Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.
-
Raging cat
- Postovi: 268
- Pridružen/a: 06 stu 2009 12:21
Post
Postao/la Raging cat » 18 pro 2010 21:51
najnovije vijesti:
http://www.msnbc.msn.com/id/40715888/ns ... ?GT1=43001
šteta što nisam mlađa, prijavila bi se u vojsku samo da testiram nove zakone
jel to sad kad kažu da mogu otvorenu u vojsku znači i da se može upucavati drugim negay dečkićima/tetama?
ili će se sad povećati raspon "seksualnog zlostavljanja" da se pobiju prednosti te slobode?
-
jpeg
- Postovi: 5413
- Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la jpeg » 19 pro 2010 03:09
ne znam, al znam da me nisu primili sa faxom u vojsku jer nisam imala vezu.
ne mogu testirat

-
komad kruha
- Postovi: 1372
- Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la komad kruha » 19 pro 2010 10:15
mene ne bi primili u vojsku
u svakom slučaju super je da se ukida taj oblik diskriminacije. svi oblici diskriminacije bi trebali biti ukinuti zauvijek

kaj te hiče?
-
pihach
- Postovi: 2541
- Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
- Status: U vezi
- Lokacija: gradski asfalt
-
Kontakt:
Post
Postao/la pihach » 19 pro 2010 11:19
@raging... mislim da im to nije bila poanta.
sada ih se konacno stiti i pred zakonom i svako zlostavljanje konacno mogu, bez srama i straha, prijaviti.
-
komad kruha
- Postovi: 1372
- Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la komad kruha » 19 pro 2010 20:26
i više ne mogu odbiti ići u rat za svetu američku grudu, ne mogu više odbiti ubijati diljem svijet, razarati i uništavati. sada su ravnopravni i zaštićeni.
fuj vojska.
kaj te hiče?
-
far out
- Postovi: 1468
- Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la far out » 20 pro 2010 02:03
haleluja.
-
jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Post
Postao/la jane connor » 23 pro 2010 12:52
ako se hrpa toga poklopi....ja sam budući kadet:D
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
-
far out
- Postovi: 1468
- Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la far out » 23 pro 2010 13:09
u americkoj vojsci?
-
jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Post
Postao/la jane connor » 23 pro 2010 18:45
neee...u hrv...
ali to je long shot...stvarno se previše toga mora poklopit
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
-
Broken Down Angel
- Postovi: 911
- Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28
Post
Postao/la Broken Down Angel » 16 kol 2011 00:21
Dva potencijalna republikanska kandidata za predsjednika na američkim izborima 2012. godine su izjavila da će se zalagati za ponovno uvođenje DADT politike.
The New York Times je napisao/la:If elected president, Michele Bachmann said over the weekend, she would favor reinstating the ban on openly gay or lesbian people serving in the military, a policy known as Don’t Ask Don’t Tell. Former Senator Rick Santorum has said similar things in the past. Turns out, it wouldn’t be hard to do, legal experts say.
The New York Times: Bachmann’s ‘Don’t Ask’ Position a Legal Possibility
-
pihach
- Postovi: 2541
- Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
- Status: U vezi
- Lokacija: gradski asfalt
-
Kontakt:
Post
Postao/la pihach » 16 kol 2011 09:02
aren't they cute...
kak je krenulo s glasacima, mozda i pobijede na izborima.