
ma da, da je ženska htjela nešto poslala bi pp, jel tak :pardon:
a ne ovako javno :sramise:
ja ti se u to ne kužim....nemam pojma :pardon: ...pa još ti se stigne javiti :D

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: mogu ja?

Post Postao/la Ameli » 06 lis 2010 17:49

DEFIANCE je napisao/la: ja ti se u to ne kužim....nemam pojma :pardon:
hm..ajd da dalje ne zapišavamo ženskoj temu :nah:

sretno iwchy :dada:

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 06 lis 2010 18:16

ma sam vi piškite,bar je neka akcija :plazi2: mislim da će mi i trebat sreća...

Plague

Re: mogu ja?

Post Postao/la Plague » 06 lis 2010 18:22

iwchy je napisao/la:ma afkorz,,to bi mi bila prilika da imam žig u putovnici :luda3: ma tražim neku neopterećenu curu za druženje,kao što vidite u braku sam (ne,neću tražit nikakav trojac) al ovaj moj tutlek zna za moje žellje
:o
a ja već danima izbjegavam ovu temu nakon prvog posta. silly me :lol:
i zašto nećeš tražit nikakav trojac? to bi bilo skroz otkačeno.

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 06 lis 2010 18:37

e neću baš zato kaj si izbjegavala moju superkul temu :plazi2: a i ko je reko da sam ja otkačena :sorry: :haha:

Plague

Re: mogu ja?

Post Postao/la Plague » 06 lis 2010 18:39

znam ti ja tak promašit stvari koje su mi pred nosom. nije ni čudo da mi stara misli da se drogiram :D
no, vratimo se mi na onaj trojac. kakav je tutlek? jel seksi? u godinama? ;)

iwchy
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 lis 2010 22:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U braku

Re: mogu ja?

Post Postao/la iwchy » 06 lis 2010 21:00

pa čuj,meni je,sve stvari su mu na mjestu :sramise: godina ima taman..iskustva također..a jesam ga izreklamirala :haha:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: mogu ja?

Post Postao/la ticklebook » 06 lis 2010 23:15

Jbg, neke žene vole čojstvo i junaštvo.. I gentlemanly conduct.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: mogu ja?

Post Postao/la Sania » 08 lis 2010 13:57

ticklebook je napisao/la:Jbg, neke žene vole čojstvo i junaštvo.. I gentlemanly conduct.

Yeah!

Odgovorite