Vjesala

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Vjesala

Post Postao/la Bash » 30 sij 2011 21:16

crash

slika

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 21:18

opet sam prespora :l

lol @ gif

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: Vjesala

Post Postao/la funcutica » 30 sij 2011 21:21

yes :lol:
next
Second to the right, and straight on till morning.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Vjesala

Post Postao/la Bash » 30 sij 2011 21:22

@Kirk: ma nisi ti, ja sam samo užasno pametna.

_ _ _ _
_ N
_ _ _ _

hint: one night stand

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 21:26

daj jos neki hint slika

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Vjesala

Post Postao/la Bash » 30 sij 2011 21:28

hint2: dvije žene, gole većinu filma :inlove:

koćeprijekoćeprije :D

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 21:29

lol, room in rome?

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Vjesala

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2011 21:30

Room in Rome?

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Vjesala

Post Postao/la Bash » 30 sij 2011 21:31

jeste :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Vjesala

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2011 21:33

_ _ _
_ J _ _ _
_ _ _
_ _
_ I _ _ _

Hint: Kamenita vrata.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 21:42

još hintova, još još! *teletubbies*

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Vjesala

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2011 21:44


Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Vjesala

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2011 21:51

Oukej, evo još jedan... ma dajte :D!

http://static.mojnet.com/foto/samoborce ... /47907.jpg

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: Vjesala

Post Postao/la funcutica » 30 sij 2011 21:57

Tko pjeva zlo ne misli :D
Second to the right, and straight on till morning.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Vjesala

Post Postao/la tamara3 » 30 sij 2011 21:58

Yes, bravo :).

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Vjesala

Post Postao/la Bash » 30 sij 2011 22:00

bravo :D :briše znoj:

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: Vjesala

Post Postao/la funcutica » 30 sij 2011 22:05

Second to the right, and straight on till morning.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 22:06

la vita e bella

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: Vjesala

Post Postao/la funcutica » 30 sij 2011 22:07

:cestitam:
Second to the right, and straight on till morning.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 22:09

_ _ D _ _ _ _ _ _ N _

hint - http://www.youtube.com/watch?v=AKRCo3347fw

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Vjesala

Post Postao/la Bash » 30 sij 2011 22:11

underground :)

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 22:11

slika

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Vjesala

Post Postao/la Bash » 30 sij 2011 22:14

evo jedan brzinski

_ _ _ _
JE
_ _ _ E _
_ _ T
_ _
_ _ _
_ T _ _ _

hint: http://www.coolinarika.com/repository/i ... header.jpg

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 22:15

kako je počeo rat na mom otoku

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Vjesala

Post Postao/la Bash » 30 sij 2011 22:16

jest. pretjerala sam sa slovima :o

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 22:19

bome jesi. :D

_ _ _ A
_ _ _ _ _ _ _ V _

hint - nastavljamo u 'balkanskom' tonu
hint 2 - http://www.slobodnadalmacija.hr/Portals ... _thumb.jpg

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Vjesala

Post Postao/la Bash » 30 sij 2011 22:24

el hinto numero tres por favor? :aha:

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 22:27

hint 3 - južna Srbija, treba ga gledati s titlovima ;)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Vjesala

Post Postao/la Bash » 30 sij 2011 22:37

a ne znan, to mi je slaba tocka. moj fond balkanskih filmova je valjda manji od 5 i nijedan ne odgovara crticama..
prepustam drugima tocan odgovor :jednostavno predobra osoba:

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Vjesala

Post Postao/la Capt. Kirk » 30 sij 2011 22:38

hint 4 - screencap - http://i.imgur.com/DH12K.png

Odgovorite