Upravo sada...
- melted_sun
- Postovi: 1453
- Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
sva u čudu sam skužila da je 5 sati, 7 sati je prošlo kao za sekundu, a uvijek sam mislila da ti se dan čini dužim kad se probudiš rano. -.-
poanta je da se ne isplati budit rano.
poanta je da se ne isplati budit rano.
jebote b*g
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
...mi se bljuje od muke.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: Upravo sada...
Idem pod tuš pa u civilizaciju.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- Peglam_subotom
- Postovi: 3868
- Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
Sunny day, bye bye.... 
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.
Re: Upravo sada...
rentala sve iz birtije
nažalost došla doma u mokrom stylingu?
sutra C Vitamin
nažalost došla doma u mokrom stylingu?
sutra C Vitamin
- funcutica
- Postovi: 417
- Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: 45°47'N 15°56'E
Re: Upravo sada...
I pranced around the school all day,
in my cool crol shirt,
no one noticed how awesome I am,
now my feelings are hurt
in my cool crol shirt,
no one noticed how awesome I am,
now my feelings are hurt
Second to the right, and straight on till morning.
-
jabooka
- Postovi: 4942
- Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: na stolici
Re: Upravo sada...
nemam pojma tipkaram.....s cigaretom. pepeljarom. dvije case na stolicu od metar na metar. moglo bi se reci da balansiram.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.
- Peglam_subotom
- Postovi: 3868
- Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
Ovo je bilo nezaboravno buđenje! 
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.
Re: Upravo sada...
Kod mene ga još nema...par oblačića. 
- LittleRedRidingHood
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Juzno
Re: Upravo sada...
se dosadujem..previse
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
-
uNrEaLL
- Postovi: 1125
- Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
Pijem caj
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Upravo sada...
super smrdim
nisam se prala 2 dana. ali barem mi je soba cista ko suza. 
ex invalid_user
- jagodica_bobica
- Postovi: 103
- Pridružen/a: 11 lis 2010 20:36
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: picka materina
- Kontakt:
Re: Upravo sada...
slusam:
21st Century Girl
I do what I like
21st Century Girl
I'm taking you for a ride
21st Century Girl
Yeah, I'm gonna live it up up
Just live it up up
21st Century Girl
A beautiful life
21st Century Girl
Us walking side by side
21st Century Girl
Yeah, I'm gonna live it up up
Just live it up up
to sto je klikna me opce ne dira, pjesme su joj bas za dance-anje
21st Century Girl
I do what I like
21st Century Girl
I'm taking you for a ride
21st Century Girl
Yeah, I'm gonna live it up up
Just live it up up
21st Century Girl
A beautiful life
21st Century Girl
Us walking side by side
21st Century Girl
Yeah, I'm gonna live it up up
Just live it up up
to sto je klikna me opce ne dira, pjesme su joj bas za dance-anje
Dirty dirty dirty dirty dirty dirty sucker
You think I can't get her like you you motherfucker
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
You think I can't get her like you you motherfucker
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
-
Plague
Re: Upravo sada...
božepomozi. opet mi nestaje prostora na disku. a funca ga je proširila i to sve.
moram prestat silovat torente.
moram prestat silovat torente.
- jagodica_bobica
- Postovi: 103
- Pridružen/a: 11 lis 2010 20:36
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: picka materina
- Kontakt:
Re: Upravo sada...
Idem se seksat idem se seksat idem se seksat idem se seksaaaaat :melovesshekret:
Dirty dirty dirty dirty dirty dirty sucker
You think I can't get her like you you motherfucker
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
You think I can't get her like you you motherfucker
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
- LittleRedRidingHood
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Juzno
Re: Upravo sada...
..pocinjem shvacat.
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
-
Plague
Re: Upravo sada...
nadam se da će mi starke preživjet još jedno/posljednje pranje u mašini.
kad se uzme u obzir njihovo opće stanje koje je krš, postoji mogućnost da ih iz nje izvadim u komadićima.
kad se uzme u obzir njihovo opće stanje koje je krš, postoji mogućnost da ih iz nje izvadim u komadićima.
Re: Upravo sada...
slusam srcedrapajuci pjesmuljak 
-
Plague
Re: Upravo sada...
oprati sebe.
spavati.
ili ne spavat uopće nego popit kavu i zaputit se u dan kad sam već dovde dogurala?
spavati.
ili ne spavat uopće nego popit kavu i zaputit se u dan kad sam već dovde dogurala?
- melted_sun
- Postovi: 1453
- Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
imala prijevoz za slayer i ekipu koja ide....al ni onih pišljivih 250kuna za kartu nisam uspila nabavit
svi idu gori lomit ruke, a ja sidim doma ka zadnji lapan
svi idu gori lomit ruke, a ja sidim doma ka zadnji lapan


